Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Állati jól néz ki. Az ára meg gondolom az egekben lesz. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) arn


arn
félisten

hat ez.... nem sikerult

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) Freiherr


Freiherr
őstag

Ki vesz ilyet? Ritka ocsmány cucc

XXX

(#4) arn válasza Freiherr (#3) üzenetére


arn
félisten

Az elso hozzaszolo :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Csandi


Csandi
őstag

Szerintem is nagyon jól néz ki, bár matx-nél nagyobb gép nem kéne, de attólmég ez tetszik :D

(#6) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Engem - amikor ilyen házakat látok - az érdekel, hogy ez csendesebb és jobb hűtést eredményez e?

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Olyan mint a zsiráf :D

Szép, szép ,de otthonra nem kéne.

@csicso82: Nem valószínű,. ez inkább ilyen régi berögződés, hogy vegyem le a ház oldalát mer' az úgy jobb lesz... Miközben inkább légáramlatot kéne csinálni :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) VIC20 válasza Graphics (#7) üzenetére


VIC20
őstag

Igen, én is azon gondolkodtam, hogy minek neki ventilátor, ha nincs is oldala? Ha meg van ventilátor, akkor miért nem képeznek ki egyfajta ,,szélcsatornát" benne? (Ez meg zárt dobozt feltételezne.) Sokkal hatékonyabb lenne.

Egyébként szerintem is randa, mint a bűn.

(#9) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Azt gondolná az ember, hogy a procihűtő magassága egy ilyen "gépházban" nem ütközik korlátba, de akkor mire fel ez a 170mm max magasság? Úgy gondolnám, hogy ekkora méretnél nem lóg még ki az oldal síkjából..meg különben is, hová kerülhet a 360-as radiátor? ;]

read-only mode on the forum

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem ez tetszik! Egy igazi kortárs műtárgy! Miért is kellene mindennek tök egyformának kinézni?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.