Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

A kényelem nagy úr! :D Ennyi pénzért én már elgondolkodtam volna egy szobalányon, bejárónőn. Neki sem ártana, ha beszorula valahova, cserébe le lehetne tesztelni a szívókapacitását ;]

(#2) UnA


UnA
Korrektor

Korábban Merci, aztán most Imi - veszélyes irány ez :)

(#3) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem ez ott bukna meg, hogy Sziamiau, tehát bármi lehet a szoftverében... :( És valószínűleg bármi van is. :(
De az tuti, hogy baromi hasznos, még az olyan random működésű is, mint ami nekem van :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) bul07 válasza hcl (#3) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert miért jobb ha nem keletre hanem nyugatra küldi az adatokat, és nem keleten röhögnek hanem nyugaton
Jó példa erre a Tesla mostani dolga [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Mi 2 éve hajtunk egy Robotot, hibátlan, amire vettük tökéletes és durva mennyi port szed össze. Megy minden nap, szőnyegünk nincs egy db sem szerencsére.

Q7 MAX: elvben nagyobb szívó erő.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#6) hcl válasza bul07 (#4) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ahol van felvétel, ott mindenhol nézik az alkalmazottak, ez nem éppen meglepő, meg nem új :D
De különben semmiben sem jobb, tehát olyasmit, aminek muszáj valami szolgáltató szerverével kommunikálnia, nem vennék, se kamerarendszert, se okosotthon, sem semmi.

(Azt nem is mondom, hogy milyen backdoor lehet bármelyik kínai alkalmazásban, telefonban.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) dabadab válasza bul07 (#4) üzenetére


dabadab
titán

Mert miért jobb ha nem keletre hanem nyugatra küldi az adatokat, és nem keleten röhögnek hanem nyugaton

Mivel most már nincs NDK, ezért egészen Észak- és Dél-Koreáig kell utazni, hogy ezt meg lehessen tekinteni élőben.

Vagy mondjuk Ukrajnában átnézni a front túloldalára.

DRM is theft

(#8) Apollyon válasza hcl (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem néztem utána hogy működik Imre, de ha le lehet tiltani az alkalmazásról és magáról a porszívóról is a külső netet, és ha olyan a telefon és az alkalmazásban is lehet állítani a tárhely hozzáférést is, akkor még lehet egy relatíve biztonságos eszköz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) Lenry válasza hcl (#3) üzenetére


Lenry
félisten

igen, ezen elgondolkodtam én is, aztán mivel nem találtam olyan robotot, ami teljesen önállóan, bizonyítottan külső kapcsolat nélkül tudná ugyanezeket a funkciót, így úgy döntöttem, hogy nem érdekel a dolog.
nem arról van szó, hogy "tőlem úgyse tudnak mit ellopni", hanem hogy "jó, akkor lopjad, leszarom"

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) hcl válasza Apollyon (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Így akár igen.

@Lenry : Jaja :S Elég gáz ez a tendencia. Kamerát tuti magamnak építek :D

@Bul07 : Illetve érzek némi eltérést aközött, hogy államilag támogatják/kérik a kémkedést, meg aközött, hogy egyes cégek gyűjtenek adatokat, és amikor kibukik a disznóság, akkor vegzálva vannak. Az meg minden államnak alapérdeke, hogy amikor a titkosszolgálat hozzá akar férni törvényesen valamihez, akkor adni kell hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) bul07 válasza hcl (#10) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert a nyugati hírszerzők nem kötelezik őket kémkedésre, ó dehogynem csak max nincs írásos nyoma
Aztán persze kiskaput is csinálnak nekik hogy még véletlenül se tudjanak a cégnél róla így nyugodtan tagadhatnak, közben meg akkor hívják le az adatokat amikkor akarják, ha meg olyan van csinálnak papírt hogy hivatalosnak tűnjön

Egykutya az egész, csak egyik oldalon lehet sejteni a másik oldalon meg jól titkolóznak

Mint a magyar példa is, megvan az eszközük legyen az bármilyen kicsi titokszolgálat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12) hcl válasza bul07 (#11) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó, hát hinni lehet, hogy kötelezve vannak, de a kiderült dolgok is olyasmik, hogy ha akarnak, belenéznek, de az meg minden faxni nélkül megvan pl. itthon is, hogy a telefonszolgáltatóknál a hívásokba bele lehet hallgatni, a net előtt is megvolt.
És megint csak; a nyugati társadalom (nem mellesleg a szövetségeseink) nem úgy működik, mint a kínaiak. Nem olyan motivációkkal, nem olyan célokkal. (BTW a kínaiakról elég sok bizonyíték van, nem sejteni lehet.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) Apollyon válasza bul07 (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pedig de, igen is van különbség, ha egy párszáz milliós szabad országba kerülnek-e az adataid, vagy egy egyre súlyosbodó hataloméhes rezsimébe, ahol már másfél milliárd embert nyomnak el.
Az előbbiben tudsz védekezni ellene, utóbbiban nem, ahol már bőrön is érezhető következményei vannak annak, hogy ha nem úgy viselkedsz és gondolkodsz, ahogy a diktatúra azt éppen megköveteli.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) bul07 válasza hcl (#12) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó legyen bizonyíték
De egy átlag embernek aki dolgozik a soron vagy egy hivatalba mereszti mi félnivalója van attól hogy mondjuk a porszívó elküldi a háza alaprajzát Kínába, szerintem semmi
Persze ha olyan helyen dolgozik akkor ne Kínából rendelje a telefonját

(#13) Apollyon

Aha szabad országok, akkor Magyarország se tartozik ebe a kategóriába pl a pegasus ügy után
Mert már nálunk is ez van ha kiállsz magadért simán keresztbe tesznek(orvosi kamara, tanárok, és ki tudja ki lesz a következő)
És naivság azt hinni hogy nyugati országokban nem használnak ilyen szoftvereket akár tömegesen is, csak nem buknak le

Na de hagyjuk ez is hitvita

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15) Apollyon válasza bul07 (#14) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pont ez a lényeg.
Magyarországhoz képest jelenleg usákiában nagyobb szabadságod van, üzleti szempontból pláne. Mo. inkább Kína felé húz ebben a témában is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) hcl válasza bul07 (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Most semmi nincs.
És a legnagyobb gond az, hogy nem tudod, mit látnak még onnan. Még nagyobb gond az, hogy nem tudod, milyen backddor van az appjukban, amivel ha kell, zombihálózatba tudják rántani az eszközeidet, vagy felhasználni dezinformációs célokra, stb. Nyugi, hogy kreatívabbak mint gondolnád :) .

"Aha szabad országok, akkor Magyarország se tartozik ebe a kategóriába pl a pegasus ügy után"
Amúgy ez ilyen szempontból tényleg gáz itthon, de attól még a kínaiak nem lesznek kevésbé gázosak. És ha szerinted itthon és pl. US-ben gáz, ami megy, akkor nem értem, hogy Kína esetében miért nem? Ezért írtam fentebb, hogy jobb, ha kerüli a bármilyen adatszolgáltatást végző dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) angyalpc2 válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

top 1-es komment :C

Fűszedő (tyúkhúr) gép még nincs? vóna rá igény rendesen

(#18) UnA válasza angyalpc2 (#17) üzenetére


UnA
Korrektor

Pontosan mire gondolsz? Mint a gyepszellőztető?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.