Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

"mind a hang-, mind a képminőség hatalmas mértékben javult "
És ezzel együtt jobban is eszi a sávszélt, vagy azért erre is figyeltek? Bnőmnek 1Mb-es netje van, úgyhogy neki néha már a régebbi verzióknál is volt, hogy a hangot kihagyásokkal, akadozva kapta meg...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt is csak csevegésre szoktam használni általában, ha pl az MSN nem megy. Jó, hogy van benne ez a kompakt nézet, mert nekem az új dizájn nagyon nem tetszik. De kompakt nézetben egész jó.

Véleményem szubjektív...

(#3) dajkopali válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

hát, erről korábban is beszéltek, mert gond volt. A honlapon ezt írják: "A kiváló minőségű videohívásokhoz jó minőségű webkamera és szoftver szükséges, továbbá egy dupla processzoros számítógép és gyors szélessávú csatlakozás (384 kb/s)."
A Cnet: As the culmination of the beta series, Skype 4.0 gets a pumped-up video and a completely new audio engine. Compared with other codecs out there, the new audio engine, named Silk, is touted to give Skype superwide-band audio (which operates like broadband), but uses half the bandwidth. Fewer bandwidth demands gives Skypers with dial-up connections (like a lot of people in India and Brazil) a bigger boost, keeping calls from being dropped or mangled beyond recognition.

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) bizi990


bizi990
senior tag

Meg a linuxos verziót a 2.0.0.72-ről :(

(#6) floatr válasza bizi990 (#5) üzenetére


floatr
veterán

Addig jó, amíg nem lesz az is egy bloatware. A jelenlegi állapotában éppen tökéletes

(#7) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Tessék mondani, hol lehet olyan webcamot venni, ami olyan képet szolgáltat mint a promo screenshoton? :)

(#8) Lewzke válasza Cathfaern (#7) üzenetére


Lewzke
őstag

A Logitechnek van ilyen cucca . pl. ez [link]
Az árát ne nézd :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) WonderCSabo válasza Cathfaern (#7) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Basszus, pont ezt akartam mondani. :) Lehet, hogy percenként egy still imaget küld. :D

(#10) moonman válasza Lewzke (#8) üzenetére


moonman
titán

ilyenem van, pontosabban Pro 9000-es, de nehogy azt hidd, hogy streamnél élvezhető a teljes felbontás.

(#11) Lewzke


Lewzke
őstag

Ahh amúgy hiába olyan webcamera , kell ám oda egy jó internetkapcsolat is.
Mondjuk 1gbit fel/le megfelelne neki ;]

(#12) Lewzke


Lewzke
őstag

Én most beszéltem ezen az új Skype-on , jó volna ha az ismerőseim is frissítenék . :U
A haverral kipróbáltuk , tényleg javult :) .

(#13) LordX


LordX
veterán

Csak nálam jött elő, hogy folyton el akarja lopni a fókuszt? A béta nem csinálta.. :((

(#14) PowerBuldog válasza moonman (#10) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Akkor földik vagyunk, nekem is Pro 9000 virít a monitor tetején. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) #16820480 válasza floatr (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért nem lenne rossz pélldául az sms funkció implementálása, meg ilyesmi. sőt, annak is örülnék, ha nem QT alatt csinálnák, mert emiatt eddig csak bajom volt gnome desktop esetében (szétcsúszik a párbeszédablak, nem scrollozik rendesen, nem működik a scim input...)

nem kényszerít senki, hogy az újat használd, letöltöd a mostanit, elrakod a vinyódra, és használod egészséggel :)

(#16) speedyx86


speedyx86
tag

Nem értem miért olyan rohatt bonyolult megcsinálni, hogy a képernyő jobb felső pixeljén még a bezárás gomb legyen. Amikor be akarok csukni egy ablakot, akkor nem akarok azzal szöszölni, hogy pont oda pozícionáljak, hanem akkor csak felrántom jobb-fel az egeret azt' klatty.

(#17) _BoZo válasza Lewzke (#12) üzenetére


_BoZo
csendes tag

Gépigényével mi a helyzet?
Sokat / nem sokat növekedett?

(#18) MichaelSD válasza #16820480 (#15) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem KDE alatt vannak gondjaim a GTK appokkal... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.