Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Telepátia

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Ez baromi jó érzés:D Ismerős nekem is ;)
De inkább megézés...

(#2) niti válasza gabor85 (#1) üzenetére


niti
aktív tag

Régebben köztünk is volt valami ilyesmi a párommal. Mostanában sokszor akkor sem jutok eszébe, ha ott ülök mellette :D

(#3) gabor85 válasza niti (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Hát akkor be kell "fűteni" ;) :D

(#4) Tulipanti


Tulipanti
tag

Ismerős. :) Van hogy előkapom a telefonom, hogy írok egy sms-t a Páromnak és abban a pillanatban jön az sms tőle. Ez mindig olyan jó érzéssel tölt el. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5) eastsider


eastsider
nagyúr

jaja ismerős!
tele van piszkozatokkal a telefonom, mert sokszor amikor írok pont akkor ír/hív....
de tényleg tök durva :)
a csörgetés az nálunk valamiért nem van... de nembaj.. sms van gyakran :)

(#6) Xirtam


Xirtam
veterán

Ismerös de nálunk pl olyanok fordulnak elő,hogy mondatokat mondunk ki egyszere ami ugyan az.Vagy pl. egyszere éhezünk meg,akkor ha választanunk kell valamit étlap/autómata akkor egyszere nyomjuk meg a gombot és ugyan azt választjuk bármilyen nemű megbeszélés nélkül!

(#7) Metalfan


Metalfan
senior tag

Régebben nálunk is volt ilyesmi, meg ezelőtt ha írtunk egymásnak sms-t, akkor csörgetéssel jeleztük, hogy elolvastuk. Aztán szép lassan elkopott ez a szokás, most egy nem fogadott hívás után azonnal felhívjuk egymást.

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem is volt exemmel csomó ilyen... pl. dolgoztam, mint a gép... pihenni akartam és felhívni... elindultam kifelé a telefonnal, hogy felhívom, erre elkezdett rezegni a kezemben :) de csomó gondolat is volt, amit egyszerre mondtunk ki mindketten...

sokkal régebbi ex-emmel meg azt játszottuk, hogy csörgettük egymást... 1-2csörgetés volt a jelzés mindig, hogy eszünkbe jutott a másik... hosszabb csörgetés jelentette a felhívási szándékot... olcsóbb volt, mint sms-eket írogatni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Metalfan válasza mephi666 (#8) üzenetére


Metalfan
senior tag

Dettó ugyanez volt nálunk is, bár mi elég sokat szórakoztunk azzal, hogy jó sokszor csörgettük egymást. Volt hogy fél óra alatt összeszedtem 60 nem fogadott hívást :))

(#10) mephi666 válasza Metalfan (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerős... oda-vissza nyomtuk folyamatosan mi is... :) én akartam lenni mindig az utolsó... meg ő is... :DD jó játék volt ingyen... olyan is volt, hogy mivel távkapcsolat volt: este mondjuk 11kor röviden megcsörgettem és még nem aludt és visszacsörgetett és addig szórakoztunk, míg el nem aludtunk mindketten :)

ennél csak a westel (már trémobil) 3másodperces bulija volt jobb... ilyen van még, hogy 3másodperc alatt nem számláznak ki semmit? :F haverommal így hívogattuk egymást mindig... "szevasz, hol vagy?" klikk... "szevasz, itt meg itt..." klikk... "5perc és ott vagyok..." klikk... :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Dany007 válasza mephi666 (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Júúj de jó hogy felhoztad ezt a 3mp-s dolgot : ) Ez már kicsit nosztalgikusan hat rám :D Tök jó, el is felejtettem, hogy ilyen is volt :)

(#12) Metalfan válasza mephi666 (#10) üzenetére


Metalfan
senior tag

Ha már nosztalgiázás, akkor én most visszaemlékezek a jó nagy telefonszámláimra, amiért a szüleim mindig le akarták csapni a fejem :DDD Aztán később asszonykám kapott egy kártyát, amivel ingyen tudtunk beszélgetni. Megjegyzem, majdnem 2 évig voltunk távkapcs.ban, és kb 1 év után kapta meg a másik kártyát :U Első évben néha reggel suliba menet feltöltöttem a kártyáját, vagy volt még a Vodának az 1000 sms-es akciója (30 napon belül el kellett használni, ez nekünk 3 hét alatt sikerült is)... ehh, régi szép idők :)

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az írás címe "Telepátia". Ugyan nem mobilos dolog, de hadd meséljek én is.

Mikor megismerkedtem a feleségemmel, nagyon hamar azonos hullámhosszon voltunk. Mentünk kézenfogva, és természetes volt, hogy egyszerre fordultunk be egy utcába, holott egyikünk nem is arra akart eredetileg menni. Éreztük, megéreztük egymást.
Kimondatlan kérdésekre válaszoltunk egymásnak, kérés nélkül kaptam egy pohár vizet, lehúztam a lábáról a cipőjét, hogy megjavítsam a sarkát, holott nem tudhattam, csak megéreztem, hogy meglazult.
Az évek során eljutottunk oda, hogy ha meg se szólaltunk volna, akkor is megértettük volna egymást.
Elég volt ránéznem, már ment is a konyhába, és csinált nekem cicegét, mert megérezte, hogy azt kívánom.
Hazatérve a köszönés és puszik után csak annyit kérdeztem, hogy mi, ugyanis éreztem, hogy valami elromlott, és meg kell javítanom.

Biztos buta példákat hoztam fel. Viszont ezek a butának tűnő dolgok is a hétköznap, együttélés részei.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Lenry válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Lenry
félisten

és még mondja valaki, hogy nincsenek csodák :)
amiket itt mind felsoroltunk, számomra egyértelműen bizonyítja amit eddig is tudtam, hogy a szerelem tényleg egy csodákkal teli, földöntúli dolog :K
két szerelmes közt olyan kapcsolat alakulhat ki, amit nem lehet mérni, nem lehet látni, de aki átélte, az tudja, hogy van :B

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Lenry válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Lenry
félisten

mi az a cicege? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Vakegérke válasza Lenry (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megközelítőleg így néz ki, és nagyon fincsi.
A cicege csak az egyik neve, hívják még macoknak, görhönynek, meg a csuda tudja még, hogy minek.
Például itt egy recept. Biztos nagyon jó, nálunk egy kicsit más volt. Például sokkal több fokhagymát rakott bele anyucim, viszont nem volt benne petrezselyem, ételízesítő, talán még liszt sem. Igazából nem tudom, én csak zabáltam kétpofára.

Ha már OFF, akkor legyen nagyon az.
Mielőtt összeházasodtunk volna, mindent megbeszéltünk. Ennyit nyújtok, ennyit kérek, szóval ilyesmi. A konyha is szóba került, és elmondtam Marikámnak, hogy ott nekem semmi keresnivalóm. Viszont engedékeny vagyok. Nem szólok bele semmibe, és hajlandó vagyok megenni a főztjét.
;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Lenry válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Lenry
félisten

ja, hogy tócsni.
így már ismerős :)

anyuéban is csak reszelt krumpli van. meg nem tudom még mi. rég sütött már, de úgy érzem épp itt az ideje :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Telepátia
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.