Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daniel909


daniel909
addikt

Totál megérdemelt díj. Az én ranglostamon is a.flex a legizgalmasabb telefon jelenleg is. A többi csak a kötelezőt és megapixeleket hoztak. (kivéve a HTC ;])

Jah és igen, jó úton vannak. A support kezd jó lenni, a g3 mindent tud amit kell és.nagyon erős is, flex különleges ráadásul van pár kozepkategorias lg kütyü ami jó ár érték arányban van. A kijelzorol ne is beszéljünk. Szép is és ips is. Így tovább bár személy szerint nekem valamilyen oknál fogva nem kéne lg ezek ellenére se.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2) Prevent


Prevent
aktív tag

Jujj ez a "nő". Ennyire még nem ilyedtem meg a mobilarénán.

Ide nem lehetett volna egy csini japán csajszit rakni? :)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Megérdemlik. Szinte hihetetlen, hogy nem is oly rég még a gödör alján volt a mobilos üzletág.

Prevent: megijed és inkább dél-koreai, mivel az LG is az

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nem lepődtem meg, hogy nem a Samsung kapta! ;]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#5) Maxentius


Maxentius
addikt

Le a kalappal, a későbbiekben a G3 is esélyes lehet egy hasonló díjra. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) Izzé


Izzé
őstag

Megérdemelték! :K

A középsőt bármikor elfogadnám!! de a csaj se rossz... :)) ;]

(#7) Mr President


Mr President
senior tag

Teljes mértékben egyet értek azzal hogy az LG-t díjazták. A G2-vel egy nagyon jó úton indultak el, amit folytatnak a G3-al.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#8) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Beinnoválhatnának egy normális Optimus 2x 4.x.x romot is.
Emiatt a telefon miatt bukták az LG vásárlók 30-40%-át 2 éve.
Szerintem még sokan lesznek, akik ezért nem fognak ilyen innovativ, újitó LG telefonokért a bevezetéskori extrém ellenértékeket kicsengetni.
Lerágott csont, de az van...

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#9) Izzé válasza Csorosz (#8) üzenetére


Izzé
őstag

Szólj a drága nVidianak, hogy hozza vissza a tegra 2 támogatását. Erős soc volt a maga idejében, csak sz@rtak támogatni, mint ahogy a tegra 3-t is.

(#10) alevan válasza Retekegér (#3) üzenetére


alevan
őstag

A Dél Koreai cégek elôszeretettel alkalmaznak japán modelleket a termékek reklámozásához (presztizs).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#11) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"...a G Flex az iF formatervezői díjának arany fokozatát zsebelte be... Az első, világszerte kapható, hajlított kijelzős okostelefon..."

Akkor lehet, hogy a Nexus S-emre csak ráültem és azért hajlott meg?! :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) Joxy20


Joxy20
csendes tag

Tény, hogy innovatív, meg jók az új készülékek. de ez a koppintásos dolog nem akkora lg innováció. a nokiánál már egy ideje megtalálható ez a funkció.

(#13) Tidzsimon válasza fi:zi'k (#11) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Meg tán a samsung is hamarabb adta ki az értelmetlenül, de hajlított telóját.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#14) C$abi válasza fi:zi'k (#11) üzenetére


C$abi
aktív tag

Vagy a Galaxy S Advance? Az is hajlított, de úgy látszik csúcsmodellnek kell lennie, hogy ne szarjanak rá.

ON:

Szerintem a legjobb modelljei az LG-nek az Optimus F6 és a G Pad 8.3, a G széria többi része az idétlen hátlapra tett hangerőszabályzó gombok miatt nem tetszenek, az alsós cuccaikra pedig egy szót pazarolnék, mert azok olyan szinten gyengék a velük egy árkategóriában lévő társaikkal szemben, hogy az már gáz.
Innováció, a csúcsmodellek esetén, és csak kicsik (Knock Code), de fel vannak nagyítva és szarrá vannak reklámozva, mintha olyan nagyon nagy dolgok lennének.

(#15) fi:zi'k válasza Tidzsimon (#13) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A Nexus S is Samsung. :))

(#14) C$abi
A Nexus S nem tudom, hogy csúcsmodell volt-e, mindenesetre a 2.3 android referencia modellje. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) Straw válasza Tidzsimon (#13) üzenetére


Straw
senior tag

Igen, de azt valszeg nem lehetett világszinten kapni.

@C$abi a nexus S-nél nem az egész teló hajlított csak a front oldala, sőt arra is inkább csak azt mondanám hogy ívelt, nem pedig hajlított

Egyébként maximálisan megérdemelt díj, nem igen tudnék most olyan gyártót mondani, aki jobban megérdemelte volna. Talán a HTC lenne, HA bejött volna nekik az ultra pixel úgy ahogy azt marketingelték.

