Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

hány idiótával találkoztam én is...

1. van üzleti bérelt vonalunk mikrón. áprilisban(!!!) kezdtem duruzsolni a főnöknek, hogy bővíteni kellene, mert baj lesz. hívja a kontaktot, üzletkötő kijön, új szerződést aláírják, megrendelik, stb. egész nyáron végig csesztettem őket, hogy mikor jönnek bekötni. jöttek is fürgén, mint a zsírozott villám, decemberben, amikor pont ugyanilyen időjárás volt. csak hogy mutassam, hogy mennyire együtt érzek velük, átmentem a szomszédos teázóba inni egy teát meg betolni egy szelet süteményt, miközben a szerelő az 5 emeletes ház tetején rohangált a szélben a 120 centi átmérőjű parabolával... öreg, ha neked nem volt jó nyáron 30 fokban szerelni, akkor vitorlázzál az antennával a -5 fokban...

2. amikor ez a vonal bedöglik, felhívom a kiemelt ügyfelek ügyfélszolgálatot, és mindig azzal kezdik, hogy az adsl-t újraindítottam? nem. akkor indítsam újra. nincs adsl. de indítsam újra. mondom nincs. nézze már meg a vonali sebességeket, ennyiből nem jön rá, hogy ez nem adsl?

3. nem ment jól a vonal, mint később kiderült, a berendezés szoftverhibás volt, ki is cserélték. nyitottam egy hibajegyet december elején, hogy nem jó. erre december 24-én délután, ajándékbontogatás közben felhívnak, hogy lezárnák a hibajegyet. mondom azt aligha, mivel a probléma megvan, nem csináltak vele semmit. akkor kiküldik az ügyeletes szerelőt, hogy méréseket végezzen. kérdezem, hogy mivel jár: hát 1-2 órára leállítják a vonalat. mondom meg van őrülve, karácsonykor??? az a kisebbik, hogy a szerelőt megszivatja, meg engem is, hogy be kell mennem dolgozni, a probléma, hogy nálunk éppen csúcsidő van, nem fog ilyenkor kitolni a felhasználókkal. de jönnek. oké, jöjjenek, de megmondom az őrségnek, hogy ne engedjék be. fél óra veszekedés után volt hajlandó elfogadni, hogy nem fogják lerombolni a vonalat karácsonykor.

digi bekötés itthon, még az előző, annó: kijön a szerelő, megkérdeztem, hogy úgy akarják csinálni, ahogy elő van nekik írva és akkor sokáig tart, vagy gyorsan végezni akarnak, de akkor csinálják, ahogy mondom... sikerült hamar meggyőzni őket :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.