Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myke01


myke01
senior tag

Ezek aztán marhára fontos funkciók :D (tudom ,valakinek igen ) . Szinte kimeríti a "játékszer" kategóriát :)) ez a böngésző, bennem legalábbis olyan benyomást kelt az egész GUI .

(#2) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Hát hirtelen mint átlag felhasználó nem jut eszembe olyan parancs a böngészőben ahol 1-2 kattintásnál gyorsabb lenne egy ilyen fura egérmozdulat. Zoom, fülcsoportok stb... Annyira kezdeti stádiumban van még ez a böngésző. Kell még neki 1-2 év.

Ha pedig az operát akarják lenyomni belehúzhatnak a srácok. Főleg majd az ingyenes VPN stabilban való aktiválása után. Mióta átálltak az új alapra kb. fél éve érzem azt hogy megint rendesen használható.

(#3) dajkopali válasza Janoo_07 (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

sok baja van még tényleg, meg idő kell
én is próbálgatom
ami van, amit megcsináltak, az jó - ez reménykeltő
és ami még fontosabb: végre valakik megbolygatják a beállni látszó böngészőpiacot - túl nagy a tunyaság, és ez nem jó

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) #Chris válasza dajkopali (#3) üzenetére


#Chris
tag

Annyira megbolygatták, hogy nekem elsődleges böngészőm lett. Lényegében egy Luxus Chrome a Vivaldi :D

(#5) Janoo_07 válasza dajkopali (#3) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

A megbolygatás jót tett az Operának, jött is válaszként jó pár fejlesztés/frissítés. Most például elvagyok vele, de a kínaiak kíváncsi vagyok mit fognak kezdeni vele.

A vivaldit pedig szépen figyeljük mit kezd magával és mit művel a piaccal.

(#6) Feketelaszlo válasza myke01 (#1) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem titkolt cél, hogy az Operában 12-es verzióig létező funkciókat akarják újra elérhetővé tenni - mondhatni annyira nem is újdonságok ezek, hiszen már 5+ évvel ezelőtt is elérhetőek voltak másütt, csak itt még fejlesztenek rá kicsit. Egyébként igen, ezek azok a lehetőségek (mouse gestures, testreszabható kezelőfelület) amit a legtöbb felhasználójuk hiányol. Én pl. egy alap Chrome szintű GUI-val biztos elveszett lélek lennék, miután megtanulja kezelni az ember a bonyolultabb menüt sokkal hatékonyabbá válik a böngészés. Repülni is lehet sárkányrepülővel meg Globemasterrel is, csak az utóbbin kicsit több gomb van :D

(#7) mikung válasza Feketelaszlo (#6) üzenetére


mikung
aktív tag

Nekem bejön a kugli felülete, de valahogy hiányoznak a gombok/menü/beállítások/... ezért nem használom valami sűrűn.

[ Szerkesztve ]

(#8) csako


csako
veterán

Nekem az automatikus frissítés lehetősége eléggé hiányzik, könnyen megszokható a kényelmessége annak, hogy a Firefox/Chrome a háttérben frissít, csendben.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9) myke01


myke01
senior tag

"Rókakomáéknál" sem ártana egy ilyen ütős fejlesztőcsapat ,aki tudja mihez kell hozzányúlni :K , hogy végre kilábaljanak a tehetetlenségből :)) .

(#12) ripla


ripla
őstag

fél éve használom, egyetlen problémám, hogy egy új megnyitott youtube linknél mindig full hangerővel jön be a videó.
ennyi.
ezen kívül fényéveket ver sebességben mindegyik másik böngészőre, a memóriafogyasztása pedig nincs 4%!
nem is használok már másik böngészőt, mert felesleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.