Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ANOka


ANOka
őstag

Ezt elrontották: kevés a parkolóhely az irodai dolgozók számához képest!

(#2) UnA válasza ANOka (#1) üzenetére


UnA
Korrektor

Esetleg lehetne valami környezetbarát módon is közlekedni ;)

(#3) rednifegnar


rednifegnar
senior tag

oszt 1600 faxi (programolo) mi a lotudot fog ott csinalni? mert ez nem olyan mint egy gyar hogy veszek meg 10 gepet 1 helyett akkor 10xesere no a termelekenyseg...

A camera does not make art, the artist makes art.

(#4) Tikakukac válasza UnA (#2) üzenetére


Tikakukac
titán

P+R parkolók ezrei várják a bejáró dolgozókat, hogy átüljenek a tömegközlekedésre!

Whoho, na várjunk csak...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) ANOka válasza UnA (#2) üzenetére


ANOka
őstag

Esetleg lehetne EU szintű közösségi közlekedést csinálni, ami halál f@száról halál f@szára megy legfeljebb fél óránként a belvároson keresztül fúrt alagútban. A sebessége meg nem 40 km/1.25h, hanem legalább a kétszerese!

(#6) #95561216 válasza ANOka (#1) üzenetére


#95561216
törölt tag

Minden managernek jut, a többi nem érdekes :)

(#7) #95561216 válasza rednifegnar (#3) üzenetére


#95561216
törölt tag

Mikor eljottem onnét 2 éve is már az volt a baj, hogy hogy vegyenek fel elég embert, nem az, hogy mit csináljanak a meglévők. De messze nem ennyi a programozó, német cégről lévén szó, elég nagy a vízfej.

(#8) Goose-T


Goose-T
veterán

Azt még mondjuk le lehetett volna írni a hírben, hogy a Magyar Tudósok körútja 11. alatt épül, az új Ericsson irodaház mellé, hogy ne a linkelt hír képeiből kelljen találgatni, ahogy én is tettem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Még mindig erőltetik ezeket a nagy hodályokat. Egy légtérbe beraknak 20-30, vagy akár 40-50 embert, mert az "korszerű" meg "trendi". Aztán dolgozz, gondolkozz és alkoss! Ugyan már!
Lehet, hogy más munkakörben ez megy (bár kétlem), de a szoftverfejlesztés nem ilyen

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10) Ursache válasza Goose-T (#8) üzenetére


Ursache
senior tag

köszi!

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#11) Kristof93 válasza M_AND_Ms (#9) üzenetére


Kristof93
senior tag

Pl a legtöbb új játékstúdió ilyen. Nálunk legalább 150-en vannak egy légtérben. Szerintem elég jól működik, sokat segíti a kommunikációt.

(#12) Taranti válasza Kristof93 (#11) üzenetére


Taranti
senior tag

Munkahely és munkakör függő a dolog. Ott nem jó, ahol mondjuk a 30 dolgozó 5 különböző telkoban kell legyen egy időben....
Amúgy kb. 2 évvel ezelőtti hír volt (lehet nem itt a PH!-n, vagy nem csak itt) hogy nyugaton általánosságban felszámolják az open office-t, mert rájöttek, hogy gátolja a produktívitást.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#13) M_AND_Ms válasza Kristof93 (#11) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Szerintem meg nagyon zavaró a folyamatos mozgás, beszéd, stb ami egy ilyen helyen körülöttem van. Ha kell a kommunikáció, akkor felállok, átmegyek a másikhoz (úgyis túl sokat ülök egész nap), ahol megbeszéljük a kérdéseket úgy, hogy max 4-5 embert zavarok vele, vagy szépen bevonulunk a sok kis tárgyaló egyikébe. Sok esetben meg elég, ha elektronikus úton történik az két-három mondatos párbeszéd.
De a hely, ahol a tényleges munkát végzem nekem ne legyen se egy vég nélküli közösségi dumatér, se egy végeláthatatlan nagy tárgyaló, se egy diszpécserközpont, se átjáróház, se étterem, se pályaudvar...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Emlékeim szerint már 1 éve is ilyen 1250~ körüli alkalmazott volt az Evosoftnál.
A bővítési rátát nézve az 1600 férőhely nekem kicsit kevésnek tűnik a jövőre nézve. :F

(#15) Fecogame


Fecogame
veterán

Azt mindenhol elfelejtik megemlíteni (és a CEO sem válaszolt rá), hogy miért építettek egy kisebb kapacítású épületet egy akkora cégnek, amelyik már most is alig fér el a még el sem készült épületben.

Így aztán lesz egy szép új épület, de még mindig több telephelyen kell üzemelniük.

MATEO6600: Jól látod :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) UnA válasza ANOka (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

Mivel már sok helyen voltam az EU-ban, ezért talán meg merem kockáztatni, hogy Budapesten a tömegközlekedés színvonala a felső 30%-ban van. Szóval nem tudom, mire gondolsz ezzel.

@Tikakukac: szerintem nem ezen múlik, hanem az emberek lustaságán.

(#17) Tikakukac válasza UnA (#16) üzenetére


Tikakukac
titán

Azért szerintem próbáljuk meg, hátha nem lesznek annyira lusták az emberek ha hagyjuk hol lerakni azt a 4 kerekű dolgot, mit szólsz? Jah, hogy épp az ellenkezője megy. Akkor mi a tököt várunk?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) Kristof93 válasza Taranti (#12) üzenetére


Kristof93
senior tag

A produktivitás valószínűleg csökken (ugye jóval többet beszélgetnek az emberek), de a végeredmény minősége növekszik. Ez sok helyen megéri.

(#19) #95561216 válasza Kristof93 (#18) üzenetére


#95561216
törölt tag

Utálom az openoffice-t, lehet első pár órában hatékonyabb vagyok, de utána lefáradok a folyamatos háttérzajtól, és csak azt várom mikor mehetek haza. Evosoftnál meg sok a német, azok nem tudnak halkan beszélni, és persze mindig van valami rendkívül fontos meeting, amire az 50 fős iroda közepén lépnek be. Ezért is hagytam ott az evot, és nagyot kell virítania egy cégnek, hogy még egyszer ilyen openofficeos helyre menjek dolgozni. A minőségről meg "gondoskodtak" a kókler német architektek, legalábbis a mi projectünkön :D

(#20) DjFlanker válasza Goose-T (#8) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

köszönöm én is

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#21) UnA válasza #95561216 (#19) üzenetére


UnA
Korrektor

Az egyterű irodát én sem szeretem, de hol van erről szó, hogy ez az lesz? Azért mert nagy böhöm kocka, ez még nem szükségszerű, ebben is ki lehet alakítani baráti munkakörnyezetet. :K

[ Szerkesztve ]

(#22) #95561216 válasza UnA (#21) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nincsenek illúzióim :D

(#23) L3zl13 válasza UnA (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A látványterven át lehet látni az egész szinten. :D
Tudom ez nem bizonyíték.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.