Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kcsa válasza -szp- (#96) üzenetére


kcsa
veterán

Ha upc területén laksz, ezt ne felejtsd el megemlíteni.

(#102) #29810176 válasza Wesder (#100) üzenetére


#29810176
törölt tag

Nekem 30 van és a 20. Nap általában már elfogyott...
Youtube + játékok frissítése nagyon eszi.
Mi 15 év után fizrünk ezért a szarért 7000-et! Hűség + platinakátya nélkül 10-en akárhány ezer.
És a vícc, hogy 10 percenként lekapcsol és vagy 2perc a visszacsatlakozás. LoL köben gyönyörű. +néha 10000 ping

(#103) #29810176 válasza kcsa (#101) üzenetére


#29810176
törölt tag

Olyan helyen kell laknod ahol van kábeles upc? Ha igen lőttek ennek is.

(#104) janeszgol válasza #29810176 (#103) üzenetére


janeszgol
félisten

Persze. Ez benne is van a cikkben. (Aztán majd ezen is akarnak változtatni.)

[ Szerkesztve ]

(#105) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Nekem egy fél évig a Freedom Silver csomag volt, bár én még 6000-ért kötöttem, és azt kell hogy mondjam, hogy meg voltam vele nagyon elégedve, bár én főleg böngészésre használtam, ha esetleg egy videót kellett megnézzem azzal sem volt probléma. De még a MindigTV-vel sem. Néhány hete lecseréltem egy Freedom Basic csomagra, mivel kaptam egy külföldi munkát és csak pár napot töltök egy hónapban itthon. Egyelőre még keveset használtam, de a böngészés ezzel is teljesen vállalható, bár érződik, hogy a másik csomagnál itt lassabb a sebesség. Videókat egyelőre még nem nagyon nézegettem vele.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#106) Zeki válasza zolka95 (#57) üzenetére


Zeki
nagyúr

Flottákban már most is vannak korlátlan netek netto 3600-4000Ft körül. És a sebességük sem korlátos.
Ajánlom a mobilflották topikot

[ Szerkesztve ]

(#107) janeszgol válasza Zeki (#106) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem szeretem a flottát. A flottakezelő nélkül tojnni sem lehet. Inkább fizetek többet, de teljes mértékben én döntök az előfizum felett. (Azt meg sem említem, hogy már boldog-boldogtalan flottás és miattuk magasak az árak a nem flottásoknak.)

De bekukkantok a topicba. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#108) Zeki válasza janeszgol (#107) üzenetére


Zeki
nagyúr

DPI-nél tiéd a szám.

(#109) Feri bácsi válasza bas-armagnac (#53) üzenetére


Feri bácsi
tag

Pedig ezek az új árak kb.310 Ft/EUR árfolyamon szépen ki is jönnek....már ha nem felejted ki a 27 % ÁFA-t... :Y

(#110) rotobot


rotobot
tag

UPC nél nincs mocskosabb cég!

(#111) Medocsabi válasza rotobot (#110) üzenetére


Medocsabi
addikt

Miért?

(#112) 4Grider válasza Medocsabi (#111) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én azért utálom őket, mert ahol van valós konkurenciájuk, ott ugyanazt a csomagot tudják 6-7 ezer Ft-ért adni, ami akciósan új vagy felfelé váltó előfizetőknek a weboldalukon bőven 10 ezer Ft felett van. Magyarul x 2 éves hűséges árral dolgoznak, így ott verik át az előfizetőiket, ahol tudják.

(#113) scbb válasza janeszgol (#107) üzenetére


scbb
tag

Teljes mertekben egyetertek. Ez a flottazas amugy sem eri mar meg, egy next s jobb ajanlat mint a flottas cuccok zome.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#114) Medocsabi válasza 4Grider (#112) üzenetére


Medocsabi
addikt

"Én azért utálom őket, mert ahol van valós konkurenciájuk, ott ugyanazt a csomagot tudják 6-7 ezer Ft-ért adni"
Melyik szolgáltatónál nincs így?
Ez nem átverés,ez üzlet...Sajnos mindenhol így van.

(#115) kcsa válasza 4Grider (#112) üzenetére


kcsa
veterán

nézz rá a t-re, hasonlóan csinálja.

