Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez egy nagyon jó irány szeretem az ilyen dolgokat. Bár a tv-nk Lg és évente romlik el a hozzá kapható wifi stick és már vettem 2-t nem vagyok hajlandó még egyet venni, így jövőre le lesz cserélve a tv...

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

És ha nincs kész a porszívózás, akkor le.aszom MikRobit. :D

Jó az irány, én látok benne rációt. De sajna jobban fogunk majd a mobilokra mint az eszünkre hagyatkozni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) judas13


judas13
addikt

Ez lesz a jövő nem kérdés, tökéletes!.
A kérdés csak az, hogy itt ahol élünk most, ez mikorra is valósul majd meg...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#4) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Jo lenne erre majd egy kozos szabvany.

(#5) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

- Szia Mosógép! Bepakolnád a szennyest helyettem?
- Most nincs kedvem, kérd meg a Hűtőt...

- Szia, odaégettem a pirítóst, azért jó lesz így?
- Micsin...?
- ..meg kigyulladt a függöny is, de már ráüzentem a tűzoltórendszerre. Az üzente nincs víz.

(#6) Csapoati válasza szilagyiv (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pajti, mire hazamegyek legyen kimosva, a vacsora alapanyagai meg legyenek kikeszitve! Ha nem igy lesz, nem kapsz aramot 2 napig!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) INGJOKE válasza Csapoati (#6) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az előző kettő is már elég gyenge volt, de ezt a versenyt is megnyerted... :)

(#8) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A riasztóm is kommunikál a telefonommal - én is vele, ráadásul ötletes, hogy a hűtő megnézi mi van, bevásárlólistát készít, és én, vagy akár a gép maga (persze az engedélyem után) rendel...

Jó az irány.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) Csapoati válasza INGJOKE (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha mar a trollkodasi versenyben csak 2. lehetnek mogotted, inkabb ezt valasztottam. :]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) szilagyiv válasza INGJOKE (#7) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Micsoda ünneprontó vagy! :)

Egyébként éppen aktuális a dolog, mert a frissen beszerelt padlófűtés termosztátjai elvileg wifin kersztül elérhetőek és így a távolból vezérelhetőek lesznek.

Látom én is az irányt ami akár jó is lehet, de ne kelljen már leállni csetelni egy mosógéppel. A ruha nem lesz beletéve és kivéve sem a távolból, ha meg ott állok mellette, akkor beprogramozom rendesen.

(#11) INGJOKE válasza szilagyiv (#10) üzenetére


INGJOKE
veterán

Olyan cuccnak én is örülnék, ami összevágja a fát a kazánba és be is rakja, meg kitakarítja, meg be is gyújtja a tűzet mikor "írok" neki. De az elsőre marad a józska a faluból a maradék meg rám hárul. Az meg hogy megírja a gép, hogy lejárt a mosás jó, de a szárítógépbe magától nem megy át a ruha. Az is jó, hogy megírja a hűtő, hogy mi fogyott el, de vásárolni már nem megy el... :)

(#12) Csapoati válasza szilagyiv (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Idoziteni meg mar most is lehet a jobb mosogepeket.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) macilaci78 válasza INGJOKE (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem megy el, de pl Tesco már Magyarországon is teljesít online rendeléseket. A Tesconak meg mindegy, hogy a hűtőd rendel, vagy Te, a lényeg, hogy fizesd ki és vedd át! ;)

Majd amikor jönnek a csúnya, gonosz nénik és bácsik és indítanak egy főzőmosást a pamut ágyneműre, meg leengedik a hűtőt egy nyaralás alkalmával. Amikor vírusirtót, tűzfalat kell telepíteni a háztartási eszközre és a szervizes nem kijön, hanem először távmenedzsmenttel futtat egy diagnosztikát először...

Jó az irány, elvégre stabil, kifogástalan internet- és áramszolgáltatás van az ország 110%-án! :C

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) INGJOKE válasza macilaci78 (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az a baj, hogy Budapestről és Szegedről Veszprém megyébe nem akarnak szállítani a rohadékok...

(#15) halkow


halkow
őstag

Ha még robot is lenne mellé ami kiveszi a frigóbol a csirkét és megsüti az még

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) btz


btz
addikt

Durva dolgokat fogok művelni mások lejelszavazatlan hálózatán

ⓑⓣⓩ

(#17) lexter00


lexter00
őstag

Nagyon jó az irány pl: A hűtős dolog nagyon tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.