Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A fehéret... kell az enyém (fekete) pár napra csak úgy tapasztalni? ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) Drenadar


Drenadar
veterán

ezüst a jó :D

képek nálam nem töltenek be.

(#3) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"403-as HTTP-hiba

A Microsoft Edge nem tudja megnyitni ezt a lapot"
A Firefox sem boldogult a képekkel

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) Lenry


Lenry
félisten

sorry, sorry

mint az számomra most derült ki, Microsofték kivették a public folder opciót a OneDriveból. úgyhogy ezt se kell használni többet. :W

mindjárt átrakom máshova

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Lenry


Lenry
félisten

elvileg helyreállt a világ rendje

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Lauda


Lauda
félisten

11 eve feher autom van, szerintem ez az egyik legkonnyebben tisztan tarthato es kevesbe latszik meg rajt a kosz, mint a sotetebb szinu autokon. Elotte volt tobb mas szinu is, csaladban is van valasztek, nekem nem kellene sotetebb szin.

[ Szerkesztve ]

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem az a baj a kocsiddal, hogy fehér, hanem az hogy Pegueot.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) Varoz válasza Lauda (#6) üzenetére


Varoz
őstag

Kamu. Konkrétan a legrosszabb szín ilyen szempontból. Minden kb. azonnal látszik rajta. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szerinted a fekete autón a sárga pöttyök kevésbé látszanak? Ha a képeken bemutatott szennyeződések kiakasztanak, mindegy milyen színű az autód.

(#10) ncc1701


ncc1701
veterán

Akármilyen szinű autón látszik a kosz. Van családban fehér, semmivel nem rosszabb, mint a piros.

Amúgy mindig csodáglom azokat, akik ilyen disznóólban képesek utazni. Nekem sajna hetente takarítanom kell a kocsikat, mert nem bírom, ha belül koszban ülök.

(#11) Varoz válasza ncc1701 (#10) üzenetére


Varoz
őstag

Azért a fenti autó nagyon messze van a disznóóltól! :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12) Klaus Duran válasza Blindmouse (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:C :R

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) Lenry válasza bitpork (#1) üzenetére


Lenry
félisten

Ha még mindig az A6-osod van, akkor jóhogy... :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Egon


Egon
nagyúr

Szerintem a legrosszabb ilyen szempontból a fekete és a nagyon sötét, de közvetlenül utána jön a fehér. A legjobbak talán a viszonylag világos, de nem fehét színű autók (pl. ezüst), de persze egy bizonyos koszmennyiségen felül, már minden autón látszik a kosz...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) Phvhun


Phvhun
őstag

Gondolkodok rajta hogy motorozni kéne, és ugyanez a dilemmám csak motoros ruhával kapcsolatban.

Nyáron feketében elmenne az életkedvem is, a fehér meg minden menet után tiszta retek lenne.

(#16) Lenry válasza ncc1701 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

Jó neked, hogy ennyi időd van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) ncc1701 válasza Varoz (#11) üzenetére


ncc1701
veterán

Belül? Dehogynem. Nézd meg a taposót, tiszta kosz. Már az én igényeim szerint. :)

(#16) Lenry: Igen, van rá heti 15 percem, h kiporszívózzam, és kitöröljem belül. Évi kb 28-30ekm-t megyek, sok időt töltök a kocsiban, vannak igényeim is. Itthon sincs kosz.

[ Szerkesztve ]

(#18) #90933760


#90933760
törölt tag

Ezen a kocsin a kosz az egyetlen ami szép, már bocs, de valami ritka ocsmány formatervű az az orrész pl. Szólj a kukásautónak, hogy majd egyszer tolasson rá az elejére, hátha úgy szebben fog kinézni.
Még jó, hogy céges autó, mert gondolom önszántadból nem vennél ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#19) Lauda válasza Varoz (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Mi az hogy kamu ember? :U Ez a tapasztalatom. Hidegen hagy a kamuzasod.

Konkretan ezen latszik meg legkevesbe a kosz. Csak akkor latod milyen koszos volt, mikor lemosod. Fater lucifer piros peugeotjan minden apro potty latszik.

[ Szerkesztve ]

(#20) bitpork válasza Lenry (#13) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Már egy eladó Touaregem van ;) De erre is áll az ajánlat. Most konkrétan az udvari fáról beborította a csöpögő gyantaszerű izé. Ebbe beleragadt a por. Erre esett pici eső és most inkább fel sem fotóznám , hogy hogyan néz ki. Pedig igyekszem tisztán tartani, de egy eső után egy nappal így néz ki :W

Lepuccolva meg így.

Szóval a fehér sztem elég baráti egy sötét szín mellett.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21) Lauda válasza bitpork (#20) üzenetére


Lauda
félisten

Erdemes lenne neked is kenni az autot sonax hart wax-al. Ez egy kemeny tartos viasz, nem tartalmaz csiszoloanyagot. Ez a wax reteg nem engedi beleulni a dzsuvat a festek porozusaiba, igy nagyon konnyu tisztan tartani az autot. 3-4 mosast kibir a wax reteg.

(#22) bitpork válasza Lauda (#21) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Políroztatva van évente 1-2 alkalommal, uh egy gőzborotva karcmentesen levisz mindent. A fájdalmam nem ez, hanem hogy kihajtok a beretva alól, de mire hazaérek már látszik rajta a finom porréteg :( Gyk egy vákuumsátorban kellene tartani.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#23) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A fehér a legjobb szín ilyen szempontból és a (lakk)fekete legrosszabb.

