Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

A végén még újra elő kell vennem. Egy rakat dolgot nem csináltam meg benne...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Mennyi órád van benne? Munkahely? Család? Gyerek? :D

[ Szerkesztve ]

(#3) updog


updog
senior tag

Gyáh, én még teljes áron megvettem nem sokkal megjelenés után, annyira fel voltam csigázva, nem is csalódtam benne, valami 30 órát beleraktam úgy hogy kb. csak nézelődtem meg funkyztam, teljesen lenyűgözött (nem kicsit azért mert pont másfél évvel azelőtt voltam Los Angelesben egy hetet, kb. megkerestem minden helyet amit felismertem :D), szóval az első heistig jutottam singleben ennyi idő alatt... aztán most elindítottam Steamet hogy megnézzem, last played 2017.12.23. :(

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#4) Lenry válasza updog (#3) üzenetére


Lenry
félisten

én anno előrendeltem, a megjelenés napján jött meg, mostanra 300 óra van benne, ez a végigjátszás kb 85 óra, de szívesen nekiállnék újra.
jól eltalált jó játék ez, na. nem véletlen népszerű a mai napig

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) icemad válasza Lenry (#4) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem olyan baj, hogy népszerű, az nagyobb baj, hogy az online része is az. Abból van olyan bevételük, hogy ráérnek megcsinálni a hatodik részt. (ami a teljes szériát nézve talán már a huszadik lenne...) 2013-ban jött ki a Gta 5, és 2023 előtt nem is nagyon lesz gta 6... :(((

(#6) #81556480


#81556480
törölt tag

2020-ben egy 100% GTA V poszt? Én:

Nem neked írtam véletlenül FB-n hogy " nekem is ,megvan, 7 éve" :DDD ( csak mert a napokban jött szembe ott egy hasonló poszt)

Amúgy én már fejből mindenféle netes segítség nélkül meg tudnám csinálni a 100%-ot (igen most felxelek) mert 2013-ban első napokban kitoltam, majd pcn, majd xbox one-on, majd nosztalgiából már összesen vagy6-8x megvolt. Imádom amúgy és gratulálok, szép "munka" . Mi úgy mondjuk , 110 % , mikor minden megvan, és nem csak 70 hanem MINDEN mission arany, minden random event, minden stunt jump, side mission stb...

Esetleg az összes achievementre is rá lehet menni. Nekem egyszer még 360 időkben megvolt mind, de aztán a heist frissítések miatt bejötteket nem tudom elképzelni hogy megcsináljam ( criminal mastermind, minden heist hardon halál nélkül , nincs rá emberem) ezért jelenleg 3 hiányzik sajos.

szerk.ami elképesztő nálad: 325 óra a sztori :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Lenry válasza #81556480 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

a "110%" lehet hogy nem lesz meg, de azért ma is pipálgattam ki elmaradt dolgokat a listáról, aztán meglátjuk mi lesz, még az RDR2-t kellene hasonlóan kimaxolni.

szerintem az a 325 óra valahol bebugzódhatott, mert ma már 350-et írt, és bár eltelt 25 óra a tegnapi screenshot óta, de nyilván nem játszottam vele azóta folyamatosan :D

meg amúgy is soknak tűnik. a Witcher 3 négy teljes kijátszásához kellett 570 óra, és azzal tényleg rohadtul sokat játszottam. a GTA5-öt kétszer, talán háromszor játszottam ki, és csak most foglalkoztam azzal, hogy kimaxoljam, korábban nem.
szóval fenntartásokkal kezelendő az az érték :B

mod: és egyébként 2021 van :P

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Lenry válasza Lenry (#7) üzenetére


Lenry
félisten

igazából az RDR2-vel sem állok rosszul :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) #81556480 válasza Lenry (#7) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha átlagosan viszed a sztorit, nem sok bolyongással , akkor nekem eddig 60-80 óra között megvolt a 100 %. Maga a sztori az ebből csak kb 25 óra.

RDR-is megvan nekem, de az még csak egyszer. Annyira nehéz volt némelyik része hogy 2018 óta még nem vettem rá magam egy újabb 100%-ra.

