Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ahha, ezt a szokást más rovarok is átvehetnék.

Mondjuk én már eleve azt nem értem, h rovarháló van az ablakomon, és mégis beeszi a fene a dögöket. Nagyon apró szövésű a háló, és kábé olyan picike bogarak szoktak beröpülni.
Na most komolyan, mi értelme van átpréselni magukat? :F

Csak idegesítik az embert.
Elég nagy természet odakint, van elég hely. De neeem, neki pont ott kell lennnie, ahol én vagyok. :((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

az kellemes :D még mindig jobb, mint hogy egy denevér jön be a lakásba, nálunk a szúnyoghálót igen szeretettel püfölik néha..pedig szegény senkinek nem ártott :D

(#3) glutamin válasza PiciKenny (#2) üzenetére


glutamin
őstag

Hozzám már denevér is jött be este. Na az volt a para a javából. repkedett körbe-körbe, majd a szennyestartóban landolt. Rádobtam egy plót és kilógattam az ablakon, hogy repülön el. Előtte persze nekiállt vinnyogni mert megijedt a ráhulló pólótól. Így utólag aranyos volt, de akkor rendesen paráztam tőle. Amúgy nagyon törékeny kis jószág. De mgusztuk mindketten:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4) csimav válasza glutamin (#3) üzenetére


csimav
senior tag

Aztaqu*va :DDD
Hozzám egy macska akart bejönni nyitott ablaknál, de amilyen gyorsan felugrott olyan gyorsan le is esett, egy rúgásnak köszönhetően. :))

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5) glutamin válasza csimav (#4) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem macskás kalandom még pár éve Ausztriában volt, amikor egy szálloda földszinti szobájában laktam egy hétig. Francia ablak volt, amit este kinyitottam szellőzni, amíg zuhanyoztam. Mikor jöttem vissza libbent a függöny alja. Majdnem szívinfarktust kaptab, de csak egy helyi hízott macsek volt, akit gondolom sokan etettek. Aztán alig akart kimenni:D Igaz ez már november környékén volt, szóval nem volt valami nagy meleg odakint:D

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.