Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Szep lett az auto! Szerintem nem is fizettel sokat a javitasokert.

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Erre nincs biztosítás?
Vagy a vadász egyesület nem fizet ilyenkor?
Esetleg egy kis vadhús a fagyóba? ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az őzike sajnos visz mindent, mint a makk hetes. :(

Egyébként ahhoz képest szerintem nem volt drága, a szaki jó munkát végzett.

(#4) #20655360 válasza juliabrilke (#3) üzenetére


#20655360
törölt tag

Inkább egy őz, mint egy agresszív román bmw-s. :K

(#5) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

És a pörkölt legalább finom volt? ;]

(#6) zoo8800


zoo8800
veterán

Klassz lett.

rip and tear, until it is done

(#7) Lenry válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


Lenry
félisten

Casco fizet rá, de 10 (12) évnél öregebb autóra nem tudsz Cascot kötni. pár biztosítónál a KGFB mellé köthetsz kiegészítő vadkáros biztosítást, de ilyenem nem volt, majd jövőre ezt is figyelembe veszem újrakötéskor

a vadásztársaság akkor fizet, ha nincs az adott útszakaszon vadveszélyre figyelmeztető tábla, de nyilván ilyen útszakasz nem létezik az országban

vadhús sincs, elvitték a balesetkor kiérkező vadászok (meg egyébként is lopás elvinni az elütött vadat)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Klaus Duran válasza Lenry (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Értem. :R
Szépen rákacsintasz és becsúszik a csomagtartóba egy hátsó comb. ;)

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) istvankeresz válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Szerintem kisebb gondja is nagyobb volt annál, hogy még elvigye a húst, ami természetesen teljesen összevérzi az autót. Elég volt már azon fejet fájlalni, hogy honnan csoportosítson át pénzt a javíttatásra. Tapasztalatból mondom. Engem is a legkevésbé érdekelt, hogy mi lesz a vadhús sorsa. Inkább, hogy mi lesz a az autó sorsa. Hogy oldom meg a dolgaimat autó nélkül. Ezt a "Mért nem vitted el a húst?" szöveget csak olyanoktól szoktam hallani, akinek még nem volt vadkára.

Amúgy tényleg finom a vadhús, de nem ilyen áron. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#10) Klaus Duran válasza istvankeresz (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szerencsére még nem volt.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) DeFranco válasza Lenry (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sokra a csaóval se mentél volna, 50k körül van az önrész (úgy is olyat kötsz, mert a 0 önrészes irreálisan drága), plusz bukod a bónuszt, meg ha nincs szerencséd van káros szorzó is.

a javítási költség jó részét ez el is vitte volna.

(#12) Dr. Romano válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így van, ez csak szerencse kérdése. Bármikor kipörgeti a gép neked is az esélyeid csak úgy tudod csökkenteni ha minél kevesebbet vezetsz.

Saját eseteim mind az éjszakai és kora reggeli órákban történtek, szóval ilyenkor érdemes vigyázni ha lehet olyat egyáltalán amikor az út széli 1m-es gaz és az A oszlop takarásából úgy rohan eléd hogy már csak akkor eszmélsz amikor már el is csaptad...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) DigitXT válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


DigitXT
félisten

Segítene, ha általánossá válnak a vezető segítésére "éjjellátó" rendszerek. Persze
olyan szinten, hogy az autó felismeri, hogy ott lapul az őz a gazban, hőkamera pl.:
vigyáz helyetted is (mert olyan információval rendelkezik, amivel te nem, ill. későn).

(#14) Lathronos


Lathronos
őstag

Tudom sovány vigasz, de még szerencse hogy nem egy kifejlett 80-120 kg-os szarvasbikát gázoltál. Azt nem úszta volna meg a kocsi ennyivel. Minden tiszteletem a karosszéria lakatosnak, ez mestermunka.

(#13) DigitXT

Neten lehet rendelni ultrahangos kocsiba szerelhető vadriasztót, amit állítólag az ilyen balesetek elkerülése érdekében fejlesztettek ki.

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#15) Dr. Romano válasza Lathronos (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen, biztos jó a szúnyogok ellen, de amikor éjszaka a teljes csendben a böhöm őz ott dekkol az út közepén lassítok majd megállok tőle 5 méterre és a motor/menet zajra meg a reflektorra a szeme sem rebben csak a dudára volt hajlandó félreugrani azért na :)

Ez az ultrahang is olyan mint a WD40 meg a szigetelő szalag; "jó mindenre".

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) Lathronos válasza Dr. Romano (#15) üzenetére


Lathronos
őstag

Szúnyogok ellen ultrahang. :DDD Nem azt írtam, hogy hatásos, hanem azt, hogy állítólag. :K

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#17) Dr. Romano válasza Lathronos (#16) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát persze!, mert szerinted mi olyan dolog létezik amire az ultrahang nem jó? :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Akoska001


Akoska001
csendes tag

A kis paszuly ismét jó fényben tündököl. :) :C

E van, ezt köll szeretni.

(#19) Lenry válasza Akoska001 (#18) üzenetére


Lenry
félisten

jaja, bár elsőre nem sikerült valami a szélvédő beragasztásánál, mert beázott, de visszavittem, megcsinálták, most jó

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) kmisi99 válasza Dr. Romano (#15) üzenetére


kmisi99
addikt

Pont azért volt az, hogy ott állt, mert ezek a vadak a vakító fénytől lesokkolnak, és csak a zaj (duda) ami visszahozza őket a "kábulatból" és elmenekülnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.