Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

A cím alapján azt hittem, ezt is fa köré csavartad :)
egyébként én is szívok a vectrámmal, már felvetődött, hogy mégis eladom...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Samus


Samus
addikt

A csavar neve bútorösszehúzó csavar, így, kompletten hüvellyel együtt lehet kapni. Néhány bontott alkatrésznek én sem értem az árát, de nyilván a kereslet határozza meg, esetleg a ritkasága. Régi Swift létezett ülésfütéssel, aminek van gyári két három állású kapcsolója, az óracsoport alá. Ez kettő darab hüvelykujj méretű kapcsoló, amiért, ha épp van valakinek, nem sajnál elkérni érte egy Szent István királyt. És viszik, mert igazi ritkaság. Ugyanez a helyzet a Sedan gyári csomagtartó légterelővel.

Nyilván a roló is azért ennyi, mert törik, mint a ropi, és vam rá kereslet, kínálat meg kevés. Egyébként, ha így javítható, akkor fel kell vásárolni a töröttet, és javítva eladni. Egy piaci rés betömve :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Lenry válasza Samus (#2) üzenetére


Lenry
félisten

A csavar neve bútorösszehúzó csavar
áhhá! köszi :R

Egyébként, ha így javítható, akkor fel kell vásárolni a töröttet, és javítva eladni. Egy piaci rés betömve
ezen egyébként gondolkodtam már én is... lehet, hogy veszek még néhány ilyen csavart :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Lenry válasza bambano (#1) üzenetére


Lenry
félisten

igyekszem vigyázni, bár sokatmondó dolog, hogy az asszonytól születésnapomra vezetéstechnikai tréningre kaptam kupont :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.