Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Max Payne? :D

(#2) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

:D:D

Türeleeem! tegnap találkoztunk először!

(#3) Löncsi


Löncsi
őstag

A legjobb ha kombinálod az egészet az átléphetetlen átvezetőkkel.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) Lenry válasza Löncsi (#3) üzenetére


Lenry
félisten

áh igen, azt ki is felejtettem, hogy a non-plus ultrája az egésznek, ha minden betöltéskor végig kell nézned egy introt is :K

(#1) aero. áh, dehogy. ugyan... miből gondolod? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) aero. válasza Lenry (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Valóban elszarták ezt benne, de az átvezetők nekem tetszenek, nem olyan, mint pl. egy COD-ban, a szöveg is jó.

(#6) bullseye


bullseye
addikt

Én éppen ezért, stresszmentesítésként szoktam csíterkedni, ami hú de lenézett by sokak.
De szerintem a szobánkénti/kanyaronkénti/stb. mentés is egyfajta cheat. Úgyhogy ajánlom az én megoldásomat, egyszerűbb, hatékonyabb, és kikapcsolható... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) dabadab válasza bullseye (#6) üzenetére


dabadab
titán

Esetleg megoldas lehet az is, hogy az ember jo jatekokkal jatszik, olyanokkal, amikkel tulajdonkeppen elvezetes jatszani :P

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#8) samfishR válasza bullseye (#6) üzenetére


samfishR
senior tag

De szerintem a szobánkénti/kanyaronkénti/stb. mentés is egyfajta cheat."

plusz a játékélményt is elbassza, nincs benne semmi kihívás.. mondjuk úgy meg megannyi lehetőség nyílik funolni, szóval vannak előnyei is :DDD

(#9) bullseye válasza dabadab (#7) üzenetére


bullseye
addikt

Jó megoldás, alkalmazom ha lehet, de engem érdekel pl. a COD is, csak nincs kedvem egy adott helyen 10-20x újra nekifutni...
Meg olyan is akad, hogy valamivel élvezetes játszani, de elakad benne az ember valahol.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10) #65675776 válasza bullseye (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezért nevetségesek azok a játékok, amelyekben minden csak egyféleképpen oldható meg.

(#11) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Pontosan ezért maradt ki nekem a Far Cry. Onnantól számítjuk (legalábbis mifelénk :D ) ezt a hülye checkpointos kakát.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#12) Huma


Huma
addikt

Egyetértek. Én is utáltam mindig. Főleg amikor a legnehezebb rész előtt nincs mentési pont aztán ha meghalsz mehetsz vissza. Ez mondjuk 15 perc. Ha meghalsz még nyolcszor akkor +2 óra. Ezután jön az hogy az ember letörli a játékot a fenébe.

Diablo 3-ban is a checkpoint rendszer tele van buggal. Nagyon idegesítő.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Huma válasza Huma (#12) üzenetére


Huma
addikt

Most például megint össze f*sta magát a checkpoint rendszer D3-ban és kb 1,5 órát kell mennem mire elérem a tegnapi checkpointot. Ott tartunk, hogy már a Blizzard sem tud normálisan megírt játékot kiadni. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) Lenry válasza Huma (#13) üzenetére


Lenry
félisten

azt nem értem, hogy miért kell ennyire erőltetni a netes részét? a Diablo egy offline hack'n'slash. maradhatott is volna az...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Löncsi válasza Lenry (#14) üzenetére


Löncsi
őstag

[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#16) Huma válasza Lenry (#14) üzenetére


Huma
addikt

Másolásvédelem és RMAH miatt.
Ahhoz, hogy tört verzióval játszani tudj, kell egy szerver is. Vagy egy virtuális a saját gépeden vagy egy tört. De mivel a játék egy része a Blizzard szerverein van ezért ahhoz nem férnek hozzá a crackerek. Hacsak nem sikerül meghackelniük.
Ha csinálnának egy offline módot is akkor kb másnap már fenn lenne a tört verzió torrenten.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) Dany007 válasza Huma (#16) üzenetére


Dany007
veterán

A múltkor azt olvastam hogy már sikerült kijátszani... de lehet téves.
Amúgy jó ötlet ez a fajta védelem. Csak ugye folyamatos netet igényel és olyan problémák is előfordulhatnak mint amit korábban írtál.

(#18) ArchElf válasza Huma (#16) üzenetére


ArchElf
addikt

Az utolsó, ami ilyen kötelezően szerver-kliens játék volt, az az L2 volt. Igaz ahhoz írtak szervert is (volt egy kiszivárgott szerver változat, meg volt egy nulláról megírt javás) - mondjuk én nem szervert írtam a játékhoz, hanem klienst :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#19) Löncsi válasza ArchElf (#18) üzenetére


Löncsi
őstag

Az összes MMO kötelező szerver-kliens játék nem ?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) ArchElf válasza Löncsi (#19) üzenetére


ArchElf
addikt

Természetesen...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.