(#116) scbb válasza Medocsabi (#114) üzenetére


scbb
tag

Ezt is alatamasztom. Bekescsaba telekom. Ugyanaz a szolgaltatascsomag nalam 40%-al dragabb, mint amelyik utcaban van digi is. Megertem, hogy money talks, de akkor is...

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#117) DrBubo77 válasza Medocsabi (#114) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Diginél nincs így. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#118) zoli62


zoli62
addikt

A UPC mobilban egyedül talán az előnyös, hogy az adatforgalmon belül VOIP is korlátlan, mert a percdíjak elég magasak.

(#119) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Nekem kevés lenne még a 4 megabit is, nemhogy az 1. Inkább lenne maximum sebesség, és valami normális adatkorlát. Mondjuk 20-30 giga. De gy 10 megabites korlátlannak már nagyon tudnék örülni. Tőlem lehet benne valami 100 gigás fair use policy is, az se zavarna

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#120) #29810176 válasza H.Istvan25 (#119) üzenetére


#29810176
törölt tag

Használtál már korlátozott mobilnettet? Nekem 30GB-s van. A 20.-nap már nem is lehet használni. Belassítják 15KB/s-re. Pedig nem nagyon torrentezek.

(#121) bas-armagnac válasza Feri bácsi (#109) üzenetére


bas-armagnac
újonc

Ok, köszönöm a tisztázást:

"As the VAT rates and currencies vary across the EU and EEA, the European Commission publishes price caps in euro and excluding VAT. So the final prices for each country can be calculated by adding the corresponding VAT rate and converting to the currency of the country (if non-euro)."

mondjuk így is úgy is még egy évet fog ez élni. Azt sajnálom kicsit, hogy nem sikerült teljesen megszűntetni az országos piacokat, és így megmaradnak a kisdombok kiskakasokkal szinte verseny nélkül. Ahogyan valaki fentebb írta is, két hét múlva feleannyi lesz roamingolni Magyarországon, mint belföldiként telefonálni. Vicc.

(#122) H.Istvan25 válasza #29810176 (#120) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

30 gigát elhasználsz 20 nap alatt, de elég neked az 1-2 megabit? Az érdekes. Hiába lenne korlátlan 1 megabitem, szerintem 2-3 gigánál többet nem használnék, mert komolyabb dolgokra alkalmatlan, böngészéssel meg max pár giga fogy el

Huawei Mate 9

(#123) #29810176 válasza H.Istvan25 (#122) üzenetére


#29810176
törölt tag

Videózol simán lemegy. A jelenlegi 4.5-el tölt.

(#124) Medocsabi válasza DrBubo77 (#117) üzenetére


Medocsabi
addikt

De a diginél nincs discovery channel ;] ;]

(#125) gergejly válasza Wesder (#100) üzenetére


gergejly
aktív tag

Na jó, de a 150 megabit sosem lesz 150, mint ahogy az egy sem 1.
És azért jó a mobil szélessáv

(#126) DrBubo77 válasza Medocsabi (#124) üzenetére


DrBubo77
addikt

Tudom.
De van rengeteg más. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#127) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos sajna a "Mobil SIM s más csomagjai DRÁGÁKelszakadtak a mai Hazai jövedelmektöl! Szolgáltatoknál,különbözö árakon csomagban?Korlátlan forgalmazás,bármely hazai vonlra,biz olcsobb,a Netezés telon,izlések,pofonok,pénztárca,jövedelem kérdése.Biz a DIGI-plcsobb a Telefonálási"ÁR-Érték,szerint.S ez biz kár.Az UPC-nél kevés a mai orszűgos átlag jövedelmek,ismerete?S fizetö képesség,Van még mit javitani, :R ;]

föolvaso

(#128) Medocsabi válasza fojuzer (#127) üzenetére


Medocsabi
addikt

Mondjuk ebből nem biztos hogy bármit is értek.... :U

(#129) scbb válasza fojuzer (#127) üzenetére


scbb
tag

Már korán reggel iszol? :DD

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#130) -szp- válasza scbb (#129) üzenetére


-szp-
aktív tag

te meg nézz néha privátot ;)

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.