Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Miért fontos a CD-lejátszó? Egyáltalán vannak még CD-id és tudsz írni CD-t?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Lenry válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

a korábbi autókhoz elég sok CD-t írtam, azok megvannak, plusz a laptopomban van optikai meghajtó, így tudok is még írni (nem mai darab az se :D )
illetve a fő motiváció, hogy amíg nincs antennám, addig a Roidmi transzmitteremet se fogja be a rádió, így Spotify-om sincs, a csendben vezetést meg már nagyon unom :D
egyelőre pedig egyszerűbbnek láttam a CD lejátszó megjavítását, mint az antennáét, amihez se cseredarabom nincs, se azt nem tudom, hogy a tetőkárpit bontásának hogy álljak neki (bár még utána se néztem)

illetve mindig ott van az a gondolat, hogy ha már valami benne van az autóban, akkor az működjön is. valószínűleg akkor is megpróbáltam volna megjavítani, ha soha nem akarnám használni.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Cucuska2 válasza Lenry (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az utolsó gondolatoddal nagyon tudok azonosulni. :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Azért a mosásnál csak csínján, a kerámia bevonat sem mindenható, azzal is össze lehet karcolni bármit.
Nagynyomású, érintésesnél gyapjúkesztyű, stb.
Egyébként jó nézni ahogy helyreáll a gép. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) bitpork válasza Petyyyyy (#4) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem mellesleg nem kerámia hanem UV védő bevonat kell rá, bár így is ki fog bírni kb 1-1,5 évet :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6) Petyyyyy válasza bitpork (#5) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor már az "overkill" fólia oszt jóidő.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#7) Lenry válasza bitpork (#5) üzenetére


Lenry
félisten

lehet, hogy UV bevonat is van alatta, én bízom a kolléga szakértelmében, aki csinálta. nem tegnap kezdte :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) bitpork válasza Lenry (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mennyi volt a lámpa polír? 5k körül nincs rajta biztosan. Az a szutyok asszem 80ml és 10k áron van piacon, illetve volt amikor nekem kellett volna - természetesen hernyó áron nem kellett :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9) Lenry válasza bitpork (#8) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudom, mert a kerámiabevonatot ajándékba kaptam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.