Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

"Remekül zárta 2017-et az Apple okosóra, az LTE-s modellek NEMSZERŰSÉGE is töretlen"
Majd javítsátok:)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#2) VD


VD
őstag

Ismeretségi körben is van 4-5 darab a fiókokban...

(#3) cirx válasza Rothmanakos (#1) üzenetére


cirx
senior tag

Meg a címet is...

S23 GREEN

(#4) galaxys80 válasza VD (#2) üzenetére


galaxys80
veterán

Nekem meg a karukon. :C

(#5) Rothmanakos válasza cirx (#3) üzenetére


Rothmanakos
tag

Jogos, nem is láttam, de elsőre a "nemszerűség" sem tűnt fel:D

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#6) spawn21


spawn21
veterán

Valóban ez a legjobb okosóra.

iPhone 13p

(#7) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Már megint miért kell összehasonlítani az eladásokat a Svájci hagyományos órákéval! Teljesen más célcsoport!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8) punky10


punky10
addikt

A címben van egy plusz "a"...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#9) leslieke válasza galaxys80 (#4) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) spawn21 válasza dilajoska1 (#7) üzenetére


spawn21
veterán

Valamihez csak kell.
Abszolút igazad van amúgy

iPhone 13p

(#11) arn


arn
félisten

a svajci ora 10 ev mulva is ertek, es mukodik is :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) Millerchris


Millerchris
tag

Szerintem is a legjobb. Androidos fronton is lehetne hasonlót alkotni.

A holnap mèg messze van!

(#13) ClioRS


ClioRS
őstag

Meg is értem. Android vonal eléggé belassult, és a design se a legjobb.... :U

(#14) gusthy


gusthy
veterán

Kérdés, hogy mi számít bele. A FitBit Blaze-em igen?
Szerintem egy rakás nem klasszikus okosórát hordanak az emberek, mert valójában az okosóra korlátozottan hasznos, a fittnessz-órák, karkötők, miegyebek meg szintén, de legalább nem kerülnek százezer forintba.

(#15) aelod válasza dilajoska1 (#7) üzenetére


aelod
veterán

+1
Már megint az alma van összehasonlítva a körtével....

Nekem egy automata orientem van igaz nem svájci de legalább nem kell töltenem naponta sőt elem sem kell bele. Ha megáll csak felveszem és beállítva az időt újra funkcionál.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16) Silenzio válasza ClioRS (#13) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem dizájnban köröket ver az Apple Watch-ra. Egy óra legyen kerek, kezdjük ott.

Akinek van tapasztalata mindkét fronton: miért az Apple-é a legjobb?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#17) Sgr_A válasza arn (#11) üzenetére


Sgr_A
addikt

vagy ötven évig
mint nagyapám doxa-ja :D

amire meg használom arra elég a miband2 is 10k-ért ezt legalább elég havonta 1x tölteni ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég szomorú. Az IWatch a kanyarba sincs egy svájci órához képest...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Ez nem óra, hanem csuklóokostelefon.

(#20) HarleyCustom válasza dilajoska1 (#7) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
Röhej...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#21) aelod válasza Silenzio (#16) üzenetére


aelod
veterán

Hát egyáltalán nem nevezhető órának. Tényleg inkább egy okostelefon a csuklón. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#22) Blizzardking válasza Silenzio (#16) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Akinek van tapasztalata mindkét fronton: miért az Apple-é a legjobb?"

Mert tökéletesen alkalmas annak az életérzésnek a tolmácsolására, hogy "akkora nagy májer vagyok, hogy megengedhetem magamnak, hogy egy gyerekjáték kinézetű giccses borzalmat viseljek a csuklómon irrelis áron, ha a balkánon élek, akár még öltönyhöz is". Ezen felül még arra jó, hogy ötévesek által rajzolt 3 színű számlapokat lehessen rajta cserélgetni, négyzet alakban. lol
Harmincezerért (amennyit ér) ugyanez a termék eladhatatlan lenne, mert a fenti üzenetet nem volna képes átadni.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#23) aelod válasza Blizzardking (#22) üzenetére


