Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] mosogató

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

amíg nem köszön, addig nem gáz :)

amúgy mit ettél, ami esetleg kicsírázhatott? :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Lenry válasza mephi666 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

2 hete nem mosogattam, de mivel nagyon ritkán eszek itthon, így a csetres 3 tányér, 1 kis ételhordó, meg pár pohár volt

amire az utóbbi két hétben emlékszek, hogy itthon ettem... görögsaláta, virsli mustárral, ravioli... más nem jut eszembe... ebből a görögsaláta lehet "csíraképes", mert azt friss zöldségekből készítette nekem a Kedves Párom :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) ladybug válasza Lenry (#2) üzenetére


ladybug
őstag

Hehe, ez vicces. :D

Esetleg a görögsalátában lehetett valami fűszernövény. Azok hajlamosak csírázni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4) mephi666 válasza ladybug (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

nő majd egy mariskabokor a mosogatójában, aztán a kommandósok rárúgják az ajtót, mert azt hiszik, hogy ő is egy vietnámi termesztő :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) talmida válasza mephi666 (#4) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ilyenek ezek :K , ilyen mosogatós dumával hárítják, hogy kendert termesztenek a konyhában. . :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#6) peti_s


peti_s
addikt

Nekünk a nyaralónk kéményében van. :DD

(#7) vwpolopg


vwpolopg
őstag

képet!:DDD majd a botPH!anik team megfejti mi az:DDD

(#8) Lenry válasza vwpolopg (#7) üzenetére


Lenry
félisten

késő
nincs fényképezőm, és amikor rászántam magam, hogy elmosogatok, akkor kigyomláltam :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Gergő_


Gergő_
őstag

dinnyét ettél? szerintem a dinnyemag esélyes rá

(#10) Lenry válasza Gergő_ (#9) üzenetére


Lenry
félisten

egész nyári össz dinnyefogyasztásom egy darab sárgadinnye volt, úgy 1 hónapja
azaz 2 mosogatással ezelőtt, úgyhogy nem lehetetlen, hogy ő a ludas :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) kbencee


kbencee
aktív tag

Mi az irodában tavaly nyáron ottfelejtettünk pár hétig egy jó nagy adag tojásos rántottát egy szép átlátszó üvegtetős serpenyőben. Pár hét után kivirágzott :DDD

(#12) lezso6 válasza kbencee (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Legalább gyümölcsözött is? ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Eastman válasza Lenry (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Hagytad volna megerősödni és onnantól ő mosogat...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) DarkByte válasza talmida (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

:DDD Jaj ez a topik. :))
Egyébként én is kíváncsi lennék mi lehet az mert a két hét az annyira nem is hosszú idő, legalább is láttam már hosszabb ideje heverő mosatlant is. És még az sem volt olyan mint a mondásban: pórázt kötsz rá és magától sétál. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Metalfan


Metalfan
senior tag

Képet, képet!! :Y :C

szerk: jut eszembe... barátnőm mondta, hogy nagyanyjánál kitettek egy fakanalat egy növény mellé, hogy egyenesen nőjön... na kérem, a fakanál 6-7 év alatt gyökeret eresztett, és elkezdett növögetni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

Nekünk is volt ilyen amikor elutaztunk. :))

www.halivud.hu

(#17) DarkByte válasza Metalfan (#15) üzenetére


DarkByte
addikt

Erről a fakanálról is képet szeretnék látni (dobj meg priváttal is mindenképp) :Y

[ Szerkesztve ]

(#18) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Eccer három hétre elmentem a Városból. De előtte elfelejtettem :B kifizetni az áramot. Mifelénk nem várják meg a hónapot, és le is kapcsolják az áramot. Mire visszatértem a hűtő belsejét szép zöld bunda borította, még tán ki is mászott valami :DDD . Mindenesetre a konyhámnak egészen kínai konyha bukéja volt :))

[ Szerkesztve ]

(#19) Metalfan válasza Csakénvagyok (#18) üzenetére


Metalfan
senior tag

Azért ez már minősíti az áramszolgáltatót is :U Be kéne dobni egy nagyobb, "kipárnázott" hűtőbe a vezérigazgatót pár percre, hamar intézkedne a türelmi idő meghosszabításáról :)

(#20) Lenry válasza Csakénvagyok (#18) üzenetére


Lenry
félisten

még jó, hogy mifelénk ennél azért türelmesebbek... :D

Metalfan: nincs kép, lásd #8

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Tomate


Tomate
veterán

:D

(#22) Lenry válasza Tomate (#21) üzenetére


Lenry
félisten

E!
az én növényem is ilyen volt! :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Kidus válasza Tomate (#21) üzenetére


Kidus
őstag

Hat ez gusztustalan. Meg szerencse, hogy neki nincs fenykepezoje...

Bahh ( zold hanyos smile ).... hogy lehet 2 hetig nem elmosogatni?

Assuming Control

(#24) Lenry válasza Kidus (#23) üzenetére


Lenry
félisten

úgy, hogy nagyon ritkán eszek itthon, így nem képződik koszos edény :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Geller72


Geller72
veterán

Két hét esetén max a babra tippelek. Az tud ekkorát nőni is. Mivel a mosogató szifonod bűzelzárása vízzel történik, ezért nem annyira égő egy ilyen, mert a bab/borsó könnyen el tud akadni rajta, mivel nem igazán merül el..:D. Vagy ha el is merül, akkor meg azért , mert a szifon aljára "leül".

(#26) Lenry válasza Geller72 (#25) üzenetére


Lenry
félisten

nem ettem babot.
a sárgadinnye, vagy a görögsaláta valamelyik alapanyagának egy leszármazottjáról lehetett szó...
már sajnálom, hogy nem szereztem egy fényképezőt :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ha egyedül laknék itthon, én sem mosogatnék gyakran, mert általában ugyanazt használom egész héten, amíg muter nem intézkedik. Poharat Én meg nem emeltem a számhoz már időtlen idők óta, mert van flakon. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] mosogató
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.