Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Amennyi problémátok volt idáig, áldom a sorsom, hogy anno nem vágtunk bele egy építkezésbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) buherton


buherton
őstag

Legalább kifogtatok egy _problémamegoldós_ ügyintézőt. Velük lehet egyről a kettőre jutni, ha haladni akarsz :) .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az egy hét mértékegység a spanyol mañana magyar megfelelője.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem kéne egyedi rangra pályáznod.


Lenry
(a faluból)

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt ugyanez van, nincs X utca Y szám, be kellene menni az önkormányzathoz, ahol 8-10.000 ft-ért állítják ki ezt a házszámot. Nem érdekel, marad a hrsz :D

(#6) Luck Dragon válasza Cucuska2 (#4) üzenetére

Igen! :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) fuwiradis


fuwiradis
tag

nagyon tanulsagos ez a sorozatod, es maximalis kitartast kivanok. :R ezen a reszen mindent le kellet tegyek a kezembol, annyira rohognom kellett

- Őőőő, biztos kétszer kattintottunk a küldésre
- Egy hét különbséggel!? Nebasszmárföl.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én csak az érdi építésügyról tudnék ódákat zengeni :D
Egyik ember nem látja a másik gépét, nincs közös rendszerük. Azt sem tudja a bal mit csinál a jobb.
De büntetni azt akarnak mindenért.

Az is baj ha építkezni akar az ember ebben a fos országban... Mivan mondom nem kell a pénz a megvett cuccok adójából vagy mivan?

Hihetetlen milyen fejetlenség van.itt..

Kitartás a cikkírónak.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ha azt hiszed, az autónyilvántartásuk jobb, tévedsz :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) Lalikiraly válasza bambano (#9) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én nem hiszem hanem tudom htré az is :Dogy

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) Vladi


Vladi
nagyúr

"Másnap hivatalosan is lakói lettünk a házunknak."

Akkormegmibajodvan? :P

mod: De egyébként mindig mindennel így van ez a hivatalban. Sokáig mesélhetnék.

nav: kijönnek pénztárgépet ellenőrizni. Mondják: mutassam ezt. Ez nincs. Mérnincs? Mert leadtuk, bejelentettük, ittapapír, elfogadták.
Denekünk mééég szerepel a nyilvántartásunkban!!!! Jóoké. Most erre mit mondjak? Trehányak vagytok.
Jó hát ilyet a beszélőember nem mond a navnak. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) Lenry válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Lenry
félisten

Amióta elkezdtük, nekem is az mindenki felé a tanácsom, hogy eszébe ne jusson senkinek, mert hülyeség.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Lenry válasza buherton (#2) üzenetére


Lenry
félisten

Igen, ők a jobbik fajták. Pár hónapja a kisfőnök autóján cserélni kellett a szélvédőt. A szélvédős azt mondta hogy a hologramos matricát tutira faszán átrakja az újra. Nyilván apró cafatokra szakadt, ezt igényesen rácelluxozta a szélvédőre belülről.
Mielőtt az első közúti igazoltatás során felkoncolták volna a gépjármű vezetőjét, inkább kicseréltettük. A szabály hogy minimálpénzért cserélik, feltéve hogy azonosítható a matrica, nálunk nem volt az...
Az ügyintéző nekiállt hisztizni hogy ezt így nem, meg hogy meg miért, mire átszólt a szomszéd asztaltól a másik, "üljön át ide, majd én megcsinálom".
5 perc múlva el volt intézve.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Lenry válasza Cucuska2 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

Ááááá.
Zseniál :D :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Lalikiraly válasza Lenry (#13) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én kormányablakba más ügyintézéssel jártam így. A manusz ült a gépnél és hát olyan szinten nem értett a számítógéphez, hogy nézte mint majom a zsebórát. Mondom neki mi a szitu mit kéne csinálni, Aszondja rákeres a google-ben :D Hát ott már mosolyogtam...Azt elkezdte a billentyűket egy mutatóujjal gépelni... Jó nyilván nem mindenki érthet hozzá, de anyám aki gépet sosem kapcsolt még be jobban ért hozzá kb... Vicc tényleg... Minek van ott akkor?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#16) szipipeti


szipipeti
csendes tag

És ha homokot akarsz szórni (sz@rul működő) gépezetbe, akkor csak annyit kell tenned, hogy megkérdezed, hogy tudnak-e adni GDPR nyilatkozatot, amin rögzítik, hogy mely személyes adatod, milyen célból, mennyi ideig kívánják használni...
Mert ugye anélkül semmilyen igazolványt nincs joguk még elkérni sem...
Totál nincs rá felkészülve semmilyen állam-aparátus, de még a parkolós-cégek és egyéb büntetős-cégek sem...
Gizike üvölt a főnökéért, a főnök vagyonvédelmi őrért...
Egy spirituális élmény....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.