Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

És akik most a 3d-s tévéken nőnek fel, velük mi lesz?

(#2) csƵ válasza Alexios (#1) üzenetére


csƵ
őstag

Lélekvándorlás.

(#3) dnelb


dnelb
veterán

És aki nagyon keveset vagy egyáltalán nem tvzett az nem is tud álmodni? :DDD

(#4) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Akik a TV előtt nőttek fel azok színészekkel vagy betűkkel álmodnak, elvégre csak színház meg könyv volt. :D

Ja igen, a nagyon régen élt földművelő népség meg biztos kapával, meg répával álmodott, az ősember meg álmában barlangrajzfiguraként kergette a barlangrajz mamutokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5) Armahun


Armahun
addikt

Aki olvasott az fekete fehér betuket állmodik :U

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6) Nexuiz


Nexuiz
tag

Vajon kinek jut az eszébe, hogy most ilyesmik után kutassanak? :U

Nem én voltam!

(#7) hNp88


hNp88
aktív tag

de sok ideje van ezeknek a brit tudósoknak :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#8) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Mikor fognak az ilyen okos tudósok pl. olyan energiaforrások után kutatni, amivel nem károsítjuk a bolygónkat? :F Van egy olyan érzésem, hogy mire elkezdik, már késő lesz :((( .

(#9) ftc válasza Nordic (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

Nincs benne pénz :D

Amúgy akkor én feke-fehéren nőttem fel mivel fekete fehéren álmodok mindig :D

De szerintem az agynak van köze mindenhez... aki szinesben nyomtaj éjjel is annak jobban dolgozik az agya mikor alszik :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Kassadin


Kassadin
addikt

Úristen.

(#11) cskamacska válasza Nordic (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezt most úgy mondod, mint ha ez a féltucat statisztikus holnaptól már kezdhetne is a fúziós reaktor gyakorlati megvalósításának, ha nagyon akarna. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) akom


akom
senior tag

(#13) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez mekkora baromság...

azért mert a TV fekete-fehér, a világot nem ugy látja :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) David93Pecs


David93Pecs
tag

Ezek a brit tudósok nagy állatok :D

(#15) Nordic válasza ftc (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mert ebben aztán nagy pénz van :U ...

cskamacska: Mért ne? Arról inkább olvasnék statisztikát, hogy egy-egy fúziós kísérlet miért nem sikerült :D .

[ Szerkesztve ]

(#16) Zodicus


Zodicus
senior tag

Ekkora hülyeséget.

(#17) ftc válasza Nordic (#15) üzenetére


ftc
nagyúr

Eléggé van benne pénz .... mert eddig csak elmélet meg statisztika...de mi van ha kapnak pénzt a kutatásra, hogy jobban megismerjük az agyat... :U

(#18) Иван


Иван
őstag

Brittudósok szint a tény, de ők legalább valamit kutatnak. Nálunk vagy nem kutatsz, vagy a briteknél :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

irigylem a brit tudósokat: pénzt is kapnak, valószínűleg füvet, kaját meg piát is... milyen jó életük lehet :U és minden napra tartogatnak, valami fergetegesen jó kutatási eredményt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) hNp88 válasza Иван (#18) üzenetére


hNp88
aktív tag

ezzel csak nekem vannak értelmezési problémáim? :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#21) Lenry válasza hNp88 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

nekem is beletelt pár körbe, de asszem megvan :D

aláírásodhoz: "még mindig jobb idegenekkel inni, mint egyedül" - Clint Eastwood, Gran Torino

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.