Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Rossz nézni a patináns cég vergődését.Ebből már nincs felállás.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#2) Воланд válasza kecskebégető (#1) üzenetére


Воланд
titán

na, ezert jol meg leszel kovezve. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Lóparipa-pimpirimpó! :((

Bizonyos cégeknél a változással együtt jár a vezetők cserélődése is. /Tehát nem itthon, hanem "kint"/

Ez lehet jó, vagy rossz is. Majd utólag megtudjuk.

Én a céggel vagyok.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) rootkiller válasza kecskebégető (#1) üzenetére


rootkiller
őstag

Jelenleg én is azt gondolom hogy "táváris konyec". Nagyon nagy változások kellenek mert annyiért nem lehet eladni a telefonjaikat amennyiért árulják.

Artengo TR 990 Pro

(#5) dsr


dsr
senior tag

Remélem jót tesz majd a változás nekik , habár kétlem , hogy visszahozzák a céget a csődből .

(#6) dedike válasza dsr (#5) üzenetére


dedike
addikt

Úgy látszik rájöttek arra, hogy ha nem megy a kupleráj, nem a bútort kell cserélni.... :(

(Nem válasz akart lenni.... :B )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#7) helixP


helixP
nagyúr

Süllyedő hajón leváltani a kapitányt? Hasznos :)

[ Szerkesztve ]

(#8) denorbi


denorbi
tag

Már csak a play store hozhatja ki őket a.... ból

(#9) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Takarodjanak is ! ;] Nem véletlenól van ott a BlackBerry ahol.. Már rég meghoztam volna ezt a döntést.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#10) sz.balazs.95 válasza denorbi (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

attól még a BB telefonok továbbra is drágák lesznek, és akkor már sokkal jobb választás a felhasználónak egy droidos telefon.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintem már édes mind1. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) kekkola válasza sz.balazs.95 (#10) üzenetére


kekkola
senior tag

Volt valaha BB-d?

O+8T

(#13) Maxentius


Maxentius
addikt

Itt a kis szereplőknek (Microsoft, Blackberry) csak akkor lesz bármi esélye, ha az Apple és/vagy a Google elszúr valamit, de nagyon. Jelenleg nem ez a helyzet.

(#14) AMD Power: Látszik, hogy elindult az MS felfelé, de amíg egész Európában nincs kétszámjegyű részesedése, akkor még nem nagyon rúghat labdába.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#14) AMD Power válasza Maxentius (#13) üzenetére


AMD Power
titán

A BB ne hasonlítsd már a WP-hez. A BB süllyed a WP meg fejlődik és nem kis ütemben terjed.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) sz.balazs.95 válasza kekkola (#12) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem, mint ahogy az emberek kb. 90%-ának sem.

szerinted a felhasználók mit fognak választani:
a, 130k, tetszőleges droidgyártó, Android 4.3 JB. a csapból is ez folyik.
b, 200k, BB 10-es telefon, a natív droidos appokat nem viszi, csak azokat, amik a Dalvik-ra íródtak, natív BB appokból igen kevés van. kb. sehol nem reklámozzák.

maga a rendszer lehet, (sőt biztos) hogy atomstabil, de amíg nincs rá app, és/vagy baromi drágán adják, addig nem sokan fogják megvenni.
A WP is csak az 520/620 páros miatt terjed. Rengeteg app hiányzik Wp-ról, viszont legalább olcsón adják a hw-t, és ez sokaknak szempont. (és ez ráadásul beindítja az app-fejlesztést is idővel.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#16) rootkiller válasza sz.balazs.95 (#15) üzenetére


rootkiller
őstag

A lényeges dolgok megvannak WP-re is. Mármint ami az emberek nagy részének lényeges: Facebook, Viber, WhatsApp, meg még 1-2 ilyesmi meg alap dolog. Aki nem geek meg nem turkászik unalmában kacat appokat a storeban annak tök 8 hogy azon kívül amit használ még mennyi app van...