Egyébként a rockstar launcherben is meg lehet nézni mennyit játszottál a játékkal

(#10) Lenry válasza #81556480 (#9) üzenetére


Lenry
félisten


Nem tudom, valahogy ezek megint nem jönnek ki :D
Oké, hogy az RDR2 játékmenete lassú, de azért nem éreztem annyira lassúnak, hogy egy végigjátszása ugyanannyi idő legyen, mint a GTA5-ből kettő...

pláne, hogy a Launcher 106 órát ír, a játék meg 2 nap 22 órát, ami csak 70 óra...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) #81556480 válasza Lenry (#10) üzenetére


#81556480
törölt tag

mondjuk a játékok hamarabb jelentek meg mint a launcher, és azért máshogy számol. Nekem gta 2800 rdr meg csak olyan 650 óra. , de én csomó platformon játszom. gtat minden generáción toltam :D RDR sztori xboxon , de online már csak PC-n . A social club meg külön számolja az online meg a sztori időket. Szépen össze lehet adogatni

2020: tegnap olyan satu részegen írtam ezt hogy örülj neki hogy csak ennyi hiba van benne. Amúgy -"ben"-ből gondolom hogy 21-ben akart lenni :O ;]

(#12) prolad


prolad
őstag

Ki akartam tolni 100%ra anno, de elvette a kedvem, hogy mennyi mindent nem kell megcsinálni, nem érződött igazi kihívásnak.
Vice City az etalon ilyen téren, ott tényleg minden kellett ami a játékban volt az meglett 18 óra alatt. San Andreas is jó volt ilyen téren, az 2 éve lett meg 100%ra, 37 óra volt.

(#13) Luck Dragon

Már csak egy kérdésem maradt a posztolóhoz, mi az a Grand Theft Auto V ? :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Lenry válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


Lenry
félisten

új Covid vakcina Edinburgh-ból :))

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Luck Dragon válasza Lenry (#14) üzenetére

Áhá! Már is okosabb lettem. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez a topik miről szól?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17) #81556480 válasza homerhamm (#16) üzenetére


#81556480
törölt tag

az ilyen retardált kérdésekről ? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) homerhamm válasza #81556480 (#17) üzenetére


homerhamm
addikt

Passz, én még nem vittem ki a GTA V-öt. :D A Kifflomos sétálgatást főleg nem csinálom meg. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19) Lenry válasza homerhamm (#18) üzenetére


Lenry
félisten

mondjuk ott azért tényleg volt egy kis "ezt direkt kibaszból találták ki" érzésem. :DDD

közben elindultam a 110% felé, de nem lesz meg minden. jó pár dolog egyszerűen nem triggerelődik, így nem tudom teljesíteni.
viszont ma megvolt a Yeti, meg az összes híd alatt átrepülés, utóbbihoz még térképet is nyomtattam :)

még a pénzszállítók hiányoznak, de egyszerűen sosem találom őket.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) #81556480 válasza Lenry (#19) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ó ah ez nehéz neked akkor az RDR 100%-ba ne is kezdj. Ez csattogós lepke ahhoz képest ;]
Egyébként én a 100% után nem űztem annyira, hanem néha néha játszottam és így beadta a hiányzókat folyamatosan.A pénzszállítót amúgy kivették az onlineból sajnos jó régen, sztoriba azért még most is emlékszem hol spawnol az armored truck :DDD

itt biztos

(#21) Lenry válasza #81556480 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

az RDR2-ben valami vörösbegy levadászásánál, miután körbesétáltam a fél világot és nagy nehezen egyet találtam, lelőttem és csak kétcsillagos volt, akkor idéztem egy klasszikust:


aztán jöttem GTA-zni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) #81556480 válasza Lenry (#21) üzenetére


#81556480
törölt tag

azaz :DDD

sharpshooter challenge megvolt már ?

(#23) Lenry válasza #81556480 (#22) üzenetére


Lenry
félisten

úgy látom véletlenül megvan belőle ez meg az.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) #81556480 válasza Lenry (#23) üzenetére


#81556480
törölt tag

abban lesznek még izgik, free aimban tomahawkkal messziről levadászni valakit meg ilyenek

(#25) Lenry válasza #81556480 (#24) üzenetére


Lenry
félisten

jjjjjaaaaa. na abból se lesz meg a 100% :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) #81556480 válasza Lenry (#25) üzenetére


#81556480
törölt tag

a challangek kellenek a 100%-hoz

gambler: nyerj egymás után 3 dominót ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.