Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myke01


myke01
senior tag

Nem hiszem ,hogy az elsők között leszek ,akik letöltik a böngésző-frissítést :D...

[ Szerkesztve ]

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Ahhoz képest, hogy "senki" nem használja az IE-t, a "legnépszerűbb" böngésző.
Az okok persze ismertek. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Zsíííír. Az IE10 engem meggyőzött, remekül megy. Remélem a 11 is így tesz.
FF nálam csak fagyni tud, chrome meg bugos, a nightlyja meg v30 óta használhatatlan... pedig egy évig min hibátlan volt mindig...

Egyébként ezzel megdőlt egy régi hagyomány!!!!!!!!
Újra van olyan windows ami 3 IE frissítést kap.

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na mindjárt leszedem és meglesem. Win 8.1 alatt tetszett a sebessége.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meg is van. Gyors mint a szél. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Воланд


Воланд
titán

"A windows 7-es változatban a címsor marad felül, az eddig megszokott helyén, míg a Windows 8.1-ben ez alulra került. Az újfajta füles nézet is 8.1 exkluzivitás maradt,"

miert kell a desktop es a modern ie-t keverni? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) #41133696


#41133696
törölt tag

Na mindjárt szedem is :)

(#8) HZoli87


HZoli87
veterán

Offline telepítők:

32 bites / 64 bites

(#9) #41133696


#41133696
törölt tag

Windows Internet Explorer 9/10/11 x64 offline telepítőkészlet méret összehasonlítás

(#10) #41133696 válasza #41133696 (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az IE 11-gyel megjelenik egy régi opció is, már a beállítási fázisban

Az IE 11 Windows 7-es verziójának RTM névjegye

Telepítés után a lemezkarbantartó futtatásával véglegesíthetjük és több mint 300 MB helyet szabadíthatunk fel

[ Szerkesztve ]

(#11) nicu71 válasza Воланд (#6) üzenetére


nicu71
addikt

ez nekem is szemet szúrt.Szerintem a cikk írójának nagyon sürgősen korrigálnia kéne ,mert ez így szimplán hülyeség.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12) BiP


BiP
nagyúr

Vicces, hogy a Win7-es változat verziószáma nagyobb, mint a Win8.1-es. Az az rtm-hez passzoló 16384-es, míg Win7 alatt már a Preview is nagyobb volt, (16411), a végleges meg tovább nőtt (16428)
Amit még hiányolok, hogy Win8-ra nincs. Ha valaki Win8 alatt szeretne IE11-et, akkor frissítenie kell Win8.1-re.
(na jó, nem halok bele :) )

[ Szerkesztve ]

(#13) NandoXXL válasza BiP (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

'Az újfajta füles nézet is 8.1 exkluzivitás maradt, ahogy az SPDY protokoll és a fejlett védett mód alatt elérhető biztonsági fejlesztések is.'

Ilyen hozzáállásal nem tudom mit akaranak, kihalhatnának mint a Nokia ;]

(#14) Narxis


Narxis
nagyúr

Ráér telepíteni majd WinUpdate-n keresztül.

Thanos was right.

(#15) #41133696 válasza BiP (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

A legnagyobb gond vele, hogy még mindig tartják magukat ahhoz, hogy inkább mégsem építenek bele egy könyvjelző szinkronizáló funkciót, pedig ennek a Windows 7-es IE 11-gyel pont ideje lenne. Csak a legújabb Explorer-t érintené, és csak Windows 7-en, így XP-sek és Vistások kiesnének, de még azok is ösztönözve lennének a váltásra akik IE 9-nél vagy IE 10-nél maradtak. Mert ez így félmegoldás, és nem a Live Mesh-t szeretném, hogy visszahozzák, mert az egy külön álló program volt.

