Hirdetés

2021. május 11., kedd

Gyorskeresés

(#1) sarkanyolo2

sarkanyolo2
őstag

Szép kis bemutató, köszönjük! :B

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2) Milestone2

Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3) andris1602

andris1602
aktív tag

Jó öreg Nokia :C
Amúgy elég bátor vagy :) én nem biztos hogy hozzá mernék kezdeni otthon a cserének.. A szétszedés tuti menne :U
Szerencsére a Defy eddig hozza a formáját, hát hiába, a jó öreg gyártók még tudnak telefont csinálni :K

(#4) Lenry válasza andris1602 (#3) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

ezt is csak emberek rakják össze, tehát ember szét is szedheti :)
kellő óvatosság persze nem árt, mert ha itt eltépsz egy szalagkábelt, akkor nincs a villanykaros, aki visszavarázsolja, és vehetsz új alaplapot, de ha odafigyelsz, és mindent a megfelelő sorrendben szedsz le, akkor igazán nagy baj nem történhet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Lenry

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

egy ujjlenyomatot azért sikerült ottfelejteni a digitizer belső oldalán, úgyhogy este megint szedhetem szét :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) JoeYi

JoeYi
őstag

legközelebb meg egy szösz marad ott ;] Ez olyan lehet mint a fólia felrakás, sose sikerül tökéletesen :)

Amúgy gorilla glass a cseredarab is?

(#7) Lenry válasza JoeYi (#6) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

elméletileg teljesen ekvivalens a gyári alkatrésszel, bár tudtommal nem Gorilla Glassos az L9, illetve P760, mert az USA-ban forgalmazott P769 talán az.

[ Szerkesztve ]

(#8) littlelion21

littlelion21
addikt

Komoly, szép munka - remekül dokumentálva.

(#9) Lenry válasza littlelion21 (#8) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

köszönöm :R

(#10) Retekegér válasza Lenry (#7) üzenetére

Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na a GG-t illetően nincs konszenzus, a topikban is felmerül néha a kérdés. Az LG hazai képviselete szerint van, nagyon sok külföldi oldal szerint is van, az LG honlapján nincs fent. Be kellene vizsgáltatni a törött digitizert... ;]

Amúgy gratula, ügyesen megcsináltad, nem mellesleg sokat spóroltál. :C

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#11) Lenry válasza Retekegér (#10) üzenetére

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

azért rákerestem.
azt írják a Corning oldalán:
"Due to customer agreements, we cannot identify all devices that feature Gorilla Glass."

nem árulhatjuk el. eszem megáll. mégis mi az a vállalati érdek, ami miatt nem árulhatják el, hogy GG-e egy termék vagy sem? :F

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.