aelod
veterán

B+ :C :R :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24) BloodRay válasza Blizzardking (#22) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagy plusz! :)
A cikkhez meg: elég szomorú...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#25) Shyciii válasza ClioRS (#13) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez azért vicces. Design terén valami eszméletlenül ocsmány ez az Apple watch. Még az olcsó kínai androidos cuccok is jobban néznek ki. Ha meg már pl Samsung Galaxy Gear2-höz hasomlítom, vagy LG Watch Sport, vagy ha luxust nézem akkor a Tag Heuer smart watch-a, vagy Huawei Watch, Moto360 stb stb. És még tudásban se rosszabbak.
Apple szokás szerint a marketing hülyítésel adja el ezeket is.
Mellesleg nekem 3 ismerősöm vett, és mind a 3 el is adta. Az egyik 3 napra rá, pedig ő aztán Apple fun, mert iphone, ipad, macbook pro is hever neki otthon, de még ő is azt mondta, hogy ilyen gagyit rég látott már.

(#26) guriga1234


guriga1234
addikt

Nekem valahogy nem kerek a történet. Ha eladási statisztikákról írnak, akkor az okosórájuk az egyéb kategóriába van sorolva, így csak találgatások vannak arról, hogy mennyit adtak el (nem leszállítottak!!). Most meg lenyomják a svájci órákat. Persze. Nagyotmondásban mindenképp. Másrészt a svájci órák teljesen más kategória. Almát körtével nem hasonlítunk össze!
Okosórát más cégek is gyártanak...
És akkor ott vannak az okos titulusba még nem beférő, de funkcionálisan nem csak óra funkciót ellátó órák, fitnesz eszközök, és a dizájn órák, hamisítványok, stb.
Mindezeket összevetve az alma csak hangyaf@sznyi részét teszi ki a piacnak.

(#27) ClioRS válasza Silenzio (#16) üzenetére


ClioRS
őstag

és (#25) Shyciii

Egy LG Watch R-t használok, és egyáltalán nem kedvelem az Alma komplett termékvonalát, de a Watch bejön.
Nekem teljesen mindegy, hogy kerek vagy szögletes, fogjon meg valami benne az a lényeg, és valahogy ezek az androidosok nem nagyon tudtak. Az LG-m is csak-csak elmegy kategória....

Használni nem használtam Watch-ot, így működésről nem tudok nyilatkozni, külsőt véleményeztem csak.

(#28) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Néztem egy riportot a Patek Philippe igazgatójával ahol a legkomplikáltabb órájukat mutatja be. A riporternek ott is muszály volt megkérdezni hogy mi a véleménye az Apple Watch-ról :D :D :D .

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#29) Shyciii válasza ClioRS (#27) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem a formájára utaltam. De ha azt nézem, akkor a régi prüntyögős Casio-kban is több egyéniség van, és minőségibbek ennél a műanyag csattos borzadálynál. Egy előnye van, biztos teljes mértékben jól kommunikál az iphone-al. Ennyi. Szerencsére már céges szinten se vagyunk rákényszerítve az iphone-ra, mióta a sokadikat kellett szervízbe vinni a legkülönfélébb hibák miatt, úgyhogy a management is rájött, hogy az almás vonalat hanyagolni kell.

(#30) aelod


aelod
veterán

Amúgy nem tudom ki az aki felveszi ezt egy elegánsabb öltönyhöz tárgyalásra mondjuk :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#31) Shyciii válasza aelod (#30) üzenetére


Shyciii
veterán

Senki. Ugyanaz a réteg használja, aki sikítozva örült, hogy az innnoávió kimerült az animojikban az új iOS-nél :D

(#32) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

valószínűleg Szuzukiból is többet adnak el, mint Rolls-Royceból....

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#33) leslieke válasza aelod (#30) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aki igénytelen. Nekem van watch, de öltönyhöz fel nem venném. Arra van a klasszikus órám.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) Totheground válasza Silenzio (#16) üzenetére


Totheground
addikt

"Szerintem dizájnban köröket ver az Apple Watch-ra. Egy óra legyen kerek, kezdjük ott."

