Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

A Zállatkertet, meg a 0 pont bázist... :DDD

Rip and tear

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Engem! ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) sz4blya


sz4blya
csendes tag

lezso6-t!

egyébként ezt mindenképp

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#4) vans?


vans?
őstag

A Balatont.

hábm bábm

(#5) Mr X válasza vans? (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Ja, rémlik, az pont ott van a sétálóutcán. :D

(#6) Lenry


Lenry
félisten

a Zállatkert tervben van, meg a Balaton se rossz ötlet, a környéken is szívesen körbenézünk, plusz ha bármi romos fellelhető arrafelé, az csak külön öröm :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) 14adam válasza Lenry (#6) üzenetére


14adam
addikt

a hétvégi piac :D annyi kacat van ott... ameddig a szem ellát :D néha kilehet olcsón fogni jó cuccot. 2k-ért egy 500wattos autó erősítő ami tökéletesen megy még ma is

(#8) proof88 válasza 14adam (#7) üzenetére


proof88
addikt

azigen :D

(#9) Dany007


Dany007
veterán

Az állatkert jó. A híd. És a vár környéke. Sétálóutca.
De ez úgy mind kb egy max két napos program.
Szerintem nem is érdemes többet szánni rá. Egy napot el lehet lenni az állatkertben. Aztán egy félnapot a várban, meg a belvárosban.
Aztán inkább érdemes a partra lemenni. Füred ilyenkor igen élénk. Sok program meg ember meg kirakodás meg Balaton. :)

A "lengyel piacot" én inkább nem ajánlom :D Amúgyis csak vasárnap van. És igen sok ott a "tudjuk ki" és igyekszenek minél több embert átbaszni. Kb olyan mini kínai piac szerűség.
De gondolom csak poénból említették meg felettem :)

[ Szerkesztve ]

(#10) total90 válasza sz4blya (#3) üzenetére


total90
veterán

Másfél hónapja voltam az állatkertben Veszprémben, szerintem nem nagy eresztés... sőt...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) Lenry válasza Dany007 (#9) üzenetére


Lenry
félisten

Voldemort is árul a piacon? neba... :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) lezso6 válasza Lenry (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van itt egy vár, egy kevés óváros, meg egy kisebb Benedek-hegy is, ahova szerintem érdemes kinézni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Goose-T


Goose-T
veterán

Van valahol a belvárosban egy lépcső, ami egy pincehelyiségbe vezet le, és az van fölé írva, hogy "Minden út kómába vezet". Akárhányszor voltam Veszprémben, mindig meg akartam nézni, de sosem volt alkalmam rá. Nézd meg mindenképpen, és meséld el, milyen hely! :D

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Almádiba is érdemes lenézni, pálinka fesztiválszerű, hungarikumos vásár, program van a strand elött.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15) Thunderzolee

Veszprémben az állatkert, ahogy már írták, ill. a Csatár hegyi kilátó, de a Veszprémi vár és környéke nem nagy durranás, nincs ott semmi érdekes...
Inkább a közeli várakat, ha már kérdeztél romokat:
Sümegi várat
Cseszneki várat
Nagyvázsonyi várat
Somlói várat és a kilátót
Ajkán a Parkerdőben a bányászati múzeumot
Herenden a Porcelániumot (porcelángyár)
esetleg Bakonybél és a Kőris hegyi kilátó is jó, bár az nem pont Veszprém már. Bakonybélben még a Szentkúthoz is érdemes kilátogatni, f×sza kis tavat csináltak ott nemrég, meg egy szép Keresztútjuk van stációkkal az erdőben

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) #04441088 válasza Dany007 (#9) üzenetére


#04441088
törölt tag

jo az a piac :) engem meg nem b*sztak at , inkabb en oket.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.