Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kb. 5 perc után elfáradtam:D

(#2) Lenry válasza Nordic (#1) üzenetére


Lenry
félisten

én egy 25 perc alatt értem körbe. :D
a végén már fájt az ujjam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Nordic válasza Lenry (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

25 Perc? :Y És mindent megnéztél? Mert ahogy figyeltem 5 percben is elég sok felfedezhető dolog volt.

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Annyira belejöttem, hogy utána kattitgatva akartam görgetni a fórumot.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) 7 válasza Nordic (#3) üzenetére


7
addikt

Képtelenség mindent megnézni 25 perc alatt. Lenrynek átpasszoltam 2 linket. Ha gondolja, majd azt is befűzi a bejegyzésbe, úgy egy fokkal jobban kezelhető. :)

(#6) Lenry válasza 7 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

még várom, hogy játszanak egy kicsit ;]

amúgy jah, nem lehet mindent megnézni, de ennyi idő alatt értem vissza a kiindulási pontba

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Huh, durva! :Y Jó 10 percig elvoltam vele, de holnap elindulok a másik irányba is! :K :D

Mentalita'

(#8) Joci93


Joci93
senior tag

A parkoló elejében (végében?) komolyan áll a pálcika csávó pálcája? :DD :DD :DD :DD

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9) D1Rect válasza 7 (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Viszont lelövi a poént, sztem így jó.

(#10) Lenry válasza Joci93 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

nem, az a lába

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) danih


danih
addikt

LOL, X-Wing :DDD
Ugye láttátok hogy lefelé is lehet menni legalább ennyit ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Teljes méretben nem lehet megnézni az egészet? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) Lenry válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


Lenry
félisten

abban hol a felfedezés öröme? :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) D1Rect válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

De.

(#15) Bjørgersson válasza Lenry (#13) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sehol. Nincs időm és türelmem, hogy végigkattintgassam az egészet. Főleg ha csak az egyik irány volt 25 perc oda-vissza. :B

(#14) D1Rect: Köszönöm, sokat segítettél.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) D1Rect válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tesz semmit! :R

(#17) Löncsi


Löncsi
őstag

Valaki nagyon ráérhetett. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#18) sztanozs válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


sztanozs
veterán

Ki lehet dumpolni a képeket, csak bele kell egy kicsit nézni a húzogatós JS-be...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) 7 válasza Lenry (#6) üzenetére


7
addikt

Mondjuk szerény véleményem, hogy szemétség ilyen kis képkockába belesűríteni egy akkora hatalmas képet. Legalább fullscreenben nézhetné az ember... (az egyik linkem pont olyan :P)

(#20) Lenry


Lenry
félisten

nesztek, nagyítható változat.
na nem mintha annyira jók lettetek volna, hogy megérdemlitek, de hát aranyból van a szívem :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Löncsi válasza Lenry (#20) üzenetére


Löncsi
őstag

Isten vagy, én vagy egy óráig próbáltam kihámozni a képet annó... :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.