Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Grat hozzá! :R Havat ide is :O

(#2) Lenry válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

innen vihetsz nyugodtan, olcsón megszámítom :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Balesetmentest! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) vans?


vans?
őstag

Aposnak is ilyen van, sok oromet hozza! :) Nekem is VW-m lesz.

hábm bábm

(#5) Fáraó


Fáraó
őstag

Grat hozzá! Sok balesetmentes km-t!

Szvsz először lakást érdemes venni, mert a kocsi csak viszi a pénzt, amit eltehetnél lakásra. Persze ez nem igaz, ha az autó munkaeszköz és "hozza" a pénzt.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

mintha egy nő írta volna ezt a posztot:P megtudtuk, hogy az autó kék. slussz. :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Lenry válasza bambano (#6) üzenetére


Lenry
félisten

ehh :P
jóvanna. :DDD

'97-es Passat, 1.9TDI, az erősebbik változatból, óvatosan chiptuningolt, így 110 helyett százhuszonnéhány lovas, VW szervizben vezetett szervizkönyvvel.
szépen felszerelt, automata digitklíma, CD tár, 4 elektromos ablak, kávégép, maláj k*rvák, stb.
a bal első ajtó behúzója kopott, a jobb hátsó el.ablak nem működik (a motor próbálkozik, de az üveg nem mozdul), ezt leszámítva semmi sem kopott és minden működik.
tavaly a teljes kuplungszett ZMS-sel együtt cserélve lett, így remélhetőleg egy darabig ezzel nem lesz probléma.

kicsit "traktorosabb", mint az eddig általam vezetett dízelautók, de hangyányit öregebb is azoknál, szóval túlélem.
jól húz, szép hangja van, hidegben is könnyen indul.
kivittem az M43-ra, 130-nál (2800 rpm) 4.8-at írt a pillanatnyi fogy.mérő, úgyhogy ennek is örülök.

bruttó 20 órányi ismeretség után ennyit tudok elmondani :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Az szép! Grat! :R Látom nem sikerült lebeszélni a dízelről az autós topikban. :D hát reméljük minden fasza lesz később is.

Főleg, hogy nekem is a dízel menetteljesítménye / nyomatéka tetszik legjobban a lehetőségek közül. De én mondjuk fosnék tőle, mert hasonlóan rövid távokat megyek csak.

De azért no, egy yarist vagy swiftet én se vettem volna csak azért, hogy olcsó legyen az alkatrész meg a fogyasztás. :D

Egyébként szépek is ezek a Passatok. Mondjuk a belseje nekem nem nagyon jött be. Bár ez minden második autóra elmondható nálam... De azért kérünk majd belső képeket is! :)

[ Szerkesztve ]

(#9) deja vu válasza Lenry (#7) üzenetére


deja vu
addikt

Hány kilométer van benne, 250-300 ezer?
Amúgy grat hozzá, szép autó. :R

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#10) Lenry válasza deja vu (#9) üzenetére


Lenry
félisten

330

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) DeFranco


DeFranco
nagyúr

És megadta!!! :DDD

Gratulálok, sok gondtalan, balesetmentes kilométert :)

(#12) Lenry válasza DeFranco (#11) üzenetére


Lenry
félisten

köszönöm :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Nekem is ilyenem van, üdv a klubban! :)
Remek gép, meg is tartom, amíg lehet...

Használd egészséggel!

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#14) bambano válasza Lenry (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

tdi vagy pdtdi?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) lapa válasza Lenry (#10) üzenetére


lapa
veterán

és mennyi pénzed van benne? biztonságos közlekedést amúgy.

(#16) sutykuru válasza Lenry (#7) üzenetére


sutykuru
tag

"a bal első ajtó behúzója kopott,"

plasti dip megoldja, ablak meg vagy megszorult, vagy a műanyag tört el benne, kapd szét

(#17) Lenry válasza sutykuru (#16) üzenetére


Lenry
félisten

az lesz, majd valamelyik hétvégén, egyelőre nem kifejezetten zavar

(#14) bambano TDI

(#15) lapa 790.000 JMF

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyit arról, hogy ki akarsz tűnni a folkból. ;]

Balesetmenteset kívánok. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) Lenry válasza Vladi (#18) üzenetére


Lenry
félisten

hátőőő ja :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Grat az autóhoz!

(#21) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Grat! Használd sokáig, balesetmentesen :)

Ezek a Passatok még a világból is kimennek, ha nem gyilkolja őket az ember. Ismerősébe (1.9. TDI, csak a gyengébbik) 445.000 van, és még úgy szalad mint az új.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#22) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Lenry, gratuláció hozzá. ;) Nem sokkal előtted vettem az enyémet. Bár én a hitelt nem írnám be, mint kitűzött cél. :U

(#23) Lenry válasza KaiotEch (#22) üzenetére


Lenry
félisten

nem a hitel a cél, hanem a visszafizetése, csak ezt nem tudtam egy szóban megfogalmazni :)
még az egyetem alatt felvett diákhitel, a következő 1-2 évben azt akarom eltüntetni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) hege8888


hege8888
aktív tag

Grat a kocsihoz!

Üdv a VW-táborban.

Fentartási költségek miatt hidd el, jobban jártál, mint a többi népet márka. Ehhez van alkatrész, Tiszát lehet rekeszteni velük, meg elég elterjedt, szerelők is ismerik.

Én egy 93-as egy indigógkék klasszikus "malac" kombit hajtok. 2001ben vette Apám, ismerős importálta (előtte lévőt is tőle vettük, ezért megbíztunk benne), 112e-km-mel. Kilóméterállás hihető, a hátulja valószínüleg koccanós volt, mert a hátsó lökhárítő egy gázüzemű tankolónyílásos. Aztán két éve Fateromra rájött a kisbuszozhatnék, (sok az unoka!), és vett egy Vito-t. (Szerintem elég sokat szívott eddig vele), én meg átvettem Tőle a Passatot. Most 225e van benne, de csak családi-hétvégi autó. Szerintem a kasztni hamarabb megfogja adni magát, mint a motor... :)
Ha tehetném, akkor a Sharan vagy a Caddy maxi life felé kacsingatnék, de első családi autónak jó ezt gyűrni.

Páromnak friss a jogsija, hátul bal oldalt van egy T betű. Ha látsz a megyében, dudálj rám.. :)

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#25) bambano válasza hege8888 (#24) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Fentartási költségek miatt hidd el, jobban jártál, mint a többi népet márka.": feltéve, hogy az állításból kifelejtjük az opelt meg azt, hogy emlékeim szerint ebben agyonbonyolított soklengőkaros futóművek vannak. meg azt, hogy dízel.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) hege8888 válasza bambano (#25) üzenetére


hege8888
aktív tag

Mármint az írásban felsorolt márkák.. Az Opelt el is felejtettem, hogy létezik... :)
Illetve állításomat részben az én 20 évesemre alapoztam, hogy ahhoz a többihez képest aprópénz az alkatrészek zöme.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.