Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) updog válasza Huntszy (#24) üzenetére


updog
senior tag

Vannak ilyen körzeti ingyen keres / kínál csoportok is facen, ott annyi a +1 hogy ha felajánlasz, és olyanod van, akkor még válogathatsz is hogy ki vigye (mondjuk ez már az advanced level, ha nem csak szabadulnál a cuccoktól az első jelentkező által, hanem esetleg próbálod kiszűrni hogy ki a rászorulóbb, vagy simán csak face control, hogy biztos nagyobb eséllyel még jó helyre is kerüljön, vagy ha esetleg direkt jótékonykodna az ember).

A témához: egyrészt szép lett a terasz :)

Én is nagyon utálom a rengeteg legjobb tesó, legjobb apa, legjobb munkatárs bögrét, a millió egy apró kis szobrot ami csak arra jó hogy leverje a gyerek, és takarításkor egyesével kelljen fogkefével kibogarászni a rücskeiből a port, de igazából még az ezeréves könyveket is amik megvannak gyerekkorunk óta, de szentimentális okok miatt nem lehet elvinni ide a könyvtár mellé a könyvbedobóba.

Mondjuk nekem is van pár "jó lesz valamire" dobozom amit a 2016-os költözés óta nem nyitottam ki, tavaly elkezdtem ingyen elajándékozni belőle, kettő nap múlva kellett volna a HDMI-miniHDMI (vagy milyen, ami kamerákhoz kell) kábel amit elvittek, szóval azóta megint nem forszírozom ezt a selejtezést :D

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.