Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) .Szaki. válasza tserrof77 (#12) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, valóban jobb lett volna ha csendben maradsz, ugyanis sosem adok senkinek tanácsot, most sem tettem ilyet. " :((( "Az sem baj ha félreérted, csak akkor ne ebben a stílusban, hogy jövök "tanácsotadni." Írtam valahol olyat, hogy "Figyu Lenry naon fasssza amit írtál, de mié akarol ilyen szutykot venni, vegyé' inkább japót azafasza!!4!4!" vagy valami hasonlót? Én is utálom ha a pálya széléről osztja valaki az észt.

Ez egy blogbejegyzés, egyébként rendkívül összeszedett teljesen jól meg van írva. Az átfutás alatt azt értettem, hogy újra átfutottam, hogy van-e valahova keret írva, mert lehet elsiklottam felette és nem találtam. Ennyi. A blogbejegyzéseknél pedig van lehetőség hozzászólni, hacsak az író ezt nem kapcsolja ki. Én is írtam már pár blogbejegyzést, tudom hogy működik. A hozzászólásoknál pedig az ember általában a saját véleményét osztja meg a másikkal, de ez nem tanácsadás. Annyit írtam, hogy ennyi pénzből én mit tennék, nem pedig azt, hogy ennyi pénzből te mit tegyél. Baromira nem ugyanaz. Ráadásul az író nem is volt megcímezve, egy másik fórumtárs hozzászólására reagáltam. Amit pedig írtam egy olyan alapigazság, amivel nyilván mindenki tisztában van.

Ha hiszed ha nem, én leszek a legboldogabb ha talál egy olyan W211-et, ami be tud válni, mert kifejezetten szeretem a típust, és azon kevés emberek egyike vagyok, aki baromira tud örülni ha valakinek beteljesül a vágya.

Lenry

Amiről Te írsz azt teljesen megértem, de ez egy kicsit más tészta, hiszen amikor Neked van igényed valamire, ezt pontosan leírod a "Milyen xy-t vegyek?" topicba, ahol leginkább olyan hardcore tagok vannak, akik szerint a zászlóshajókon kívül minden sz*r és mivel képtelenek megérteni, hogy vannak emberek, akiknek másra van igényük, ezért a büdös életben nem fogsz olyan tanácsot kapni, ami hasznos lenne a számodra.

Pont nemrég volt nekem is ilyen példám, leírtam mit szeretnék lecserélni, mit néztem ki és ott is ment, hogy ez milyen elavult szar már, ..stb. Aztán végül vettem egy hasonlót és köszönöm kiváló a cucc.

Autós berkeken belül itthon ez kicsit másabb, sok esetben látom azt, hogy ha valakinek egy fiatalabb kompakt autóra volna szüksége, vagy esetleg új autóra, a pálya széléről akkor is ordítanak, hogy hahh, ennyiért már autót is vehettél volna, meg ennyiből van már lefosott E46 is és az "prémijum".

Egyébként annyiban csúsztattam az előbb, hogy régen adtam tanácsot másoknak, de ez már 10 éves sztori és a "Milyen mobiltelefont vegyek?" topicnak voltam aktív tagja, ahol gond nélkül tudtunk a kérdésekre válaszolni a basic szinttől egészen a zászlóshajókig tudtunk különböző típusokat ajánlani a kérdezőknek. Aztán kihaltak a butatelefonok, azóta meg nincs semmi olyan téma, amiben úgy tudnék ajánlani, hogy őszintén úgy gondoljam, hogy azzal másnak tényleg tudnék segíteni, ezért nem is vagyok jelen egy ilyen topicban sem. Max ha kérdeznek, akkor válaszolok.

De mindegy is, mert ez az egész most nem erről szólt, távol álljon tőlem, hogy tanácsot adjak bárkinek is és nem is ez volt a célom.

zoli03

Így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.