Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Meglepted magad mikire ugye? :DDD Én SSD-vel leptem meg magam. Újévre meg az asus lep meg a garból visszatérő VGA-val. :C :W << vegyes érzelmek.

Ugyan már, egyre megy! :R Boldog szülit!

[ Szerkesztve ]

(#2) Lenry válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Lenry
félisten

majdnem... születésnapra :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Mcray válasza Lenry (#2) üzenetére


Mcray
senior tag

Szeretem az ilyen írásokat :) Nagyon tudok azonosulni az egófényezős rész miatt :DD

Grat a billentyűzethez!

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Pofás, de mi kerül ezen 6 rugóba? :Y

Pont ilyet szeretnék én is (nem mintha szükségem lenne rá, csak tetszik, mert fehér és lapos) de ezen az áron nem impulzusvásárolom meg.

(#5) Lenry válasza DeFranco (#4) üzenetére


Lenry
félisten

talán a műanyag kupak az USB végén :)

én is 5800-ért vettem, de valahogy nem érzem igazán soknak érte. szép, márkás, jól össze van rakva, a használt anyagok minőségével sincs gond. persze, lehetne olcsóbb, de még talán belefér, mert a billentyűzet nálam minimum 5 éves befektetés.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Kolondrum válasza Lenry (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én már nem tudok meglenni világítós nélkül. Az XL3-as viszont marha hangos.

(#7) Mcray válasza Lenry (#5) üzenetére


Mcray
senior tag

noname billenytyűzetem 15 éve hű társam (Illetve anno Anyámnál kezdte). Büdös életbe nem cserélném le, annyira szeretem. Annó fehér volt, de már inkább fekete :K Vicc hogy sok mai darab 3-4 évet sem bír ki...Ja és olyan a hangja hogy felkel rá a lányom éjszaka. Írógép sehol sincs ehhez képest :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8) Lenry válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Lenry
félisten

én világítás nélkül is tudom, hogy hol vannak rajta a billentyűk :P

(#7) Mcray az előzőm 2ezer Ft-os Tescos, úgy 3 éve húzza, előtte volt egy pont ugyanolyan, az kb 5 év után adta meg magát

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Kolondrum válasza Lenry (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem, :))

(#10) DeFranco válasza Lenry (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lemérnéd nekem, hogy milyen széles, ha ráérsz valamikor? Mennyire tűnnek strapabírónak a gombjai? FPS püfölést vagy egy komolyabb Mortal meccset megbírnak? (nem vérpsitike szétveri a billentyűzetet módon, csak tudod: "minél erősebben nyomod, annál gyorsabban megy az autó")

Magyar kiosztású? K520-at nem találtam sehol, csak KB520-at. Van különbség?

(#11) Löncsi


Löncsi
őstag

Én is így voltam az első "lapos" billentyűzetemmel. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12) dabadab


dabadab
titán

En nem ertem ezeket a kockabillentyuzeteket. Laptopon oke, mert ott vannak mindenfele korlatok, de asztali billentyuzeteknel egyaltalan nem lenne fontos csak vonalzoval tervezni a billentyuzetet.
Erdekes, hogy jelenleg nagyjabol a Microsoft gyartja a legnormalisabb billentyuzeteket meg egereket, legalabbis ami magat a formatervet illeti (a szepnevu Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000 a legjobb eger lenne, ha a gorgoje racsnis meg strapabirobb lenne) - ereztem en, hogy valamihez csak van tehetseguk, ha mar a szoftverfejlesztes nem megy nekik ;]

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13) ne_nezze válasza dabadab (#12) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

vagy legyen a görgő sima futású is és racsnis is egyben szabadon választhatóan. jaaa az a logitech.
nekem is kell(ene) lassan egy bill'n'tyűzet.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#14) Lenry válasza dabadab (#12) üzenetére


Lenry
félisten

lehet, hogy az én kezem torzult már hozzá a kockabillentyűzetekhez, de kipróbáltam 1-2 íves billentyűzetet, és mindig volt vele valami nyűgöm: kicsi, torz gombok, a formaterv miatt rossz helyen vannak, stb.
itt persze szigorúan a billentyűk formájáról és elrendezéséről beszélek, mert az, hogy körülötte milyen a keret, az huszadrangú

egér: a munkahelyemen egy MS Comfort Mouse 4500 van. hihetetlenül kényelmes, jó fogású, jó anyagú, minőségi, pont olyan formájú, súlyú, méretű, mint az kell.
de a görgőjénél nagyobb hulladékhoz soha nem volt még szerencsém.
ettől a folytonos, nem racsnis görgetéstől a hideg kiráz, sosem tudom, hogy mennyit kell mozdítani, hogy a szoftver reagáljon, nem is igazi görgő, hanem csak egy gumiszalag, ami időnként megszorul, lenyomni komoly erőkifejtés, és nem is reagál azonnal. egyszerűen borzalmas...

(#10) DeFranco elírás, valóban KB520 :R
lemérem este, ha hazaértem, ha elfelejteném, írj rám

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) dabadab válasza Lenry (#14) üzenetére


dabadab
titán

"hihetetlenül kényelmes, jó fogású, jó anyagú, minőségipont olyan formájú, súlyú, méretű, mint az kell.
de a görgőjénél nagyobb hulladékhoz soha nem volt még szerencsém.
"

Ugye hogy ugye? Szerintem komoly uzleti lehetoseg lenne MS egerek gorgotuningjaban :D

DRM is theft

(#16) Crystalheart válasza dabadab (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem aki régi billentyűzeten vagy laptopon szokott hozzá a gépeléshez, annak az ívesre gyakran problémásabb átszokni. Ha a gépírónők képesek az ugyancsak kocka írógépen hipersebességgel írni, akkor végtére is csak szokás kérdése.