Artengo TR 990 Pro

(#17) kekkola válasza sz.balazs.95 (#15) üzenetére


kekkola
senior tag

Sejtettem...
Te azt mondtad, hogy mi a jobb választás, nem pedig azt, hogy mit fognak választani... valószínűleg droidot fognak választani, mert sok embernek az van ill. az olyan emberek hatására akik tényként tálalnak olyan dolgokat, melyet nem tapasztaltak. Ráadásul nem 200k egy BB10-es telefon... újabb csúsztatás...

O+8T

(#18) Crafter32 válasza sz.balazs.95 (#10) üzenetére


Crafter32
őstag

:))
Androidot a népnek! Annál rosszabb úgyse lehet. :)

Én a BlackBerry -nél a marketing igazgatóval kezdtem volna a leváltást. Ennél rosszabb reklámokat vagy sajtót még akaratlanul is nehéz lenne csinálni.

(#19) kekkola válasza AMD Power (#14) üzenetére


kekkola
senior tag

A te olvasatodban mit jelent a "fejlődés"? Az operációs rendszer folyamatos fejlesztése vagy a piacszerzés?

O+8T

(#20) sz.balazs.95 válasza kekkola (#17) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mert a sok samu reklám, a (samu által) fizetett úgymond „eladók” stb. nyilván arra fogják ösztönözni a felhasználókat, hogy BB-t vegyenek, ráadásul a cég jövője sem stabil. ja nem...

én sem örülök neki, de ez van. :(
(mielőtt kikiáltanál droid-fan-nak: én a WP-t szeretem, a droidot csak használom az „exkluzív” appok miatt.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) eventus


eventus
veterán

Jajj, de okos megint mindenki... :DD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22) icezozo válasza eventus (#21) üzenetére


icezozo
addikt

mit vársz a sok okostól aki még a BlackBerry-t se tudja leírni?
és még életében nem is látott :U

http://qwankido.hu/

(#23) Gl4diator


Gl4diator
tag

nem kell őket félteni, biztos nem fognak nyomorogni ezután sem :DDD

(#24) gbors válasza Crafter32 (#18) üzenetére


gbors
nagyúr

ehem, csak ha Neked board tagként kell a marketing-igazgató leváltásával foglalkozni, az automatikusan azt jelenti, hogy a CEO is kuka...

amúgy szerintem jó lépés a nagytakarítás, ha egyáltalán valamerre van kiút, az csak friss ötleteken keresztül lehet.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#25) Angel1981


Angel1981
veterán

Ha a BB egy sebesült állat lenne, már kegyeletből lőnék le, hogy ne szenvedjen ilyen sokáig.... :(

(#26) gabor72


gabor72
aktív tag

De azért az mindenkinek megvan hogy nem azért rugdossák ki ezeket a vezetőket hogy a fizujukat megspórolják, hanem azért mert rosszul végezték a munkájukat és hagyták ide jutni a céget.
Ezek kötelező lépések, már korábban meg kellett volna tenni.

Személyes tapasztalat, közvetlen közelről láttam már csőd szélén álló vállalatot ahol az új vezető azzal kezdte hogy kirúgta a managementet, odavitte a saját kipróbált embereit. És láss csodát azóta is megvannak, termelik a profitot.

(#27) RECSKA válasza sz.balazs.95 (#15) üzenetére


RECSKA
veterán

200k???

Ember, az ebben található hardvert nem kapod meg android vonalon 80 alatt....

S biza az én kis Z10 STL100-2-ön kemény 50eFt volt....
Mondj annyiért ennél jobb vételt. Amíg nem fogtál BB10-et a kezedben, ne itélkezz. Bőven van rajta annyi app, amennyi kell. Én nem igazán érzem, hogy hiányozna bármi is számomra...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#28) sz.balazs.95 válasza RECSKA (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az, hogy te kifogtál egy jó ajánlatot, az nem azt jelenti, hogy 50k egy Z10-ért az „átlagos” ár.
örülök neki, hogy a te igényeidet kielégíti a BB10 app-kínálata, de van rajtad kívül sok másik felhasználó más igényekkel, nem biztos, hogy nekik is elegendő.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Áááááá... Inkább legyintek erre a sok "hozzáértő véleményre" és - Örömmel veszem tudomásul, hogy egy Blackberry-vel nagyon jól lehet pénzt találni! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30) DiVaD


