Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz4blya


sz4blya
csendes tag

+1

felkötném, aki ennyire elb*ssza a hivatali dolgokat. :W civilizáció

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) lsebestyen


lsebestyen
addikt

nagylevegő 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 kifúj :K

am tényleg borzalmas, múltkor én is így jártam :W

(#3) danih


danih
addikt

Ez száksz, bp-n 22-ig is cserélhetsz lakcímkártyát, meg egyebet...

[ Szerkesztve ]

(#4) PazsitZ


PazsitZ
addikt

+1
Megértem amúgy, sajnos vannak ilyen sz@rságok.
Én múltkor egy volán bérlet kiváltással pöcsöltem.
Kimentem a Mars térre, aztán mehettem fényképet csináltatni, vissza, 10-15 perc alatt le is gyártotta az igazolványt, bérletváltó kártyát, (amit nem kértem és sosem lesz szükségem többet), bérletet és számlákat, majd vissza a melóba, útközben ha már ebéd szünetemet töltöm betoltam gyors egy hambit is.

Annyi a szerencsém, h a mostani melóm elég rugalmas, ha szükségem van rá.

- http://pazsitz.hu -

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

itt Miskolcon lefoglalod előre neten a sorszámot és mész. egyszerű :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Vladi


Vladi
nagyúr

Mondogassad az aláírásomMm. :D

Csak hogy még egy faszkivan legyen neked mára: Csajom is átjaelentkezett Debrecenbe. Foglaltunk időpontot. 15:57-kor be ..... 16:09-kor ki... új lakcímmel. :P

Mondjuk a talicskányi aprómajmon besírtam... :))

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) EczkE válasza darál0w (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Szombathelyen is. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#8) RootRulez


RootRulez
félisten

Akkor csak Szegeden van ennyi eker, ööö illetve ökör?

═════════════════════════════════════════

(#9) phaet0n


phaet0n
tag

Most tudatosult bennem, hogy az elmúlt tizenakárhány évben jól lecsúszott Miskolc a második helyről a negyedikre népesség szempontjából.

(először rácsodálkoztam a "harmadik legnagyobb város"-ra a bejegyzésben..)

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Üdv a fix h-p-ig alkalmazottak világában. Műszakosok itt előnyben, viszont szociális életben hátrányban.
Én 18 éves koromtól kezdtem el így dolgozni mint most te, mert kellett, és január óta nincs melóm(, illetve volt már csak ilyen határidős de mindegy). Az elmúlt 5+ évben elég fura volt, hogy amikor kivettem szabit (ugye 18-24 éves korig évi 20 jár), mennyi ember van mindenfelé, mintha senki sem dolgozna. De így is tömve a plázák, az utak, és az üfi irodák, bankban is sor van, nem is tudom miért.
Az üfiben lévők is emberek és ugyanúgy dolgoznak mint te, csak sajna így osztják be őket. Külföldön sincs ez másképp, és örülhetsz hogy ott Szegeden olyan nyugi van (?), itt Budapesten még ridegebb, pörgés és tolongás van mindig mindenhol.

Hétvégi nyitvatartás én sem értem miért nincs, talán mert akkor több alkamazottat kéne fizetni? :F Mármint, ez így bunkóság, de kicsit olyan érzésem van, hoyg azért nincs mert ez annyira értelmiségi (?) sznob meló, hogy pökhendiségből, sznobságból nincsenek nyitva hétvégén. De valójában szombat-vasárnap nagyobb eséllyel rabolnának bankot, és önkormányzatok sem fizetnek hétvégére is alkalmazottakat, mert így a felsőbb vezetőknek kevesebb pénz jut, ergo kevesebb extrát tud belevásárolni az S8-as Audiba.

No offense, relax :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) szumoo


szumoo
senior tag

Elvileg itt is (Szeged) működik az online sorszám kérés, mert unokatesóm vmelyik évben így ment jogsit intézni. :F Vagy időközben ezt is elsz*rták volna? nem lepődnék meg rajta...

A nyúlon túl?

(#12) szőröscica válasza darál0w (#5) üzenetére


szőröscica
addikt

Bizony. Egyszerű, gyors és stresszmentes. :)

(#13) anulu válasza Apollyon (#10) üzenetére


anulu
félisten

2 hete álltam vissza műszakozásból a "kispolgári" időbeosztásba (sok-sok év után). szerencsére azért Bp-n nem zár minden du 5-kor...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Ivan15


Ivan15
senior tag

most ez a sorszamkeres hogy van? Ker egy sorszamot es megtudja, hogy vannak elötte meg 86-an illetve megtudja, hogy szerda 10.15-kor kell ott lennie. Vagy csak annyit jelent, hogy szerda delelött?

[ Szerkesztve ]

(#15) phaet0n válasza Ivan15 (#14) üzenetére


phaet0n
tag

Elvileg a sorszámkérős oldal ~15 perces beosztással "tudja", hogy mikorra nincs még foglalva időpont, és akkorra foglalsz, és kb pontosan be is hívnak. Legalábbis én eddig így tapasztaltam. (Miskolc)

szerk.: nem tudom, hová valósi vagy, de miskolciaknak úgy műkődik, hogy www.miskolc.hu-n "E-ügyintézés"->"Sorszámfoglalás"

[ Szerkesztve ]

(#16) e=mc² válasza Ivan15 (#14) üzenetére


e=mc²
őstag

Helyszini sorszam -> hanyan vannak elotted meg aznap mehetsz ugyetintezni.
Telefon sorszam -> gy.k. idopontkeres. Idopontra odamesz 5 perc alatt lerendezed az ugyed.

Mar ahol ezek mukodnek. Esztergomban sem rozsas a helyzet, es meg finoman fogalmaztam...

Ambulimax Provider

(#17) zoo8800


zoo8800
veterán

Okmányirodával kapcsolatban nekem egész jó tapasztalataim vannak, kb. fél óra egy ügyintézés. (Érden és Budaörsön)

rip and tear, until it is done

(#18) F34R


F34R
nagyúr

És akkor ne legyen ideges az ember :W
vhaa sok barom ember van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.