Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-19 09:39:16

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Újra játék! köszi!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) zotyko71

Játék!!! :DD :)) :DD

(#3) Tonyk


Tonyk
veterán

Még egy játék, ahol nem nyerek... :)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#4) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

taktikai .

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá mindenkinek! :)

Live-Die-Respawn

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hurrá, játék, itt a helyem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) lkristóf


lkristóf
senior tag

Kalap! :DDD

(#8) Z_A_P válasza lkristóf (#7) üzenetére


Z_A_P
addikt

Ha lecsuszok a monitorrol valami veletlen folytan (eddig mindig veletlenek voltak, megjegyzem), akkor hogyan hasznalom a BT-os egeret, nincs is a gepemben semmi ilyesmi vevo. Vagy adnak hozza? :F

OK

(#9) L4mie


L4mie
veterán

:DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#10) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszi az új játékot...
:R

(#11) kakuk.tamas válasza Vakegérke (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sicc innen! :DDD

Jah, és első kérdés pipa. :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#12) macilacus válasza kakuk.tamas (#11) üzenetére


macilacus
senior tag

:)) :DD :C Éljen játék :C :DD :))
:C :DD :)) Köszönjük :)) :DD :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#13) Csabex


Csabex
őstag

Köszönjük az újabb játékot :R Hátha szerencsém lesz és ott leszek a top 3-ban :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#14) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mindenki ki volt éhezve erre. Lesz itt kalapméret! Köszi! :R :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15) Saccco válasza L4mie (#9) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gyá! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16) HT#^


HT#^
csendes tag

Sok sikert mindenkinek :DD :R

(#17) csako


csako
veterán

Éljen :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18) Joccc07


Joccc07
addikt

Játék!!!:Y Itt a helyem.
Sok szerencsét mindenkinek!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19) Vakegérke válasza kakuk.tamas (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Óóóó! :) Új játék. Köszönjük a lehetőséget! :R

(#21) elithun


elithun
őstag

Játék! - MeMes Generator

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) SyMbioTe

Nini egy játék.
Már itt is vagyok, köszönjük a lehetőséget :R:DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#23) esox


esox
senior tag

yippiiiiiiiiiiii, játék

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#24) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Köszönjük a játékot! :R

(#25) syIex


syIex
veterán

Köszi a játékot! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#27) gyimger


gyimger
őstag

Én már végeztem is! :B

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#28) zolem


zolem
aktív tag

Újra ,köszi!

Lesz még kérdés :)) ?

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#29) Ferrari fan


Ferrari fan
tag

Játék!! :DD :DD
Köszönjük! :C :C :R

(#30) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszönjük a játékot! :C

(#31) Johnny001


Johnny001
senior tag

Köszönjük a játékot! :))

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#32) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Köszönjük a játékot :C :))

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#33) leroyclub


leroyclub
senior tag

Sok szerencsét nekünk! :R

(#34) barnidani


barnidani
csendes tag

it's in the game ... :C :R

[ Szerkesztve ]

(#35) beyruth82


beyruth82
veterán

Most "neveztem be" én is. Esetleg megnyerném akkor egy alapszintű i3-10100f, 16gb 3000mhz ram, gtx 1650S videókaris, 550w-s fsp hexa+ tápos konfigra van értelme ilyen 4k-s monitort kötni?Gondolom a 4k felejtős max full hd-n mennének a dolgok nem?Vagy csak játékok esetén érvényes ez, filmeket meg videós, netes tartalmakat elvisz 4k-ban még egy ilyen gyenge konfig is?Esetleg xsx-re kötném de arra meg érdemesebb nagyobb 4k-s tv-t nem?

(#36) Croissant válasza beyruth82 (#35) üzenetére


Croissant
aktív tag

"van értelme ilyen 4k-s monitort kötni?"

Nincs, ha te nyered, ingyen átveszem, stipistopi!

(#37) Z_A_P válasza beyruth82 (#35) üzenetére


Z_A_P
addikt

4K az pont 4xFullHD (2x2), tehat ha FullHD-ban jatszol, akkor nem lesz torzulas a kepernyon, csupan 1 jatek-pixel az 2x2 = 4 monitor-pixel lesz.