DiVaD
senior tag

Ideje volt... :U

szerk: O2 prepaid-ben van most / volt jó ára a Z10-nek... persze itthon ebből semmi se érződik... :U

[ Szerkesztve ]

(#31) And01 válasza sz.balazs.95 (#28) üzenetére


And01
aktív tag

Magyarhonban nem tudom mennyi de E-bay 180font körül (új z10)
Tudása ár/érték aránya szerintem nagyon jó, bár megjelenéskor valóban eléggé drága volt!
Karácsonyra beruházok egy BB-re!

(#32) Polarstar válasza And01 (#31) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó választás! Én bekötöttem az irodát - és a projekt menedzserrel igen hatékonyan tudok dolgozni rajta.

Meglepődtem, milyen gördülékeny az egész!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33) RECSKA válasza And01 (#31) üzenetére


RECSKA
veterán

77 boltban... :R :R

az még mindig nem rossz ajánlat.

levelezem, ph-zom, doksikat szerkesztgetek, facebookozom, és telefonálok. Úgy érzem, nekem még a bb10 app ajánlatai is bőven kielégítőek.

Van itthon nexus 4, 4.4-el, és azon sem futnak más programok, márpedig az izomból lenyom mindent, mégsem azon akarok 4k videót nézni, vagy überkegyetlen 3d-s gammákat 102centis tv-n, fullhd-ba tolni...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#34) macskea


macskea
őstag

Mindig örömmel látogatok meg bármilyen BlackBerryvel foglalkozó cikket, mert mindig megjelennek a fogalmatlan siratóasszonyok, és elzokogják, hogy mindennek vége, de ezen nem kell csodálkozni, mert nagyon drágák ezek a telefonok és egyébként is szarok. Szóval nekem ez mindig nagyon vicces, gyertek, sirassátok, szeretek rajtatok röhögni, innen egy Q5-ről, egy 2 százalékos "klub" tagjaként. De majd ha véget ért a temetés, ugyan nézzétek már meg a Google-on hogy mennyibe is került egy BB10-es telefon, és hogy mégis mi az a kardinális fontosságú applikáció, aminek nincs alternatívája a BlackBerry World-ön. :-D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#35) Graphics válasza dedike (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D :D ez mekkora igazság

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem már olyan mélypontra jutott a cég, hogy lassan ingyen sem kell senkinek...

(#37) sz3lim válasza RECSKA (#33) üzenetére


sz3lim
tag

Sok helyen már olcsóbban is van.

(#38) Dhampir válasza =Mentor= (#36) üzenetére


Dhampir
félisten

Ingyen azír' köllene... :DDD

(#39) RECSKA válasza sz3lim (#37) üzenetére


RECSKA
veterán

nekünk csak jó! :R

ilyet sebességet úgysem kapni sehol más platformon. Használtba max :B ;] ;] ;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#40) Akve


Akve
tag

Én szerettem a BlackBerrymet, de nem fanatikusan.
Stabil volt, de - bevallom - az android jobban bejön. :B

Élek és élni hagyok.

(#41) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Amikor benézek BB-s hír topikjába, akkor rájövök, hogy az egész világnak nem lenne kapacitása annyi atombombát készítenie, ami a magyar f**z agyú kommentelőket kiírtaná. Ez a sok sirató asszony vagy csak hülyék gyülekezete, és nagy többségük a tökét nem találná meg térkép nélkül, vagy a háziállatok tényleg megtanultak internetezni... 2 éve halljuk hogy meghal a BB tőletek, de csak nem akar meghalni, és a sok zombi már egyre mérgesebben fröcsög...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#42) gabor72 válasza macskea (#34) üzenetére


gabor72
aktív tag

:))

