Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ha lefedi az igényeidet és van rá keret akkor ruházz be rá! :)) Amint megvan várjuk a tesztet! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#2) total90


total90
veterán

Tesztek alapján nem a legjobb választás :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szerintem ronda is (bár kinek mi ugye), az előlapja jól néz ki, de ennyi. Na meg a képességeihez képest pofátlanul, de tényleg piszkosul drága. 10 K-s Xigmatek ház tud ennél többet.

,,a táp felül van, így el tudja szívni a levegőt a prociról" A processzorhűtőn azért van ventilátor, hogy az fújja le a meleget, felül táp meg arra jó, hogy fölöslegesen szívja onnan a meleget és legyen emiatt mindig forró a PSU. Nem jó ez a tápnak.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4) Valty


Valty
aktív tag

Nekem is nagyon tetszett, eléggé meg is voltam érte bolondulva, de valahogy kiábrándultam belőle :)

Ami most a legjobban tetszik: Lancool K62 :)

(#5) Lenry válasza total90 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

a legtöbb tesztben a merevlemeztartó beszerelése és a ventik kis teljesítménye miatt sírtak.
szerintem a mai procik és VGA-k már elég kis csíkszélességen készülnek és elég jó hűtőik vannak, hogy ne okozzon gondot a ventilátor, ha meg mégis, akkor sincs odabetonozva, ki lehet cserélni...

a vinyókeret meg... egyszer szándékozok beleépítkezni, azt az 1 alkalmat meg majd valahogy kibírom. ;)

(#4) Valty: áá... világít is, szögletes is... nem tetszik :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Apollyon válasza Lenry (#5) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ma már a legtöbb, valahogy kinéző ház világít. Ez van. Nekem TT Element T van, a felső ventilátor pirosan világít, szinte beborítja a piros fényével mögötte a falat. Eleinte fura volt éjszaka, de ma már egész jó. Kékben jobb lett volna, de valahogy megszoktam pirosban.

Másrészt egész jól szellőzik, és egy jó házat ne szalassz el amiatt hogy világít, max kicseréled benne a ventit, nem?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) Lenry válasza Apollyon (#6) üzenetére


Lenry
félisten

jó persze, ki lehet kötni a világítást, de valahogy alapból nem szimpatikus, amelyik világít és üdítő színfolt számomra, amelyik nem karácsonyfának akarja eladni magát, hanem megmarad egyszerű bádogdoboznak.

de ennek a Scythe-nak a formája, színe, design-ja, mindene bejön. egyszerű és mégis szép (pedig nem rajongok a minimálért)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Valty válasza Lenry (#5) üzenetére


Valty
aktív tag

Én úgy vagyok vele, hogy ajtós házat többet már nem vennék, elég gond van a mostani házammal is. :D
Ha nem találok jobbat, ezt a Lancool-t nyáron megveszem, ha addig vársz nyomhatok róla tesztet vagy valamit :)

Szerk.: másrészt, szerintem ezért a Scythe házért a tudásához képest elég sokat kérnek :)

[ Szerkesztve ]

(#9) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem az a bajom ezzel a házzal, hogy felül van a táp, ez még azért elhanyagolható, de az ára ... az megbocsájthatatlan.

(#10) Lenry


Lenry
félisten

na jó, az igaz, hogy indokolatlanul k*rva drága

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.