Ha nekem volna egy laptopom, akkor direkt olyan vagy hasonló formájú billentyűzetet keresnék a PC-hez is, amilyen annak van. Nem bírok kétfelé alkalmazkodni. :D

(#17) dabadab válasza Crystalheart (#16) üzenetére


dabadab
titán

En eleg oldschool billentyuzeteken nevelkedtem es megsem okozott semmi problemat az ives. Szerintem az ivessel leginkabb azoknak van baja, akik nem tudnak rendesen gepirni.

DRM is theft

(#18) Dany007 válasza dabadab (#17) üzenetére


Dany007
veterán

"akik nem tudnak rendesen gepirni."

Akikből valljuk be elég sok van :D
Btw én sem tudok hivatalosan, mégis gyorsabban gépelek, mint a gyors és gépírást végzett titkárnőnk, vagy a szintén ezt végzett tördelőnk...
De nem lenne ellenemre egy íve bill. Kipróbálnám.

(#19) Lenry válasza dabadab (#17) üzenetére


Lenry
félisten

engem tanítottak gépírni, de az ASDF JKLÉ nem tudta felülírni a WASD-t :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Dany007 válasza Lenry (#19) üzenetére


Dany007
veterán

B****g! :DD
Most, hogy mondod én is kipróbáltam és reflexből 3 ujjam a WAD-re rakom, amikor csak a bill-hez nyúlok :D Azért ez durva... Erre még sose figyeltem fel! Eszméletlen! :R

[ Szerkesztve ]

(#21) Syl válasza Dany007 (#18) üzenetére


Syl
nagyúr

Egy tördelőnek minek is kellene tudni gépírni? Egy két mondatot még beírok, de komplett cikket szedjen ki a gazdája.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22) Dany007 válasza Syl (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Az illető hölgy még a nyomdában kezdte nagyon régen. Ott taníttaták meg gyorsírni. Nem tudom hol volt rá szüksége.
De itt a cégnél is rengeteg tördelő munkája van. Ami nem csak a tördelésből áll, hanem sajnos abból is, hogy az ügyfél idehozza a kéziratát aztán hajrá! Vagy éppen diktál...

(#23) Lenry válasza Dany007 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

ugye? :D

egy íves billentyűzetet azért szórtam ki, mert úgy volt torzítva, hogy ha rátettem a kezem, akkor a bal kisujjam nem az A-ra, hanem a bal SHIFT-re került.
minden másban tetszett az a bill. de ez azonnal diszkvalifikálta a versenyből.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Syl válasza Dany007 (#22) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor én szerencsés vagyok. A magánzózás egyik előnye, hogy az ember megválogathatja az ügyfeleit :) (nálam pl. azt a filmet nem nézik, hogy majd az ügyfél ott áll/ül mellettem és magyaráz), hátránya meg a kevesebb pénz :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25) Dany007 válasza Syl (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Épp akartam írni, de láttam a végére te is odaírtad :)

"hogy az ember megválogathatja az ügyfeleit"

Ez inkább a jólmenőség egyik mutatója :D
Ha tehetném az ügyfelek felét elküldeném melegebbre. Vagy csak gondolkodni, hogy mégis miért van ő mondjuk egy marketing vezetői pozícióban egy nem is kis cégnél. Akkora barmokat látok néha magas pozícióban, hogy az eszem megáll.
De muszáj nekik is mosolyogni és kinyalni a kis seggüket....

(#26) Crystalheart válasza Lenry (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem a bal kisujjal a bal Shiften van, a gyűrűsujjam az A-n, a középső a W-n, a mutatóujjam a D-n, a hüvelykujjam a Space-en. Uhh, most hogy mondjátok, én is a játékok irányító kiosztása szerint írok. :DDD

(#27) Lenry válasza Crystalheart (#26) üzenetére


Lenry
félisten

azaz :K
nálam ugyanez a helyzet. ha egyszerűen az asztalra teszem a kezem, akkor is alá lehetne tolni egy billentyűzetet és pontosan illeszkednének az ujjaim az általad felsorolt billentyűkre :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) keIdor


keIdor
titán

Képek alapján tetszik, onlány lehet veszek egyet én is. Az otthoni már kopik erősen, WASD el is kopott már, nincs rajt semmi csak a feketeség. :DDD Skyrim még rá is tesz egy lapáttal, a TAB is kopik szépen inventory miatt. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) DeFranco válasza Lenry (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem mérted le :(

#30: köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Lenry válasza DeFranco (#29) üzenetére


Lenry
félisten

hát valóban baromira elfelejtettem, de te se szóltál :D
felírom emlékeztetőbe, este lemérem

bár a weboldalon írják (Technical Details fül)
460 x 169 x 21 mm

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) DeFranco válasza Lenry (#30) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hosszabb távon milyen amúgy? Még mindig tetszik?

(#32) Lenry válasza DeFranco (#31) üzenetére


Lenry
félisten

még mindig nagyon tetszik. :K
még mindig szép, megszoktam a magasságát is, jó vele írni, bár ha belendülök, akkor a csendessége átmegy kopogásba, de lehet, hogy csak én írok túl erőszakosan :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) DeFranco válasza Lenry (#32) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg lehet kérdezni, hol vetted? Elég drágán találok csak...

(#34) Lenry válasza DeFranco (#33) üzenetére


Lenry
félisten

a szegedi x86-ban, 5800-ért

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.