Meg lehet kérdezni bármilyen autókozmetikust.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Végy fehér autót, mert... mert gyönyörűek...

(#25) Lauda válasza Keeperv85 (#24) üzenetére


Lauda
félisten

En is epp ezert vettem anno feheret, nezd milyen szep:

;] :P

(#26) gondoni


gondoni
csendes tag

Nem kell ám leakadni minden pöttyön!
Az első autópályázás még határozott elváltozást okoz a fehér kocsi elején, de attól fogva már hosszú távra beáll a tetem-egyensúly. :D

Télen meg a hó, latyak, sólé, fagy, ónos eső szépen leviszi az utolsó, nyár óta aszalódó legmakacsabban odaszáradt rovartetemet is. :D

Meg egy Kamaz-lökhárító is, ha úgy adódik! :DDD

Egyébként nekem sötétkék kocsim van, amivel nem autópályázok. ;)

(#27) #90933760 válasza Lauda (#25) üzenetére


#90933760
törölt tag

(#28) Lauda válasza #90933760 (#27) üzenetére


Lauda
félisten

:C Ez nem is auto. :DDD

Baltoafarkas :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#29) #90933760 válasza Lauda (#28) üzenetére


#90933760
törölt tag

Micsodaaaaa? A VTZ Tornado anno pont arról volt ismeretes, hogy a kategóriájában az egyik leggyorsabbak közé tartozott. Ez mán autó. :o

(#30) Stanlee


Stanlee
őstag

Nekem eddig a capucchinobezs szinu autom volt a legigenytelenebb, azzal honapokig tudtam ugy jarni, hogy nem igazan latszott piszkosnak. A feketen eleg volt, hogy beparasodjon, majd megszaradjon rajta a picit poros para es mar megint piszkos volt.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#31) Varoz válasza ncc1701 (#17) üzenetére


Varoz
őstag

Koszos, de még mindig nem disznóól! Inkább te vagy egy kicsit túl igényes. :D
Ami nem baj, jól teszed! :K Csak ledisznóólazni a másik kocsiját mert nem patika rend van, azért azt nem kéne! :N

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#32) Lenry válasza bitpork (#20) üzenetére


Lenry
félisten

Szexi.

A körülményeket tudom majd szimulálni itthon, mert van egy fenyőfa az udvaron, beállsz alá, másnapra telecsöpögi gyantával, aztán beleragad a por meg a tűlevél. Plusz idejár a város összes hasmenéses madara. :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) 8th válasza Lauda (#19) üzenetére


8th
addikt

Hagyd rá. Ő jobban ért ehhez is. A 6literes csoda zsigulit biztos mosni sem kell. :DDD

(#34) Varoz válasza 8th (#33) üzenetére


Varoz
őstag

Tőletek biztos jobban. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35) bitpork válasza 8th (#33) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Akár hova tévedek megy a buli? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36) #90933760 válasza bitpork (#35) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerintem kezdjünk el szmúkendsármozni is. :DDD

(#37) bitpork válasza #90933760 (#36) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Áh, akkor már inkább legyen motorolaj és fékbetét téma némi dízel-benzin-elektromossal megspékelve :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38) Kernel


Kernel
nagyúr

Soha nem bírtam a fehér autókat, mosógépre emlékeztet.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#39) Lauda válasza bitpork (#35) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#40) Varoz válasza bitpork (#37) üzenetére


Varoz
őstag

BMW-Honda? :)) :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41) #90933760 válasza bitpork (#37) üzenetére


#90933760
törölt tag

Áh, hát fékbetétem már nincs évek óta, de a dízelnyomaték motorfékkel megfog úgyis, benzinnel meg az olajsarat szoktam lemosni, a lámpa meg elektromos.

Jobb mondatot most nem tudtam összehozni, a meghatározott szavakból. :DDD

(#42) bitpork válasza #90933760 (#41) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kihagytad a #csakacastrol -t :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43) Varoz válasza #90933760 (#41) üzenetére


Varoz
őstag

A dízel traktroba való! :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44) bitpork válasza Varoz (#43) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aha ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45) #90933760 válasza Varoz (#43) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ki mondta, hogy nem azzal járok? :o

[ Szerkesztve ]

(#46) potyautas válasza Kernel (#38) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

mosógépree? Vannak nagyon szép fehér autók, aminek porcelán hatása van. (Skoda VW...)

(#47) Varoz válasza #90933760 (#45) üzenetére


Varoz
őstag

Én kérek elnézést! :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#48) Blindmouse válasza potyautas (#46) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Igazából az ilyen gyöngyházfénynek hívják. Tudom mert többszáz euró ment el arra amikor arra kellett színezni egy sérült elemet. Ilyen 4 rétegben rakják rá a festéket. Ja meg persze a mellette lévő elemeket is újra kell főlyni mert lehetetlen pont ugyanazt kihozni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#49) Keeperv85 válasza potyautas (#46) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Spec. én még pl. gyöngyház fehér mosógépet nem láttam... :Y

Viszont az igaz, hogy szürke tűri a legjobban a koszt. :K

@Blindmouse?

Dehogy lehetetlen... Csak jobb, ha többet fizetsz.... :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) D1Rect


D1Rect
félisten

A bogár könnyebben lejön mint a szarvas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.