Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Nagy kedvenc[link] :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) Lenry válasza albert8 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

:R

meg a man who sold the world, where did you sleep last night, és szinte az összes.

csúnya dolog ezt mondani, de ha nem hal meg, lehet, hogy "csak" egy kiemelkedően jó zenész marad, de sosem válik legendává...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Loser herkás.
Azért RIP.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) nincsisbéla válasza Brutális eb (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Tudod> Halottról csak jót, vagy semmit! [bár latinul így hangzik> a halottról csak az igazat! Érdekes egy félrefordítás!]
Szóval R.I.P. ! :(

Mentalita'

(#5) hoffman_ válasza Brutális eb (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha te szereted "Dzsekót" és miután meghalt a szemedbe köpik, hogy egy zakkant pedofil volt, akkor az biztos jól esne. Miért lett volna lúzer? Hogy egy itteni profitól idézzek(:D), többet élt, mint te valaha is fogsz.

Bármit lehet rá mondani, de hogy vesztes? Az....

Lenry:

Akartam linkelni, de olyan jó mind, hogy nem tudtam választani.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) Vladi válasza Lenry (#2) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg tévedés, igazán csak akkor vált volna legendává, ha most tényleg 45 lenne.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) hoffman_ válasza Vladi (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szerintem meg ezt nem igazán fogjuk tudni eldönteni mi itt páran :P

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) Vladi válasza hoffman_ (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg azért, a többi 27-est*, és hasonlítsd össze azokkal, akik még 50 évesen is a színpadon tolják.

Jó legenda, meg nagy életművész, meg ragyogó munkásság mind, de azért na. Tudnám sorolni a jóval nagyobb legendákat, akik 20-30-40 éven át csinálják.

*: fiatalon meghalt művészek: Jim Morrison, Jimi Hendrix, Kurt Cobain, Amy Winehouse. Mondjuk ez azért félelmetes. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) hoffman_ válasza Vladi (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ja, statisztikailag rám tudsz cáfolni, ez tény :) De szerintem ezt ennyivel nem tudjuk elintézni, igazából ez eléggé egyénre van szabva, ki tudja, mi lenne, ha most is élne. Lehet, hogy még nagyobbá nőtte volna ki magát, de az is lehet, hogy elrontja rendesen.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) Lenry válasza Vladi (#6) üzenetére


Lenry
félisten

a fene tudja.
érted, most az van, hogy "a csúcson abbahagyta"
nincs lezüllés, lecsúszás, kiégés, meg hakni.
ami persze nem kötelező, tehát lehet, hogy ez a rész kimaradt volna, és még mindig legalább lineárisan emelkedne a csillaga, de egyszer sem biztos.

így meg tuti legenda lett.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) adalbert1


adalbert1
veterán

Meg is hallgattam párszor az Unplugged in New York-ot, és a Nevermindot is. Tizenévesen jobban szerettem a Nevermind lendületét, de szerintem az Unplugged sokkal jobb album, nagyon jól összerakott anyag, kb. bármikor meg lehet hallgatni.

Én úgy gondolom hogy a csúcsról egy idő után már csak lefelé vezet az út, pl. Jim Morrison is pár év alatt csúnyán leépülhetett volna (ha nem hal meg akkor). Ellenpéldának mondjuk ott a Stones, ugyan őket annyira soha nem ismertem, de öregen már koránt se tudják azt mint fénykorukban (na meg leginkább a nevükből élnek).
A U2 pl. szerintem sokkal gyengébb anyagokat csinál mint a 80-as években.

Ja, egyik kedvenc Nirvana számom: Heart Shaped Box , de ez a live verzió se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mr X


Mr X
veterán

(#13) Lenry válasza Mr X (#12) üzenetére


Lenry
félisten

The man who sold the world

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Mr X válasza Lenry (#13) üzenetére


Mr X
veterán

Jajj, nem szólt konkrétan senkinek, csak beugrott, hogy láttam egy ilyet és előtúrtam. :)

(#15) Lenry válasza Mr X (#14) üzenetére


Lenry
félisten

Én is láttam 9gagen, de megszólítva éreztem magam :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Brutális eb válasza hoffman_ (#5) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mert heroimista volt.Ha csak jointozik es serel akkor lathatta volna felnoni a kislanyat es irhatott volna meg par remek albumot .Loser. Nem szeretem jackot a crowbart szeretem ehehe.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) Eastman válasza Vladi (#8) üzenetére


Eastman
őstag

+ Janis Joplin. ;)

All: Én valahogy nem látom Kurt "zsenialitását". A 90-es évek egy meghatározó zenésze volt az tény, és mondhatjuk megdöbbentőnek (és váratlannak) a halálát. Szerettem, sokat hallgattam, mégsem érzem a zsenialitást. Volt egy sajátos belső világa amit ki tudott fejezni, át tudott adni az elhangolt gitárjain, bocs.

...és át is jött, tehát működött a dolog.

Valahol az egész életúnt rockzene gyökere a Nirvana. Kövezzetek meg, de talán az emo eredője is lehetett. Érzésben, persze nem zeneileg. Aki érti, az érti amit írok.

A még mindig turnézó "nagy öregek" témakörben ajánlom mindenkinek a Rocksztár című filmet! Mulatságos, tanulságos. Különös véletlen, hogy a film legvége kicsit Kurt-szerű. Egy hajszálnyi párhuzam beleképzelhető (-magyarázható). Egyébként a film bemutatójakor még bőven élt Cobain.

Azt tudtátok, hogy fellépett a Nirvana 1989-ben Budapesten? Itthon még szinte senki sem ismerte őket. Állítólag kb. 100-200-an voltak a PeCsa törzsközönségből a beeső vendégekkel együtt. [link1], [link2]. Ütős lehetett az este. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.