Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

pofátlan up, mert ez most fontos

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Dany007


Dany007
veterán

"hogy úgy tanultam meg 3D-zni, hogy egy haverom elmagyarázta azokat a dolgokat, amik kimaradtak a netes tutorialokból?"

Ezt mért kéne elmagyarázni? Beírod, hogy kb milyen szinten állsz (saját érzésed és tapasztalatod alapján) aztán kész...
Én se írtam be, hogy hobbyból tanultam meg a PS-t, meg, hogy egy plázás üzletben kezdtem először dolgozni benne, miközben ültem a pultban... :D a lényeg a tudás.
Amúgy asszem ha jól írom, autodidakta tanulási módnak hívják ezt az önmagadtól való tanulást...

(#3) gabor85


gabor85
őstag

Nem akarok itt most ígérgetni, de ha megtalálom, akkor beszkennelem neked az a 2 oldalas A4-es laminált tanácsadó kiadványt amit már vagy 5 éve kaptam, de nagyon jó tanácsok vannak benne.
Ha meglesz küldöm.

(#4) Lenry válasza gabor85 (#3) üzenetére


Lenry
félisten

előre is köszi :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Autodidakta módon. Azt írhatod szerintem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) Apollyon válasza gabor85 (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha nem probléma, majd nekem is elküldhetnéd esetleg :)

Amúgy Lenry, 3D-s melót szeretnél? Szerintem nem épp a legkönnyebb róla hivatalos papírt szerezni, szóval szerintem is elég az autodidakta módon szerzett tudás.

Egyébként egy haverom akinek már 3D-s munkája van, úgy vették fel hogy meg kellett csinálnia maxban egy radírt, meg egy ceruzát.. Nem volt megerőltető a dolog, mindegy, szóval az a lényeg hogy nem kérdezték honnan tudja, megcsinálta, ez volt a fontos.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) stangli


stangli
senior tag

beírod azt önéletrajzba, hogy 3D ha van valami szakmai kifejezése akkor inkább azt, ha volt valami munkád akár diák azt is be lehet írni mellé zárójelbe, hogy diák munka éstb...

mostanában ha jól tudom ez a trendi önéletrajz fajta.

(#8) Lenry válasza stangli (#7) üzenetére


Lenry
félisten

faja, köszönöm :R

befejezett, de nem elvégzett iskolát érdemes beírni? (SZTE, programtervező szak, 2 évet jártam)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Ha van oxford learner's dictionaryd abba van bent sablon.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#10) Kergeboci válasza Lenry (#8) üzenetére


Kergeboci
tag

nekem is van ilyen. én úgy állok hozzá, hogy beirom. A dátumok alapján amúgy is kiderül hogy volt 2 év valami, és akkor rákérdeznek, miért akarom eltitkolni. Rosszul jöhet ki.

Beirom, akkor is mindig megkérdezik, és szerencsére eddig megértőek voltak. Egyrészt volt olyan aki ugyan oda járt mint én és szintén rossz tapasztalatokkal végezte csak el (vagy ő sem), vagy megérti, hogy nem azt nyújtotta az intézmény, ami szerintem elvárható lett volna azon a szakon.

nem szabad sumákolni még az elején.. majd ha már felvettek és dolgozol egy éve :D

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#11) Lenry válasza Kergeboci (#10) üzenetére


Lenry
félisten

akkor beleírom, hogy 2007-2009 és ha megkérdik, akkor mondom, hogy nem sikerült elvégezni, vagy valamit :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) szablya válasza Lenry (#11) üzenetére


szablya
tag

Gondolom az EuroPas életrajzot elfogadják, sőt, sok helyen előny lehet. Találsz hozzá útmutatót is :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) stangli válasza Lenry (#8) üzenetére


stangli
senior tag

be lehet írni, ha rákérdeznek, hogy miért nem fejezted be, válaszolsz valami hihetőt, hogy miért is hagytad abba, legalább látják, hogy tanulóképes vagy :K

(#14) Samus válasza gabor85 (#3) üzenetére


Samus
addikt

Ha megvan, azt én is kérném :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Lenry


Lenry
félisten

önéletrajz megvan
most motivációs levél... jeeeee

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) stangli válasza Lenry (#15) üzenetére


stangli
senior tag

ha rágondolok hányok, mármint a motivációs levéltől :DDD hányszor írtam át te jó isten :F hogy tökéletes legyen valamilyen szinten, amit még Én is elhiszek :D

[ Szerkesztve ]

(#17) gabor85


gabor85
őstag

Keresem, de még semmi, nem feledkeztem el róla!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.