Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Lenry válasza D1Rect (#7) üzenetére


Lenry
félisten

22 éves vagyok. igen, tudom, hogy rengeteg, és tényleg jó volt :)
talán van abban valami, amit mondasz. szép lassan elfogynak a gondjaim. a munkám persze folyamatos fejlődést és ezzel újabb célokat kíván, de minden másom megvan. és talán azért is akarok pont most visszatérni, mert már megtehetném.

(#5) gamek!ller nem iszom, nem dohányzok, nem járok bulizni. a WoW havi kb 3500-4000 Ft-ra jön ki. ennyit egy korombéli simán elkölt a fentebb vázoltakra.
a játékot meg csak egyszer kell megvenni.

hogy miért jó? mert óriási. mert nyitott. mert végtelen. keress olyan videókat, amiken nem betegek vannak, és te is megláthatod. olvass lore-t, és megtudhatod, történelemkönyvnyi mese van abban a világban, töltsd le az ingyenes trialt és megtapasztalhatod.

(#6) Kalandor persze, ma már megcsinálni sem tudnám, de attól még egyszerűen akarom. biztosan megtalálnám az egyensúlyt.

(#9) EczkE :P éveken keresztül nagyon profiul tudtam a kettőt párhuzamosan kezelni (sőt, annyira külön tudtam szedni a kettőt, hogy barátnőm szerintem nem is tudta) szerintem most is menne

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.