Es itt esik polara az egesz. Egy smartwatch NEM rendes ora, tehat ne akarjon az lenni. Az kicsit olyan lenne, mintha en itt a 195 centimmel meg a feher pofammal probalnam magam Japannak eladni. Nem mukodik.
Pont ugyanaz a baromsag, mint anno a skeuomorphism volt. Szerencsere elmult.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35) Totheground válasza aelod (#30) üzenetére


Totheground
addikt

Kedden voltam meetingen az egyik legnagyobb Japan multi HQjaban, jelen volt 3 manager a BoD-bol is. Erdekes mod ok nem talaltak cikinek flevenni a tobb tobb szazezer yenes oltony melle... Szoval ovatosan ezekkel a kijelentesekkel.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36) Depression


Depression
veterán

Akkor pontosan mit is übereltek?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) punky10 válasza Totheground (#34) üzenetére


punky10
addikt

Izlés kérdése.
Nekem a skeu jobban bejött,mint a material.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#38) Fabianus válasza Shyciii (#31) üzenetére


Fabianus
tag

Hát ez így talán túlzás, de én is azt néztem, hogy ennyi eladást kb. az Apple ököszisztémájának poweruser rétege is kiadhat. Azaz az óra nem igazán adja el magát.

(#39) Totheground válasza punky10 (#37) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem a skeurol ordit, hogy fake es csak latszani akar valaminek, de amugy nem az. Hogy allitsunk egy, a topic szellemisegenek kicsit megfelelo alternativat, az a user, aki 24 havi reszletre kihozza az X-et, es utana ugy nyomkodja a 3-as metron, hogy mindenki lassa, mekkora csaszar o.

De alairom, van akinek bejon. Egy ideig nekem is tetszett, de ma mar hulyet kapnek tole.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#40) aelod válasza Totheground (#35) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom mi az a BoD. De ennyi erővel buffaló cipőt is sokan hordtak mégis gáz volt :K

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia."
Giorgio Armani

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#41) Totheground válasza aelod (#40) üzenetére


Totheground
addikt

board of directors.

Es megegyszer. A stilus mindenkinek egyedi. Az, hogy egyes emberek szerint mi "meno" vagy "stilusos", masokat nem erdekel.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42) punky10 válasza Totheground (#39) üzenetére


punky10
addikt

Én a materiáltól kapok hülyét.Melyik designer lógta el az egész hetét,és kínjába az ovis gyereke rajzmappáját adta be ,nem tudom.De szívesen eltársalognék vele... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#43) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Telefon és tablet mellé nekem biztos nem lesz okos óra. Inkább veszek mást az árából.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) punky10 válasza Scholes9 (#43) üzenetére


punky10
addikt

Nekem van egy fél-okos.Alcatel Go.A fiam néha használja is.Én egy Xiaomi Mi Brand 2-t használok.Másra nincs szükségem,mint pár esemény rezgő jelzésére,víz és porállóságra,és hoszú üzemidőre.Ezt jobban tudja a kis kínai vacak,mint az almatúra.Illetve alma-óra.. :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#45) Lord Sidious válasza aelod (#30) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Mondjuk en pl egy ilyen kivitelbe.

Eleg sok megbeszelesre jarok tobb nagy ceg nagykutyajihoz es meg ott sem megy fele
ennyire a villantas meg a veretes, mint ahogy sokan itt elkepzelni. Max egy ket szerencsetlen sales-es probalkozik beadni az amerikai pazicho effektet, de ezeket igazabol senki nem veszi komolyan.

(#46) troviko


troviko
senior tag

Meglepő módon nekem is csomó ismerősömnek van, és egyik se használja semmire, max Mickey egeret baxtatja rajta. De divat, meg presztízstermék, így veszik.
Jómagam soha fel nem vennék ilyen szemetet a karomra. Inkább egy svájci óra, negyed-, fél-, egy milláért. Azok 30-50-100 év múlva is órák lesznek, ezek már 3 év múlva egy vietnami játszóteret fognak elektronikai hulladékként szennyezni.

Szerk: nem mellesleg ezek pont hogy órának nem alkalmasak egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#47) weberzolee válasza troviko (#46) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Már bocs, de egy 1.000.000 HUF értékű óra mi ha nem presztízstermék? Mert nem céleszköz az biztos. Órának a kínai is jó, mutatja az időt és csak ezeöccá. Egy svájci órát mire használsz azonkívül hogy mutatja az időt? Egy Apple Watch tud ennél többet is. Biztos meglepő számodra de nem kell nyomogatni hogy a többi funkció működjön.

[ Szerkesztve ]

(#48) Totheground válasza troviko (#46) üzenetére


Totheground
addikt

Puttó vagy, én 20 millió alatt nem is hívom órának, csak ketyegő bóvlinak.

:U

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#49) leslieke válasza Totheground (#48) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50) Crafter32


Crafter32
őstag

Óra meg óra között van különbség. Ráadásul az Apple Watch inkább egy majom párádé, mint elegáns kiegészítő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.