(#16) DS39 válasza nicu71 (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

hát igen. ez hiba, mert a Win 8.1-es desktop nézetben ugyanúgy fent van a címsor. :U

(#17) Sweet Lou 6 válasza #41133696 (#15) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

win8.1-en nekem már szinkronizálja a könyvjelzőimet, igaz, eddig csak másik win8.1-es gépre. úgy tudom, a 8.1-es WinPhone-ban várható a szinkronizáció támogatása, és akkor hasonlóan fog működni, mint most a Chrome.

sweetlou6.wordpress.com

(#18) attila9988


attila9988
őstag

Ma már nem annyira rossz az explorer mint annak idején. A 6 -os óta sok idő telt el, nagyjából a 9 -es ie óta pedig ajánlható normális használatra is.
Az igazi, legnagyobb hátránya egyértelműen az, hogy csak windows platformon elérhető. Ilyen szempontból hiába használható, ha valaki nem akar beszorulni az ablakok keretei közé, mást kell választania. A chrome továbbra sem jobb semmivel sem, sőt, a túlzott webesítés - mit várnánk a google -től? - miatt kevésbé jó megoldásnak tűnik, a róka pedig most is sokkal okosabb, és kényelmesebb. Az opera meg.... azt inkább hagyjuk. A 12 -es volt az utolsó jó megoldásuk.

Szóval ha valaki csak és kizárólag windows -ra tervez, annak egész kellemes megoldás volt már a 10 -es is.

Egyébként a microsoft megtanult már reklámozni is. Az internet explorer kabalafigurája egész tetszetős...

http://www.youtube.com/watch?v=kFEPtZs374g

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#19) #41133696 válasza Sweet Lou 6 (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

Természetesen amit írtam az a Windows hetes Internet Explorer-re vonatkozott.

(#20) Sweet Lou 6 válasza #41133696 (#19) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

:R arra tényleg jó lenne, bár sajnos nem hiszem, hogy megcsinálják.

sweetlou6.wordpress.com

(#21) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valamilyen jó script-blokkolási megoldás van rá? A javascript teljes tiltása nem megoldás, mert akkor egy csomó oldal nem működik:(. FF-re és chrome-ra van pár plugin a témában.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) d.j válasza quailstorm (#3) üzenetére


d.j
csendes tag

Nem tudom, de az én gépeimen mindig az ie fagyott és volt lassabb, mint a többi böngésző. Leszoktam róla vagy 8-10 éve. De mai napig ha el kell valahol indítani, csak addig létezik, amíg letöltöm a firefox-ot. Egyszerűen nem tudom kivárni míg betöltődik, lassú, másképpen néznek ki az oldalak, mert mai napig nem követi a szabványt. Lehet, hogy egyszer ráveszem magam és megnézem ezt a 11-es verziót, de nálam már régen leszerepelt.

(#23) quailstorm válasza d.j (#22) üzenetére


quailstorm
nagyúr

IE9 óta tuti nem néz ki másképp, csak ha szar a weboldal beállítása... Rengeteget javult a helyzet.
Az én fos core2duo gépemen, de még fater celeron D-jén is a leggyorsabb a cucc. XP idejében meg használtam IE8-at, amellett se őszültem meg. Régebbiek valószínűleg elég bénák.
FF meg valmit nem kedvel a vidkártyámban vagy a driverben, mert másik gépen nem fagy így. De alapvetően nagyon hajlamos hosszú nem válaszolásokra műveletvégzéskor, lassú, és 2-3 lappal be tud fagyni. Meg állandóan 100-on pörgeti a CPU-t.

(#24) Narxis válasza attila9988 (#18) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem IE-vel a legnagyobb bajom a beépülők kezelése. Nem tudom, hogy kinek a hibája de pl. a Roboform és a Norton vírusvédelmi termékei is egy komplett toolbar-t használnak tehát ha valaki ezt a 2 terméket használja akkor máris 2 toolbar jelenik meg IE-ben míg Chromban mindkettő egy kis gomb a címsor mellett és rókában is meg lehet úgy csinálni pár kattintással.

Thanos was right.