42

(#17) Luck Dragon

Szép munka LG És kérünk ne ülj a babérokon, és újra hoz minket lázba a Flex 2-vel :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) fi:zi'k válasza Straw (#16) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig kapható volt. :K
Ilyen alapon a Flex is csak ívelt. ;] Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a Nexus S-nél maga a panel ívelt/hajlított vagy csak a felette lévő üveglap.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

5 col felett konnyu megszokni a hatlapi gombokat. Nagyon jo hasznalatot biztosit a koppos feloldassal.
Nincs LG-m meg, viszont megerdemeltek a dijat szerintem is!

Multkoraban vettem egy Samu buta Tv-t mert elotte, csak a sony es samsung okossagat probaltam, ami marha szarul mukodott. ellentetben az LG magic remoteos cuccaval.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#20) floatr válasza fi:zi'k (#18) üzenetére


floatr
veterán

Valahogy hülyén jött le a médiában ez a dolog, mert elég nagy különbségek vannak a hajlított és hajlítható kijelző között. Nomeg azért ott van az a gyógyulós hátlap is

(#21) sajo13 válasza Tidzsimon (#13) üzenetére


sajo13
senior tag

Igen, volt a Samsungnak hajlított telefonja, de az merev volt, az LG G Flex nem ilyen, tényleg rugalmas. Szóval mégiscsak az LG volt az első, amely tényleg hajlítható is. Persze korlátozott mértékben, mert nem ez a cél, de akár ráülhetsz, kiegyenesedik, majd vissza. Próbáld ki ugyanezt a Samsung Galaxy S Advance-szal.

Nem is beszélve az öngyógyító hátlapról. Ezek mind innovatívak voltak az LG-től.

[ Szerkesztve ]

(#22) fi:zi'k válasza floatr (#20) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tudom, csak trollkodtam egy kicsit. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23) Straw válasza fi:zi'k (#18) üzenetére


Straw
senior tag

Akkor sorry, nem voltam benne biztos. Ebben az esetben akkor ez egy át***ás, attól még jó teló.
Egyébként a samu megoldása valójában egy smart hamutartó lett volna, csak túl okos lett ezért eladták telefonnak ;]

Szerintem a panel is ível volt különben látszott volna vagy a színeken vagy a betekintési szögen. De az tuti hogy a hajlítási sugár sokkal kisebb volt, és hogy a pcb meg az aksi, nem volt meghajlítva.

42

(#24) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Teljesen megerdemelt.most is a g3 a legszebb telefon és a leg inovativabb :B

Iphone 6s

(#25) Balathruin válasza C$abi (#14) üzenetére


Balathruin
veterán

S Advance nem hajlított, az üveg van megvastagítva és ívelve, hogy úgy nézzen ki, mintha hajlítva lenne.

(#26) Graphics válasza Joxy20 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak Nokia nem sokaig lesz megtalalhato...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) BazsiBazsi válasza Prevent (#2) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Nekem tetszik :)
Amúgy szerintem is megérdemelt a díj. Jó kis fónokat hoznak össze mostanság.

(#28) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Megérdemlik! Egyik Samu telóm sem volt olyan jó/jól működő, mint a mostani Lg F6-om.

(#29) Pirosász válasza Joxy20 (#12) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Tény hogy a Nokiától ered ez a koppintásos telefon ébresztés.Tán még Symbi korszakból,de a 2011-es N9-en már tuti volt.Ezt sok gyártó átvette,de az LG a kényelmi szerepén túl gondolkodott.Biztonsági szereppel is felruházta.Ezt el kell ismerni,innovatív ötlet volt.
Ott a hajlékony kijelzős teló,meg a telefon hátlapjára helyezett gomb.Kapásból három.Csak egyet mondj más gyártótól.Full megérdemelte az LG,és ezt úgy mondom hogy soha nem volt LG telefonom,de mostanság egyre szimpatikusabb gyártó.Jelenleg az LG emlékeztet legjobban a régi Nokiára,ami mindig kidobott valami izgalmas dolgot.Jelenleg csak az LG-től várhatunk izgalmas megoldásokat,ha a többi gyártó ezen a téren passzív marad.(sajnos Samsung=tutira utazzunk,abból nem lesz baj felfogás) Go Go Goldstar!!! :D

(#30) #65388800 válasza Ferenczi Áko (#4) üzenetére


#65388800
törölt tag

Pedig milyen szép telefonjaik vannak már évek óta ;] :D

(#31) f(x)=exp(x) válasza C$abi (#14) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem az LG Optimus G is nagyon jó telefon. :)

(#32) S e t h válasza Prevent (#2) üzenetére


S e t h
nagyúr

Helyesírásodtól ő is megijedt volna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33) cellpeti


cellpeti
veterán

valami normális csajokat találhatott volna az LG

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34) atosan


atosan
addikt

Csak így tovább: ) Remélhetőleg nem állnak le.

