Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Kulcsszavak :C

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

Érdekes. A házamban, egész nyáron nem zaklattak szúnyogok. Persze, mindenhol máshol megettek. Most már, pláne nincs.

(#3) kenwood3


kenwood3
őstag

ajánlom figyelmedbe ellenük ezt [link]
én se hittem benne , de 2 éve szúnyogmentes a szobám

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) philoxenia válasza kenwood3 (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk azért ilyenkor egyszerűbb megfogni amelyik bejön..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) hNp88 válasza kenwood3 (#3) üzenetére


hNp88
aktív tag

legjobb :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Laughing Out Loud.
"Használat közben résnyire nyitva kell hagyni az ablakot, hogy kimenekülhessenek a szúnyogok."

Nyáron kitolom a hifire.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) moha21 válasza Eastman (#6) üzenetére


moha21
addikt

Aztán szúnyog marad, neked meg fáj a fejed.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) hNp88 válasza hNp88 (#5) üzenetére


hNp88
aktív tag

lol ... most hogy ezt ide beírtam, olyan érzésem támadt, mint amikor valamit nagyon csúnyán elfelejt az ember csak nem tudja mit... aztán benéztem a szekrény mögé és ez a szar ott volt még bedugva, röpke 6 hónapja:DDD és még van 1 nagyon kevés lötyi az alján :DDD

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#9) kenwood3 válasza kenwood3 (#3) üzenetére


kenwood3
őstag

beírtam ide és , hogy beindult a téma :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#10) Eastman válasza kenwood3 (#9) üzenetére


Eastman
őstag

...mer' pont aktuális. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) gamek!ller válasza hNp88 (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Háááháá ezen jót nevettem xD

(#12) kenwood3 válasza hNp88 (#8) üzenetére


kenwood3
őstag

látod mi mindenre jó vagyok :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#13) hNp88 válasza kenwood3 (#12) üzenetére


hNp88
aktív tag

:R :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#14) kenwood


kenwood
veterán

Kezodik a szunyog-szezon.
Mik a tapasztalatok ?
Tudom ,hogy 100% megoldas nincs,de erdekelne,hogy mit ajanlotok az alabbi szituaciokra :
1,lakas, mar bejutott 1-2
2, lakas,ne jojjenek be (szunyoghalo technikai okokbol nem mehet sajnos minden nyilaszaromra
3, udvar/kert nehany negyzetmeteres teruleten eletben maradni csipesek nelkul
4, szabadter, mozgas.

Konkret markak,modellek erdekelnenek, mert vettem mar 1-2000 forintert olyan (talan vape) dezodort, amibol az egesz flakont magamra fujva sem tortent semmi pozitiv valtozas.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#15) solena válasza kenwood (#14) üzenetére


solena
tag

Amire lehet, azért tegyél szúnyoghálót, legalább csökkented a felületet, amin bejuthatnak.

Beltérre: ha bírod az ilyesmit, akkor füstölők, főleg citrus-félék, ha nem, akkor egész korrekt a vape konnektoros folyadékos cucca (VAPE Magic Elektromos készülék és folyadék - f*szé' nincs ennek normális, külön oldala a gyártónál:U), itthon az van.
Ha már bent van: Protect légy- és szúnyogirtó aeroszol.

Udvar/kert: citrusos illatgyertyák, fáklyák, de egy jó kis füstöléssel járó szalonnasütés is egész jó tud lenni:DDD De ültess citromfüvet, levendulát, elég erős illatuk van, és ha vannak pocsolyalehetőségek, azokat szüntesd meg (nyitott hordók esetén, ha nem borítod ki, akkor önts a tejeére annyi olajat, ami vékony hártyában lefedi, akkor megfulladnak a lárvák)

Kirándulás, utca, stb: Protect szúnyog és kullancsriasztó aeroszol. Csajozni azért ne ebben, mert elég erős szaga van:DDD Viszont, erősen szúnyogosban sem járkál az ember legényest.

Ha már végképp megvan a baj, és megcsípett: Antivakarin. Amilyen vicces neve van, annyira király cucc, és nem drága. Egy percen belül hat, és utána el is felejthetem a csípést, pedig én hajlamos vagyok napokig vakarózni.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.