Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Chaser válasza Dare2Live (#49) üzenetére


Chaser
titán

Ismeros srac, elmondottak alapjan profi - kis munkajat lattam, 90%-a rendben volt, de ilyen areet 120%-ot var sztem.mindenki -, van 3 "zsirafja", v olyan minosegu gepe, koszt nem hagy maga utan es melo kozben sincs, ami tenyleg dicseretes, csak ez is a szokasos " a gepek miatt draga".... ( : Csak azt nem ertem mert 1-2 munka utan kell annak a penznek visszajonni minden alkalommal :d mondjuk nem neztem meg annak a csoda gepnek az arat, de most ranezek, azert hatekonyabb mint a kis rezgocsiszolo:) de sima festesert is eros az a 150-200e-s ar, par napos munka max, de lehet 1-2 nap alatt is kesz olyannak aki azt csinalja rendszeresen, ott meg gondolom a letra draga ((((( :

Szerk: nullpoint
Nalunk a parkolas napi 2e kb, egyik szaki 60km-rol jart be, a segedmunkasanak fizetett napi 15-20e-t, fel evig csinaltak egy lakast ketten, no vajon mennyit kaphatott naponta? ( : Annyit elmondott, 30e a legalja tisztan amennyiert elmegy dolgozni, nem hetente 30....:) Gaz a foprofilja, de kb minden epitoipari hulyesegrol van papirja meg tudja is, kartonozott, burkolt, festett, villanyt csinalt a futes mellett, nekem mar pl nem vallalt be burkolast, van melo dogivel cimszoval, csak az ismeros neninek csinalta meg, masik felujitasbol at akartak hivni mert nem talaltak epkezlab burkolot honapok alatt, ez tavaly volt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.