(#25) #41133696 válasza Narxis (#24) üzenetére


#41133696
törölt tag

Roboform nálam nem téma, szóval csak egy sor :) Plusz nálam a WOT is egy sorban van vele :)
Szerk: az eszköztárak rögzítésének feloldása sokat segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#26) #41133696


#41133696
törölt tag

W7-en, és Windows 8.1 rendszeren sem ismeretlen jelenség IE11-gyel.

(#27) Sub-ZeRo válasza #41133696 (#26) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam még nem volt ilyen. Az igen, hogy blog írás közben fagyott a böngésző nem is egyszer, de nem állt le.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28) #41133696 válasza Sub-ZeRo (#27) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nálam, Windows 8.1-nél is csinálja, friss és ropogós:

Igaz mind a két IE 11-et Symantec termék védi :D

(#29) Воланд válasza #41133696 (#28) üzenetére


Воланд
titán

akkor meg is van a hiba oka. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) #41133696 válasza Воланд (#29) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

Szerk: egyébként nem zavaró, rendszerint kilépéskor csinálja... akkor meg nem izgat :D

[ Szerkesztve ]

(#31) Márton


Márton
nagyúr

Itt sem lehet kikapcsolni a Cleartype-ot?
Megőrjít, ezért használok még mindig IE8-at :O

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#32) #41133696 válasza BiP (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most olvastam, hogy a build verziószámot elvileg azért változtatták nagyobbra mint ami a 8.1-ben van, mert a holnap esedékes frissítő kedden befoltozandó IE 11 hibákat, a Windows 7-re kiadott IE 11 már javítva érkezett meg.

(#33) Keem1 válasza t72killer (#21) üzenetére


Keem1
addikt

Ad block plus.

Cikkhez: örvendetes, de nem sietek a telepítéssel.
Az említett bugon kívül hoz bármi újdonságot a preview-hoz képest? ;]

(#34) t72killer válasza Keem1 (#33) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hmm, ez scripteket is blokkol, nem csak hirdetéseket?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#35) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Én is feltettem, de inkább visszatettem a 10-est. Csak freemail szimplát hozott be és ha kugli találatra kattintottam akkor csak két kattintással tudtam visszalépni a kereső találati oldalára. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#36) kali válasza tupacamaru (#35) üzenetére


kali
legenda

a freemail esetén már nem adott a probléma, legalábbis én csak a nem végleges verzió alatt tapasztaltam, de a kompatibilitási nézet beállítása ott is megoldást jelentett a dologra.
a második hiba ismert, de nem csak ie11, illetve nem csak ie alatt.
sarkítok, de; bizonyos oldalak szeretik nem könnyen elengedni a látgatókat.

(#37) tupacamaru válasza kali (#36) üzenetére


tupacamaru
veterán

10-essel nem csinálja, így az marad még egy darabig. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#38) #41133696 válasza BiP (#12) üzenetére


#41133696
törölt tag

W8.1 IE 11 új verziószáma

A Windows 7-re telepített IE 11 verziószáma nem változott.

(#39) BiP válasza #41133696 (#38) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi, pont most mászott fel nálam is a frissítés mindkét rendszerre. Restart után lecsekkolom én is.

(#40) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem olyan gondom lenne egy hülye játék miatt újra kelet raknom a gépet az alap internet explorer 8 al sikerült letöltenem bármit a netről de aztán frissítettem 11 es változatra és nem tudok semmit letölteni akármire kattintok,aztán töröltem a 11 et de ugyan ez a gond semmit nem tudok letölteni rajta keresztül csak böngészni tudok.

Előző rendszeremen fent volt az internet explorer 11 próba változata jó volt gyors is volt de előzőleg leírtam a problémát most megint visszakerült a 11 de olyan nyögvenyelős a böngészés letölteni nem tudok benne vissza lépni az oldalakról csak vagy két gyors kattintással tudok mi lehet a baja?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#41) BiP válasza Pityu. (#40) üzenetére


BiP
nagyúr

Az nem derült ki, hogy ad-e hibaüzenetet vagy nem történik semmi?
Használsz-e külön letöltőprogramot, és esetleg azzal akad össze?
Észrevetted-e a felbukkanó sárga letöltősávot a kép alján? (8-ban még nem volt ilyen, ha jól emlékszem)
(és légyszi próbálj meg összefüggőbben írni.)