Maine coon

(#35) halkow


halkow
őstag

örülök hogy végre össze szedte magát az lg :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#36) vittorio7


vittorio7
őstag

Megérdemlik. Ennek nagyon örülök.

(#37) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Teljesen megérdemelte az LG, gratulálok nekik. :R

(#38) Vadmeggy válasza C$abi (#14) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Akárhogyan is nézem az asztalomon lévő S Advanceot, nekem nem tűnik hajlítottnak. Talán az alján meg a tetején mélyebben ül az üveg a házban, mint a közepén.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#39) #65388800 válasza Vadmeggy (#38) üzenetére


#65388800
törölt tag

ha a fény felé fordítod és mozgatod akkor lehet látni, hogy az üveg meg van hajlítva.

[ Szerkesztve ]

(#40) Rolly válasza C$abi (#14) üzenetére


Rolly
veterán

a hátlapon található hangerő gomb szerintem nagyon jó találmány... el se tudnám képzelni most már olyan telefon használatát ahol nem így van... (kézre esik a telefon tartása közben) illetve a knock kód is jó dolog (kell is a hátsó gombok miatt)

(#41) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

szerintem is jogosan megerdemeltek a dijat . :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#42) Ck.


Ck.
addikt

Gratula, hajrá D-Korea.

Kíváncsi vagyok, handrás mikor rakja ki a következő fikázó cikket az oldalára erről a hírről. Máshogy ugyanis az a pali nem ért, minden ami nem alma, az sz@rfos, égő termék.
Ezen a cikken azt hittem, vagy őt, vagy magamat, vagy a monitort, de vmit megütök: [link]
(B)"Galaxy S5 (vicces, hogy az iPhone GS, 4S, 5S, és a Samsung is az S betűt nyomatja csak a szám elé helyezve). "(/B)

Hát normális ez az ember??! :(((

[ Szerkesztve ]

(#43) daniel909 válasza Ck. (#42) üzenetére


daniel909
addikt

de azert olvasod :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) daniel909 válasza Ck. (#42) üzenetére


daniel909
addikt

amúgy a S-t simán lophatták. a 3GS kezdte ezt az egész S-ezést 2009-ben jelentették be a nevet s a telefont. a Galaxy s pedig 2010ben jelent meg pont egy évvel később mint a 3GS.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#45) fi:zi'k válasza daniel909 (#44) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor mérnem G? :))
Ez így nagyon gyenge. Még az is jobban megállná a helyét, hogyha a gyártó kezdőbetűjét szavazták meg a nagy ötlettelenségben. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#46) aSzakember válasza fi:zi'k (#11) üzenetére


aSzakember
tag

nem értem hogy a Nexus S vagy a Galaxy S Advance mitől lenne hajlított telefon?! mert van egy minimális kanyar a hátlapon? :U akkor a HTC Hero is egy hajlított telefon? :))

I can do this in a hundred ways

(#47) fi:zi'k válasza aSzakember (#46) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem értem, hogy ha nem tudod miről beszélsz, akkor miért teszed.
Bár én nem említettem az S Advance-t, de ugyanúgy ívelt/hajlított a kijelzője (vagy panel felett lévő üveg), mint a Nexus S esetén.
Köszönjük aSzakvéleményt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#48) aSzakember válasza fi:zi'k (#47) üzenetére


aSzakember
tag

hát, szerintem az egyszerűen nem nevezhető hajlított telefonnak, de persze felfogás kérdése =)
az előlapot lefedő üveglap alsó és felső része enyhén hajlított, és ennyi. de nem sértegetni meg vitatkozni akarok, csak szerintem az nem az és kész :R

I can do this in a hundred ways

(#49) fi:zi'k válasza aSzakember (#48) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyenes? Nem. Hajlított? Igen. Kérdés? Nincs. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#50) aSzakember válasza fi:zi'k (#49) üzenetére


aSzakember
tag

jó hát igen :)) a lottóra is 50% esély van, hogy megnyerem. igen, vagy nem. :D csak világszemlélet kérdése.
akkor végül is nekem is igazam van, mert a htc hero még régebbi hajlított teló ;]

I can do this in a hundred ways

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.