Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

Mindez 46 órányi vezetésembe került. Alaposan felkészültem, no :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) tvse1995 válasza Lenry (#1) üzenetére


tvse1995
senior tag

Gratulálok!
Nekem nagyon lassan megy... Körülbelül veled együtt kezdtem mégis csak 22 óránál járok. :(
De legalább az oktató szerint nem kell majd plusz óra! :D

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én is lassan megyek az okmányirodába. Mennyi volt az illeték?

Grat! :R :R

(#4) Lenry válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Lenry
félisten

köszönöm mindkettőtöknek. :R

4000 Ft tudtommal, de azon a részen még nem vagyok túl (kicsit félreérthetően fogalmaztam :B ), ma még csak a vizsga volt meg, a jövő hétre lesz meg az igazolás, amivel mehetnék az okmányirodába, de akkor pont nyaralni leszek, így két hét múlva intézem ezt.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Kolondrum válasza Lenry (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jövő hét? :DD Milyen suli ez? Én szombaton vizsgáztam, ma már megvolt, de az eső miatt nem tudtam elpöfögni.
Stop tábla macisajt azt kész. Anno autónál nagyon féltem mert nem voltam képben, nem tudtam pontosan mi a jó és mi nem jó. Motornál már untam is, én úgy fogtam fel, hogy mentem egy kört a városban egy rendes motorral és jöttek mögöttem. Forgalmi órám is 3db volt vizsgával együtt ha jól emlékszem. Lassan az embernek kialakul a közlekedési stílusa.

Szerk: Kapcsolatokon is múlik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Lenry
félisten

nem az iskolán múlik, a közlekedési hatóság üldögél rajta, azt mondták, hogy jövő szerdán érdeklődjek, addigra valószínűleg meglesz, de tekintve, hogy már holnapután elutazok, így részemről ráérnek :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) nike_ válasza Lenry (#6) üzenetére


nike_
addikt

Gratula! Remélem neked hamar megjön, nekem már 1 hónapja ülnek rajta a központban (aug. 1-jén adtam be az igazolást).

(#8) Jhonny06 válasza nike_ (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én tavaly csináltam (nyár elején), de több, mint 1 hónapot ültek rajta. Mondjuk oké, Pest.. ;]

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

grat. nekem is aug. 23-án lett meg. 1987-ben :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) Lenry válasza bambano (#9) üzenetére


Lenry
félisten

1987-ben még én sem voltam meg, nem hogy a jogosítványom :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Kolondrum válasza bambano (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor születtem, január végén. :DDD

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

Én egy pénteki délelőtt mentem be következő héten szerdán már hozta is a postás. :DDD Ez májusban volt. Éb olyan 15 óra vezetés után mehettem vizsgázni nem tudom pontosan mert az oktató nem számolta. De pl az ilyen parkolásokat stb csak a legvégén csináltam 1-2db ot azzal poénkodott az mindegy mert megbukok mire odajutnék, hogy parkolni kell.

(#13) feka007 válasza kmisi99 (#12) üzenetére


feka007
nagyúr

Így leírás alapján akkor elég sz.r oktatód volt :D Én most 7 óránál tartok (4. alkalom, legelső az csak 1 óra volt), bár most már elvileg rám is vonatkozik ez az 580 km-es dolog, úgyhogy szerintem már nem is számít. Mondjuk nem hinném, hogy gond lenne ezzel, mert ma is kb 50 km-t mentem.
Nálad az a 15 óra hogy jött ki, mikor 30-at kell? Főleg úgy, ha az oktatód szerint nem ment jól, merthogy úgyis megbuksz :D

(#14) Syl válasza bambano (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

Az enyém '86. okt. 16. :B És szegénykém májusban lejárt, meg kellene hosszabbítanom...

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15) sziku69 válasza Syl (#14) üzenetére


sziku69
senior tag

Nekem 91-ben, mikulás napján adták a kezembe. Előtte 83 decemberében vizsgáztam kismotorból. Simpson 51 B. Akkor azzal nyomultam :)

(#16) kmisi99 válasza feka007 (#13) üzenetére


kmisi99
addikt

Az egy dolog, hogy 30 at kell de az oktatót nem igazán érdekelte mindig csak gondolt egyet és beírt valamennyit úgy, hogy kijöjjön a papíron a 30 óra. Szóval csak tippre a felét mentem a 30 nak. Másodjára meg is lett bár a 2. vizsga rövid volt és könnyű nem volt sok teendőm.

(#17) Syl válasza sziku69 (#15) üzenetére


Syl
nagyúr

Kismotorra nem is emlékszem :D A nagy motor meg az autóval együtt ment.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) sziku69 válasza Syl (#17) üzenetére


sziku69
senior tag

14 éves kortól lehetett vizsgázni kismotorból. Igazából csak KRESZ vizsga volt semmi más. Apám Riga 16-os motorján tanulgattam a technikát. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.