Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Gratula a Linuxhoz. Akkor esetleg az x64-est is elkezdhetik csinálni.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) floatr


floatr
veterán

Nyehh, kipróbáltam operával, de a webrádiós lejátszás akadozik. Mondjuk már az is valami h operában nem hal meg

Egyébként ígéretesnek tűnik a GPU-s téma

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hajrá Adobe, Linuxért pirospont, x64-ért fekete :)

(#4) dabadab


dabadab
titán

A linuxos verzioval vannak tapasztalatok vagy szivjak vele eloszor en? :)

DRM is theft

(#5) floatr válasza dabadab (#4) üzenetére


floatr
veterán

Szerintem én azzal szívok, de lehet h wine alól fut, és azér szaggat opera alatt :)

szerk: egyébként a flex-es comókat kéne kipróbálni rajta, de odáig még nem jutottam el

szerk2: no a flash demo site-ján már kapásból szopó, mert nem látja rendesen a verziót

[ Szerkesztve ]

(#6) sghc_toma válasza dabadab (#4) üzenetére


sghc_toma
senior tag

fedora 9, opera 9.60: előző flash rendszeresen fagyasztotta a böngészőt (nem halt meg, csak kb. fél percig semmire sem reagált).. tegnap frissítettem az újra, azóta nem volt vele gondom...

in asm we trust

(#7) WN31RD válasza dabadab (#4) üzenetére


WN31RD
addikt

Régóta van az egyik böngészőmben 10 beta, ráadásul 64 bites böngészőben nspluginwrapperrel, és nem teljesen problémamentes ugyan, de alapvetően használható. A végleges változatot még nem próbáltam.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#8) FTeR


FTeR
addikt

Megjegyzendő, hogy a Microsoft által fejlesztett Silverlight 2 jelenleg csak a Windowst támogatja.

nem igaz, mert osx-re és symbianra is ugyanabban az ütemben fejlesztik és a linuxos változat is készül (utóbbihoz nemsok köze van ms-nek, éljen az opensource).

//
van már tapasztalat erről a 3D mókáról? kíváncsi lennék hogyan oldották meg a multiplatform 3D gyorsítás.

(#9) Morden24 válasza FTeR (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

a linuxos változat is készül

Úgy tudom, hogy a Moonlight a Silverlight 1-et ülteti át. Tehát a 2-esnek valóban nincsen még készülő verziója sem (javítsatok ki, ha tévednék).

Sectumsempra - For Enemies

(#10) FTeR válasza Morden24 (#9) üzenetére


FTeR
addikt

a dolog legutoljára (~0,5 éve) úgy nézett ki, h az egész mono-t fel kellett rakni moonlight alá és így lett belőle SL2. végül is adja magát, mivel az SL2 nem más mint SL1+.Net (leszámítva a "kisebb" XAML fejlesztéseket).
sztem linuxra már sosem lesz SL1. ne felejtsük el, h az eredeti két verziót is egyszerre fejlesztették, csak menet közben kiadták .net nélkül, mint 1.0, szal a mono ismár eleve keretrendszerrel kezdte fejleszteni.

(#11) sh4d0w válasza FTeR (#8) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem találtam semmi más letöltési lehetőséget a Silverlight 2-re vonatkozólag a Microsoft Download Centerében.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#12) Morden24 válasza sh4d0w (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Moonlight

Sectumsempra - For Enemies

(#13) floatr válasza FTeR (#8) üzenetére


floatr
veterán

A kulcsszó a "jelenleg"

"linuxos változat is készül" -- miután a novell csontig benyálazott a msnak lesz is öröm meg boldogság.

"kíváncsi lennék hogyan oldották meg a multiplatform 3D gyorsítás." -- valószínűleg megfejlesztették :)

(#14) sh4d0w válasza Morden24 (#12) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi, bekerül. :R

https://www.coreinfinity.tech

(#15) dabadab


dabadab
titán

A biztato tapasztalatok utan en is felraktam, tenyleg normalisnak nez ki (ha valaki Debiannal nyomul, az az experimentalbol rakja fel a flashplugin-nonfreet, mert amugy csak a kilencest frissiti), a Kongregate-en remekul teljesitett ;)

DRM is theft

(#16) FTeR válasza sh4d0w (#11) üzenetére


FTeR
addikt

nemtom mit néztél: http://www.microsoft.com/silverlight/ (jobb alul System Requirements, ha link nem visz egyből oda)

ugyan semmilyen fronton nincs hivatalos támogatás (csak ígérgetés), de pár fájl átmásolásával megy opera alatt is.

symbianra nyilván nem is lesz letölthető, csak előre telepítve vagy más nem ms oldalról....

