Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) motorhead


motorhead
aktív tag

Nekem PRK-s műtétem volt 6-8 éve, nem emlékszem pontosan. Én bármikor újra megtenném, ha kellene de hálaisten (vagy hála a technikának) eddig minden okés. Talán picit jobban szárad, de egész nap monitoros munka többnyire, és otthon sem a kertben ülök. :) Mondjuk ezt inkább mostanában vettem észre.
Tizenév szemüveg,meg 5-6 év kontaktlencse hordás után végleg elegem lett. Akkor 75ezer volt szemenként.
Orvosok azért nem "szeretik" mert elvileg ha később az embernek egy szürke hályog műtétre lenne szüksége akkor nem lehetne megcsinálni a műtött szemen. Innen a hiedelem, no meg van sok fantázia is ebben.Én is gondolkodtam sokat és kérdezősködtem. Ma is van orvos ismerősöm akit nem lehet meggyőznöm a jó oldaláról. Mindég azzal érvel sok ember, hogy az orvosok is szemüveget hordanak,mert nem biztosak ebben az eljárásban.
Én ezzel úgy vagyok, hogy a technológia egyre fejlettebb lesz és egyre kifinomultabb. Később ha netán műteni kell majd a szemet, akkor már nem fog gondot jelenteni. A tudományt nem lehet megállítani, én nem hiszek abban, hogy baj lehet ebből később.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.