Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) htc07


htc07
addikt

Arról nem találtam infót, hogy legmagasabb állásban milyen távol van a monitor alja az asztaltól, valaki tud erről valamit?

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ok, hogy jó az új talp azoknak akik sokat szeretnék mozgatni a képernyőt, de mi van azokkal akiknek nem kell/nem tudják használni? Én pl nem tudnám ezt a felfogatási módot használni a mostani íróasztalomon.
Vagy van ugyanez a monitor normál talppal is?

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Gomezz


Gomezz
senior tag

Jó drága az a talp! :)

(#4) L3zl13 válasza Gomezz (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Máshol csak a talp többe kerül mint itt a monitor talppal együtt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#5) DarkChild válasza htc07 (#1) üzenetére


DarkChild
senior tag

Nekem a 32 colos változat van, aminek ugyanilyen az állványa, annál 22 centi magasan van az alja legfelső állásban.

(#6) #72042496 válasza L3zl13 (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az LG-nek van egy rahedli 34" UWQHD monitora, szerintem biztos létezik egy kb. ennek megfelelő is.

Típusszám alapján ez elég közel áll: 34WN750-B

Sőt, a honlapon levő specifikációkat gyorsan összenézve nem vettem észre eltérést. Lehet, hogy az állványt leszámítva tényleg ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#7) Komplikato válasza Gomezz (#3) üzenetére


Komplikato
veterán

Ilyesmi magában alsó hangon is vagy 30.000 legalább. De 150 és 300.000 között van nekik pár 34"/1440p ultrawide monitoruk hagyományos talpakkal is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#8) Thusor


Thusor
őstag

USB-type C/thunderbolt csatlakozó azért ráférhetett volna

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#9) copass válasza L3zl13 (#4) üzenetére


copass
veterán

Sir Jonathan Paul Ive ceruzája bezony kúrva vastagon fog! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#10) Duree


Duree
veterán

Nekem ez a talp megoldás nem jön be.

duree54

(#11) Amerigo57 válasza htc07 (#1) üzenetére


Amerigo57
őstag

htc07 .
A talp állíthatósága : 0 mm - 130 mm. Azt hogy a minimális állíthatóság hány cm az asztaltól, azt nem írja sehol a gyártó.
Link:

(#12) negro válasza htc07 (#1) üzenetére


negro
őstag

En ezt vennem nagyon csak el kene adnom a AOC U3277PWQU -et hozza. Tekintettel arra ezen "tv" -zek nekem adja ez a talp kialakitas de draga na. 200k lenne ennek a realis szerintem.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#13) ATL


ATL
csendes tag

20-30 ezer HUF kozott mar jo minosegu monitorallvanyokat lehet kapni ami tudja ugyanezt.

(#14) UnknownNoob


UnknownNoob
tag

USB-B, gratulálok b+ :C

Csatlakozókat se lehetett értelmesebb helyre rakni...

(#15) L3zl13 válasza UnknownNoob (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ok, lehetett volna USB Type-C manapság, de a csatlakozókat szerinted hova lehetett volna rakni, úgy hogy a kábeleket továbbra is a talp kábelcsatornájába lehessen rejteni és ne sérüljön a képernyő mozgathatósága?

Aki hülye, haljon meg!

(#16) azbest válasza UnknownNoob (#14) üzenetére


azbest
félisten

Ha csak usb-t tud, akkor teljesen felesleges a type-c. Ha displayport módos type-c lenne, az már más.

(#17) Bubee82 válasza htc07 (#1) üzenetére


Bubee82
őstag

24 cm.

(#18) fecke78


fecke78
senior tag

lehet én vagyok a hülye ,de veszek egy falra rakható tartót , amit ugy forgatok ahogy akarok

(#19) UnknownNoob válasza azbest (#16) üzenetére


UnknownNoob
tag

displayport + 100w töltés + usb hub, ennyi pénzért azért ez nem olyan nagy elvárás

(#20) sutszi


sutszi
veterán

Hát érdekes... alig pár hónap dilemma után vettem meg pár hete a LG 32UN880-B. Így utólag egyértelműen jól döntöttem, hogy nem ültem fel a wide vonatra. Az ergo talp nagyon jó... elhiszem, hogy van akinek nem jön be de nekem speciel full kényelmes.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21) Neck válasza sutszi (#20) üzenetére


Neck
veterán

Én is pont ezt vettem, és imádom, nagyon jó a monitor is, illetve a talp is nagyon kényelmes, igényes. Ráadásul 585 EUR-ért vettem, ennyiért nagyon jó vétel volt, főleg az USB-C meg a talp miatt. :C

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#22) sutszi válasza Neck (#21) üzenetére


sutszi
veterán

Annyiért nagyon megérte. Akció volt?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23) Biriboyka válasza sutszi (#22) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Jelenleg 554€ az Alza.at-n. :)

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.