Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsebestyen


lsebestyen
addikt

boldog karácsonyt! :)

(#2) huntermati


huntermati
tag

Szép.

(#3) darál0w


darál0w
Jómunkásember

nálam errort dobál...

#4) Lenry :R

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Lenry válasza darál0w (#3) üzenetére


Lenry
félisten

5 percen belül legalább háromféle HTML errort dobott a YouTube különböző videókra, úgyhogy gyanítom, hogy náluk van a gebasz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) huntermati válasza Lenry (#4) üzenetére


huntermati
tag

Nekem végigment :U

(#6) JColee


JColee
őstag

Elsőre nekem se jött be, most jó.

Hihetetlen, hogy néhány embernek mennyire nincs ízlése. Ilyen gicses szart, nem csodálkoznék, ha nagymamát epilepsziás rohammal vinnék kórházba. Ezzel csak a rózsaszín Ferrari vetekedhet.

[ Szerkesztve ]

(#7) moha21


moha21
addikt

Itt is error :(

Szerk: Na megy. Nekem adja.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) csƵ


csƵ
őstag

Na, ebben a pillanatban nagyobb a karácsonyi hangulatom, mint december 24-én este. :DDD

(#9) Csemike


Csemike
csendes tag

Szerintem azon a környéken ugrásszerűen megnőtt az epilepsziás betegek száma.
Semmi bajom a giccsel, a karácsonyi fényfüzérekkel, de ami sok az sok. :)

(#10) moha21 válasza Csemike (#9) üzenetére


moha21
addikt

Ez inkább jópofa villogatás, mint giccs. ( Bár giccses az tény ), de a lényeg a vezérlésen van.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) Z86 válasza moha21 (#10) üzenetére


Z86
őstag

Én is épp erre gondoltam, nem lehet semmi munka ennek a vezérlését összehozni. Már majdnem olyan mint egy koncert :)

(#12) Dili006


Dili006
csendes tag

"Az egész úgy indult, hogy meg akartuk viccelni a szomszéd epilepsziás nagymamáját, csak egy kissé túlkombináltuk" - John Holdman :)

(gy.k: Ezt a mondat nem hangzott el)

[ Szerkesztve ]

(#13) darál0w válasza darál0w (#3) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bejött. mármint a video :D

de ezt láttam már és ha jol rémlik, akkor minden évben megcsinálják és mindig egyre több izzoval :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

erről a karácsonyi vakáció jut eszembe :DDD ...abban is keményen feldíszítették a házat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Lenry válasza darál0w (#13) üzenetére


Lenry
félisten

ezzel igazából csak az a gond, hogy ezek után tökmindegy, hogy a környéken milyen jászólat építesz, francot se fogja érdekelni :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem gyenge meló lehet ebben. Meg is érett rá hogy pénzt csináljon belőle és csinál is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) Eastman


Eastman
őstag

...és vannak Griswoldék. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) darál0w válasza Lenry (#15) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha szomszédja lennék én máskor ünnepelném a karácsonyt... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.