Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vPhis


vPhis
aktív tag

Ezt hugy?
Epic időzítés vagymi?

(#2) madstunt


madstunt
addikt

ez a plaza környékén volt?

(#3) Lenry válasza madstunt (#2) üzenetére


Lenry
félisten

arrafelé nyár óta nem jár villamos, plusz ott hurok van.
ez a 4-es kecskési végállomás deltafordulója.

amennyire tudom, a vezető nem állt eléggé be a deltába, így a hátsó forgóváz nem haladt át a váltón, és visszafogásnál a két forgóváz két külön irányba indul el. elképzelni nem tudom, hogy a vezető ezt hogy nem vette észre, hogy rossz felé indul meg a B vég.... :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) vPhis válasza Lenry (#3) üzenetére


vPhis
aktív tag

Ahha
Ma is tanultam valamit

(#5) Badman 4ever válasza Lenry (#3) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Durván néz ki, bár láttam már csúnyábbat is, amikor a Centrumnál épp a romokat takarították el egy autó vs. Tatra meccs után. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) Lenry válasza Badman 4ever (#5) üzenetére


Lenry
félisten

én eddig a legrosszabb, amit láttam, az a 208-as Tatra kontra Tisza Volános Volvo busz...

váztörés... azóta sem jár szegény :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Badman 4ever válasza Lenry (#6) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Illy, de csúnyán elbánt vele...
Azért az új Volvoért is kár, nem éppen olcsók, gondolom a javításuk se húszfillér. :(

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#8) jorden06


jorden06
senior tag

és a sárga villamos miért lett mégcsúnyább?

(#9) Lenry válasza Badman 4ever (#7) üzenetére


Lenry
félisten

IAR-491 volt a busz, Szenteshez tartozik, azóta is állományban van, úgyhogy azt helyre tudták hozni...
(halkan megjegyzem, hogy azért a TV jobban is áll anyagilag)

(#8) jorden06: sárga? ez soha nem volt sárga. a szegedi villamosok mind így néznek ki. ez a flottafestés

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) jorden06 válasza Lenry (#9) üzenetére


jorden06
senior tag

ja, azthittem ez a nagy budapöst :)

(#11) madstunt válasza jorden06 (#10) üzenetére


madstunt
addikt

képsarkában: delmagyar.hu :D :Y

(#12) Metalfan


Metalfan
senior tag

Tavaly ősszel itt Debrecenben láttam, hogy hogyan szaladt bele a villamos egy még kereszteződésben levő kocsi elejébe. Szerencsére nem lett sérülés, de az autó eleje rendesen széttört. Mindketten hibásak voltak, de ez már más kérdés.

(#13) Lenry válasza Metalfan (#12) üzenetére


Lenry
félisten

én is láttam Szegeden, ahogy egy okos nőci kihajtott egy olyan utcából, amibe be se mehetett volna, egy olyan irányba, amerre nem szabadott volna, egy olyan villamos elé, amelyik masszívabb volt a Suzukijánál.

aztán az FVV-t a végállomáson formára kalapálták és mehetett tovább :DDD
a Suzuki első ránézésre nem úszta meg ennyivel :N
de személyi sérülés itt sem történt

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Metalfan válasza Lenry (#13) üzenetére


Metalfan
senior tag

Hát, vannak okos emberek... de ez a fickó asszem még zöld lámpán vagy talán sárgán ment be a kereszteződésbe, csak a másik oldalt kicsit felgyűlt a sor pár másodpercre, csak a villamos is pont akkor kezdett indulni, amikor a kocsi elkezdett a sínek felé gurulni. A villamosvezető látta, hogy mi a helyzet, de azért ő is gyorsított tovább, mint a hülye, csak az autótól 2 méterre kezdett el fékezni, de akkor már késő volt :U Egyszerűbb lett volna, ha el sem indul, látta, hogy ott van a kereszteződésben a kocsi.

(#15) Badman 4ever válasza Lenry (#13) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hát igen, az FVV-ben kicsit több az anyag, mint a Suzukiban. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.