[ Szerkesztve ]

(#17) FTeR válasza floatr (#13) üzenetére


FTeR
addikt

akkor windowsra sincs, mivel még ott is csak rc2 van...

(#18) floatr válasza FTeR (#17) üzenetére


floatr
veterán

Nem támogatott platform

(#19) FTeR válasza floatr (#18) üzenetére


FTeR
addikt

szal:
csak a Windowst támogatja

vs.

Windows
Windows Mobile
OSX
Symbian

és mellesleg hála az ms csodálatos nyíltságának a lelkes közösség a linuxos változatát is ár készíti.

(#20) tlac válasza dabadab (#15) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem nem nyert...

(#21) Vladi


Vladi
nagyúr

Nokéremszépen!

Flash 10 jött települt. Viszonylag fájdalom mentesen üzemel. :DD
Fedora 9, Firefox 3.0.2 a négy általam leggyakrabban látogatott flashes oldal gond nélkül megy.
Opera 9.60 már egy kicsit bénázik. Lassabban tölt be és kicsit bénázik.
A myspace-en a zene lejátszó a flashel megy? Mert az pl. akadozik. Mintha ugrana a tű. :D

Egyszóval zöld pipa, kösz Adobe. :)

Pontosítok: azért van gond. :U Ha félreteszek egy oldalt, vagy lapot, mire visszatérek, már el is tűnik a flashes tartalom. 9-el is előfordul néha, de nem ilyen gyakran. :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) Vladi válasza Vladi (#21) üzenetére


Vladi
nagyúr

Najó, ment vissza a 9. Marha gyors az új, de még dolgozzanak rajta egy kicsit.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) FTeR


FTeR
addikt

Silverlight 2 Released

Interoperability
Today we are also announcing that Microsoft is partnering with Soyatec to sponsor additional tools for developing Silverlight applications using the cross platform Eclipse development platform. Click here to learn more about this and download the free Silverlight Eclipse plugin. Click here for a step-by-step tutorial that walks-through how to use their Eclipse tools today to build a Silverlight 2 application.

We are also announcing today that we are releasing the Silverlight XAML vocabulary and schema under the Open Specification Promise (OSP), which enables anyone to create products that read and write XAML for Silverlight. You can learn more about this announcement here.

(#24) FTeR


FTeR
addikt

ha vkit esetleg érdekel az operás vonzat (a korábbi linken van a forrás):

ScottGu*: The good news is that SL2 works well with Opera now. It isn't an officially supported browser - but we do test with it, and have fixed a number of bugs that previously imapacted it.

*ő fejlesztési üzletág feje

(#25) tlac válasza FTeR (#24) üzenetére


tlac
nagyúr

and have fixed a number of bugs that previously imapacted it.

ez olyan jól sikerült, hogy a linux-os opera (9.6, 32 bites) egyáltalán nem látja a 10-es flash-t...

(#26) sghc_toma válasza tlac (#25) üzenetére


sghc_toma
senior tag

FTeR a silverlight-ról írt, nem a flash-ről..
btw, nálam is 9.60-as opera van, 32 bites Fedora 9-en, és teljesen jól működik a 10-es flash-el..

in asm we trust

(#27) tlac válasza sghc_toma (#26) üzenetére


tlac
nagyúr

hm...
nem tudtam mi az az sl2...

én a statikus qt4-es verziót használom
neked melyik van?

és nem csak nekem produkálja ugyanazt a hibát

[ Szerkesztve ]

(#28) sghc_toma válasza tlac (#27) üzenetére


sghc_toma
senior tag

shared-qt3 verzió van nálam..

in asm we trust

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.