OK

(#38) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

:R

...elmúlik...

(#39) kőbaltás


kőbaltás
tag

Üdvözletem mindenkinek. A rég nem látott tagokat különös örömmel!
Örülök az első ,,lesz még kérdés" (#zolem #28) feltevőjének is - bár neki már nem lesz - :), és várom a ,,megint csak újoncok nyertek" posztokat is! :DD
Nem tehetek róla, de ezek a kedvenceim! :N
A játékot pedig köszönjük szépen 👏!
(gondolom #eszterencs megint a karmester, áldassék a neve, habár ő nem a Huffnágel Steve :)) 😂

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#40) batyuska100


batyuska100
senior tag

Köszönjük a játékot! :))

(#41) csako válasza Z_A_P (#37) üzenetére


csako
veterán

Én kipróbáltam, egy 32-es 4K monitoron... azért még elég ronda lesz a FullHD :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#42) DrBubo77 válasza kőbaltás (#39) üzenetére


DrBubo77
addikt

Megint csak újoncok fognak nyerni. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#43) beyruth82 válasza Z_A_P (#37) üzenetére


beyruth82
veterán

A videókártya és proci miatt kérdeztem mert 4k-ban nem igazán lehet egy ilyen konfiggal játszani, az biztos.Arra iranyult a kerdesem hogy ennek ellenére van-e ertelme rákötni egy ilyen monitort?Pl ha nem játszok csak filmet, youtube, net, stb akkor nem gyenge a monitorhoz a konfigom? Tök egyszerű kérdés ami egyszerű választ igényel 🙂

(#44) Freiherr válasza beyruth82 (#43) üzenetére


Freiherr
őstag

Simán jó vagy ilyen alapdolgokra a konfigoddal, no game.
Más kérdés 27 colon 4k, nekem ingyen sem kellene Win alatt

XXX

(#45) beyruth82 válasza Freiherr (#44) üzenetére


beyruth82
veterán

Szuper! Köszi! Mostmár csak nyerni kell 😀

(#46) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sok sikert es csodas jatekot & keresgelest kivanok Mindenkinek! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#47) vince


vince
őstag

Köszi a játékot!

A kalaptipp játék is elstartolt :C

Hogy mi a kalaptipp játék? Egy plusz játék a nyereményjáték apropóján. Tippeld meg, hogy a nyereményjáték kérdéseire hány résztvevő ad csupa helyes választ, hányan fognak bekerülni a kalapba, amiből majd a nyerteseket kisorsolják.

Egy google űrlap segítségével tudod megadni a nickneved (légyszi a sajátodat! :DDD ) és a tipped. Ezt követően láthatod majd az eddigi tippeket is. Az eredmény linkjét értelemszerűen ne oszd meg itt a fórumon, elrontaná a játékot.
Tippelni a nyereményjáték lezárásáig (2021-10-25 16:00) lehet, a később beérkezett tippek nem vesznek részt a játékban. A google a válaszokat egy táblázatban gyűjti, ennek az első oszlopa egy időbélyeg, ez lesz a mérvadó. A játék végén a táblázat linkjét közzéteszem, illetve az eredményeket is összesítem. Holtverseny esetén a tippek leadási sorrendje lesz a mérvadó: aki hamarabb tippelt, az végez előrébb.

Itt tudjátok leadni a kalaptippeteket: https://cutt.ly/kalaPH!tipp

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#48) syIex válasza vince (#47) üzenetére


syIex
veterán

Ment is, köszi! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#49) Vakegérke válasza vince (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, harmadikként voksoltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) prolad


prolad
őstag

Nem tudom volt-e már róla szó, meg lehetne oldani, hogy a címsorban a játék ne piros kiemelést kapjon? A múltkori játékról lemaradtam, mert nem tűnt fel, hogy nem az állások van kiemelve ahogy általában, most is teljesen véletlenül tűnt fel.

Maga a monitor szuper, fő megjelenítőnek apró, de másodlagos monitornak nagyon jó lenne, főleg az összevissza állíthatósággal. Már csak meg kell nyerni :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.