(#42) #41133696 válasza Pityu. (#40) üzenetére


#41133696
törölt tag

Elsőként próbálj meg egy alaphelyzetbe állítást.

Szerk: a kép Windows 8.1 rendszeren készült ugyan, de W7-es IE11 esetében is pontosan ugyanígy néz ki, csupán azért nem azon készítettem, mert most azt Kingston Backup szoftvere kezeli :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) Pityu. válasza BiP (#41) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Figyelj előző windowsomon használtam kicsit az explorer 11 et tehát tudom hőogy működik,és igen van egy internet dowload manager letöltő a gépen de anno nem akadt össze tehát most sem ez a baj tuti,és bármire kattintok nem ugrik fel semmi,ráadásúl most olyan nyögvenyelős lett a böngészés is

GoodSpeed

Ok meg próbálom,tudom hogy így néz ki mert laptopon van win 8 asom

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#44) BiP válasza Pityu. (#43) üzenetére


BiP
nagyúr

Jólvan, jólvan.
Az nem derült ki számomra, hogy amikor korábban próbáltad az IE11-et, akkor működött-e rendesen. (kicsit ködös a megfogalmazás). Azt sem írtad, hogy korábban nem akadt össze vele, tehát nem tudhattam.
A letöltőprogramot egy próba erejéig én azért kiiktatnám, hátha mégis az a ludas, hogy valamiért nem tudja átadni neki a linket. Legalább 1 hibalehetőséggel kevesebb, meg neten is ezt javasolják elsőnek.

[ Szerkesztve ]

(#45) Pityu. válasza BiP (#44) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Figyelj mikor most telepítettem anno a dolgokat még a letöltő segédprogram fent sem volt tehát nem az okozza a galibát,engem meg csak az idegesít hogy böngészni tudok az explorerel de letölteni semmit sem tudok a böngészőn keresztül a firefoxot is laptopon kellet letölteni hogy az asztali gépre fel tudja valami használhatót tenni ami működik is

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#46) repist


repist
csendes tag

Én is feltelepítettem 64 bites Win 7-re. Nálam gyors és a letöltés is rendben, csak az az egy problémám van vele, hogy a gmail-ba elsőre nem akkar belépni (betölttő kép kb. 4/5-nél leáll a betöltés) :( , majd egy frissítést követően már tökéletesen betölt. :K Kipróbáltam egy másik gépen 32 bite Win 7-en is , ugyanez a probléma. Utána olvasva a problémának azt találtam, hogy a Microsoftnál ismerik a problémát és az e havi updatel orvosolni fogják. Update megvolt, hiba maradt. Amennyiben jól láttam nem is volt az explorerhez frissítés.

(#47) #41133696 válasza repist (#46) üzenetére


#41133696
törölt tag

Windows 7-es verzióhoz nem, 8.1-gyel érkező IE 11 esetében volt, egy szinten tartó.

(#48) Sweet Lou 6 válasza repist (#46) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Win8-as verzión már orvosolták.

sweetlou6.wordpress.com

(#49) #41133696 válasza Sweet Lou 6 (#48) üzenetére


#41133696
törölt tag

8.0-n IE 10 van :K 8.1=IE11, illetve most már W7 is =IE11 :) Szóval az az érdekes helyzet állt elő, hogy akik 8.0-nál maradtak nekik csak IE 10 van, még a három évvel idősebb rendszert használóknak ott az IE 11, igaz könyjelző szinkronizáció nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#50) Sweet Lou 6 válasza #41133696 (#49) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ja igen, 8.1-en :) :R

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.