Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

kicsit még így is sok az a kezdőár...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) opr válasza amanoba (#1) üzenetére


opr
veterán

Szerintem teljesen reális egy jól összerakott alaptelefonért, ami mp3+fm támogatással kicsit meg lett bolondítva. Ha normál 3,5-es jack meg microusb van rajta, és jól össze van rakva, nem recseg-ropog, akkor simán jó ár ezért a készülékért.
szerk: és ha tft, nem cstn a kijelző

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) BloodRay válasza opr (#2) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem sem vészes és legalább nem a totál alaptelefonok 128x160 pixeles kijelzőjét kapta.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ennyiért VGA kamera? Nemáá.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) Ricardo válasza mrlujoak (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy ilyen kategóriájú telefonban a nagyobb kamera sem lenne más mint marketing, mert hogy használható minőséget az sem produkálna, abban biztos vagyok. Ahogy előttem is írták, legalább a kijelző nem 120 X 160-as

(#7) roti86


roti86
őstag

Alaptelefonnak jó, de én a kamerát nem tenném bele (inkább csökkenteném az árát). Minimum ilyen felbontású videót lehet készíteni a mostani telefonok nagy részével.

(#8) mrlujoak válasza Ricardo (#5) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem. 2011-et írunk. Egy ilyen árfekvésű telefonba - már a kijelző legalább felnőtt - belefér egy 1.3-as kamera is.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) kenguroo válasza mrlujoak (#8) üzenetére


kenguroo
tag

Ugyanez, bár én a 2 gigabytos memória korlátot is cikinek tartom. Ha ilyen keveset tud a telefon, akkor legalább zenét lehessen hallgatni vele! :D

(#10) AMD Power válasza kenguroo (#9) üzenetére


AMD Power
titán

Van akinek elég bele a 2GB memóriakártya.

(#11) Ricardo válasza mrlujoak (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem érted. Belefért volna persze, (ha már van akkor jobb legyen) de nem lenne értelme, mint ahogy ennek sincs. Ahogy már többször kitárgyaltuk itt az arénán , nem a megapixelek számától függ a minőség. szerintem mindegy hogy egy trágya VGA, vagy egy trágya 1,3 as üzemel benne. Tök felesleges, csak azért hogy elmondható legyen "van benne". Minőséget sajnos nem is várhatunk ebben a kategóriában.

Abban egyetértünk hogy amennyire nincs már helye a 120X160, 128X160 as kijelzőknek úgy a vga kameráknak sincs. Már a legalsó szegmensben sem. 176X220 és az 1,3 elvárható. De amíg a kijelző felbontás növelésének van értelme , úgy a kamera felbontás növelése nem egyértelműen hoz minőségbeli javulást.

(#12) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egyelőre tetszik, remélem, hozzá jutok egyhez. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) mrlujoak válasza Ricardo (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Nem érted.
(...)
Abban egyetértünk hogy amennyire nincs már helye a 120X160, 128X160 as kijelzőknek úgy a vga kameráknak sincs. Már a legalsó szegmensben sem. "

Akkor most visszakanyarodtunk oda, amivel az egész kezdődött...
Ennyiért 2011 VGA? Na neeee... :P

A minőségről még a bejelentés alkalmával nem érdemes beszélni.
Lásd "olcsó" Nokia, amin még a VGA kamera is használhatatlan - cső - minőséget hozott, ellenben van olyan VGA kamera, ami hozza a 0,3-as szinthez elvárt minőséget.
Az 1.3-ok között is van olyan, ami az elvárásoknak megfelel.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) Ricardo válasza mrlujoak (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor csak elbeszéltünk egymás mellett. ;)

(#15) mrlujoak válasza Ricardo (#14) üzenetére


mrlujoak
veterán

Minden bizonnyal.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) plus44


plus44
veterán

Először azt olvastam, 640x480-as kijelző, mondom WTF??:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) GALARDO


GALARDO
addikt

Ezért ennyit? :N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.