(#43) Polarstar válasza GeryFlash (#41) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát nem érdekes?? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#44) RECSKA válasza GeryFlash (#41) üzenetére


RECSKA
veterán

:C :C :R :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#45) szilos


szilos
csendes tag

A károgóknak üzenem,akik ahelyett, hogy droidos szarságaikkal foglalkoznak,állandóan BB-s hírekre jönnek,mint a keselyűk. Nekik mondom, lassan olvassák,hogy megértsék. Szóval van mondjuk a Z10. Kerül most kb. 80.000 ft-ba. Dual core, 2 GB Ram. A2 gigás droid modellek többsége majd kétszer ennyibe kerül.Minden app megvan rá (bocsi,fingós appok nincsenek rá-play store ilyennel van tele). Ami nincs az a 10.2.1.1055 frissítéssel lesz,hiszen droidos áruházból kattintással futtatja a droidos appokat. Mellesleg itt jegyezném meg,hogy aki egy átlag BB-s appot hasonlít egy droidos app-hoz,az sűrgőssen jelentkezzen a körzeti orvosánál.NA de sebaj, így már lesz fingós app is...:-)Ezek után az lesz a baj,hogy leszedhető a Z10 hátlapja...vagy valami más, merthogy fogást csak kell találni. Igen ,nem reklámozzák túl a BB-t. Marketing tanáromat idézve "csak a szart kell reklámozni,az értelmesebbje úgyis megveszi a jót". Az,hogy jelenleg kb. 80 millió értelmes ember van a világon,arról nem a BB tehet.
Ui. a károgóknak. Nyugodjanak meg szépen,feküdjenek vissza az ágyikóba,amíg Obama,Putyin Blackberryt használ,addig biztos lesz Blackberry:-) Sőt van az a mondás,akinek halál hírét keltik,sokáig él....:-)

[ Szerkesztve ]

(#46) Воланд válasza szilos (#45) üzenetére


Воланд
titán

lassan irom, hogy a bb fanok is megertsek: senkit nem erdekel, hogy xy model mennyibe kerul fuggetlenul. a szolgaltatoi arak a fontosak es ott a bb keszulekek a tobbi csucsmodellel vannak egy arban, vagy akar olcsobban. es igy sem veszik az emberek. ennyi.

szerk.: a par szazezres vallalati, kormanyzati megrendelesek meg nem fognak eltartani egy ekkora gyartot.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) szilos


szilos
csendes tag

Feladom, én vagyok a hülye :-)))

(#48) RECSKA válasza Воланд (#46) üzenetére


RECSKA
veterán

Z10 kartyasan 87 a tnel. Kartyasan. Ennyiert nem adnak csak holmi alcatelt, esetleg xperia sp-t, de szerintem meg azt sem. :)

Nem vagyok bb fan, de a droid mezonybol kitunik a z10, ( bal zsebben z10, jobban nexus 4 ), barki aki megnyomkodja, csak pozitiv visszajelzeseket, hogy milyen szep, milyen jo a kijelzo, milyen gyors... senki nem azt mondja, hogy pfff, okadek, fos...

Szolgaltatonal a marketing miatt nem veszik...

Bement haver a t-be, es szabalyosan le akartak beszelni a z10rol, valami wp-re...

Sarkonfordult, es rendeltunk angliabol :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#49) Воланд válasza RECSKA (#48) üzenetére


Воланд
titán

*sohaj*

a magyar piac valoban jelentos az eladasokat tekintve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) szilos


szilos
csendes tag

Azt azért még szögezzük le gyorsan, hogy alapvetően telefonokról beszélünk,így a beszéd hangminősége sem mellékes. Na ha ebben mond valaki jobbat a BB-nél lehidalok. Nekem ne gyertek szifonnal (volt Iphone 4-m),mert olyan mintha dobozból beszélnék.Ami még fontos a térerő érzékenység,ebben is verhetetlen. Öcsémnek BB 9360-a van, hármas a térerő,ugyanott a galasy S4-nek nulla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.