Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fadam


Fadam
csendes tag

Ó nem gondoltam volna, hogy ilyen is lesz. Egyébként itt is: Szívesen. :R

(#2) Alexios


Alexios
veterán

Melyik oldal?:) Én a Wire-t kezdtem szedni, aztán minden lehetséges hely megszűnt kb, nyílt trackerről meg alig jön

(#3) madstunt


madstunt
addikt

van aki még nem unja a houzét? :Y :DDD

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

family gay rulez :C

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) Lenry válasza madstunt (#3) üzenetére


Lenry
félisten

no way. amíg végig nem néztem, addig biztosan nem, főleg, hogy ez az ötödik évad kiemelkedően jól indult, remélem végig ilyen faja lesz. :)

(#4) .bableWes azon már túl vagyok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) atom87 válasza Lenry (#5) üzenetére


atom87
aktív tag

S06 is jó, igaz vannak kicsit másabb részek, azokat Hugh rendezte. A nyitó dupla epizód és az évadzáró véleményem szerint nagyon nagyon jók lettek!

Kawasaki z1000

(#7) Daweee válasza atom87 (#6) üzenetére


Daweee
őstag

Jaja, az a jó benne hogy változatos és mindig meg tud újulni, így még ha az alapkoncepció már kicsit unalmas is, még mindig top sorozat tud lenni nálam :K

(#8) Lenry válasza Daweee (#7) üzenetére


Lenry
félisten

tényleg jó :K
épp már kezdtem unni, hogy semmi nem történik a harmadik évadban, erre a negyedikben baromi jó lett ez a csapatváltós dolog, az ötödiknek meg még csak az elején járok, de máris nagyon sokminden kiderült a szereplők életéről, meg House és Wilson furcsa barátságáról.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Lenry


Lenry
félisten

nos a csókjelenet Housetól kurvára életidegen volt.

de annyit pont megért, hogy megnézzem a következő részt is.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) madstunt válasza Daweee (#7) üzenetére


madstunt
addikt

pont az ellenkezője miatt untam meg,csak a személyes szál változik a többi sztorielem egy egész évadra meg egy post-itre felírható kb.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Samus


Samus
addikt

Én a hatodik folytatását várom már...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.