Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Diszkó

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Ha egyszer elráncigálnak haverok/barátnő, akkor nem tudok elszakadni, addig tombolok amíg van bennem szusz. Amúgy felejtős, sok alkoholista nagyarcú taplóbarom. Tisztelet a kivételnek.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem egészséges dolog, ha a társak engedik, hogy a másik kedvére szórakozzon. Tiltani úgysem lehet, abból durci lenne, a durciból harag, a haragból esetleg szakítás.
Idővel úgyis elmúlik a diszkó mánia.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Lenry válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Lenry
félisten

már múlik.
nem vagyok benne biztos, de talán szilveszterkor voltunk utoljára (mindkettőnknek az volt a legutóbbi), Párom azt mondja, hogy nem is hiányzik Neki, nincs hangulata hozzá, pedig régebben 2-3 hetente jártak diszkóba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Vakegérke válasza Lenry (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor vehetjük úgy, hogy elenyésző a probléma. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Lenry válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Lenry
félisten

múlik, de ettől én még nem fogok ma este nyugodtabban aludni

(és most tudtam meg, hogy nem sikerült egy vizsgám, amiben szinte biztos voltam, hogy meglett :(( ez se dobja meg a hangulatomat)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Vakegérke válasza Lenry (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor fogadd ezt szeretettel. Másnál már bejött. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Lenry válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Lenry
félisten

:C
jópofa kép, megmosolyogtatott, köszönöm

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) #43960832


#43960832
törölt tag

Nagyon jó a felvetésed.
Szerintem ez nagyban függ attól, hogy ki milyen típus. Amikor hasonló szituációban voltam az előző barátnőmmel, nekem is rengeteg álmatlan éjszakám volt amikor nélkülem ment el szórakozni. Nem tudtam benne 100%-ig megbízni. (Hozzá kell tennem, hogy mi távkapcsolatban éltünk egymástól 250 km-re.) Úgy gondolom, hogy a diszkóba/szórakozóhelyre járás fő célja, hogy talán az ember "összejön valakivel", épp ezért nem értem miért kell a párkapcsolatban élőknek külön szórakozni járni. Szerintem fontos, hogy ha lehet együtt menjetek, mert ha tényleg szeretitek egymást, akkor legjobban egymás közelében érzitek jól magatokat, azonban sajnos ez nem mindig kivitelezhető. (Távkapcsolat)

(#9) Lenry válasza #43960832 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

mi szerencsére nem élünk párkapcsolatban, bár így se a közelben lakik (35 km), de Szegeden tanul, én meg ott lakok, így sűrűn találkozunk

én teljesen megbízok benne. pont az előbb beszélgettünk, elmesélte a tegnap éjszakát, elmesélte, hogy hogyan és hányan próbáltak ráhajtani, és azt is, hogy hogy küldte el őket az alvégre :D
meg azt is, hogy hiányoztam Neki (csörgetett is párszor az éjjel)

úgyhogy bizalmatlanságra semmi okom, és nem is vagyok bizalmatlan. egyszerűen féltem. és tényleg jobban érzem magam, ha Mellette vagyok. :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Vakegérke válasza Lenry (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha bizalom nincs, megette a fene az egészet. Hiába dorombol a párod testközelben, akkor csal meg, amikor csak akar.

Mesélnék is, ha szabad.
Friss házas létemre aggódva néztem az órát. Hol van már, itthon kéne lennie. Meg is jött, én pedig faggattam, hogy mi a fenét csinált a kieső pár percben. Szemeiben ártatlanság volt, miközben mentegetőzött.
Egy "vén" kollégám kiszúrta, hogy nem vagyok beszédes kedvemben, és faggatni kezdett. Mivel bírta bizalmam, elmeséltem neki kételyeim. Somolyogva (nem elírás) mondta a következőket.
Minél féltékenyebb vagy, annál inkább mások karjába kergeted a feleséged. Bízz benne, különben hogy várhatnád el, hogy ő is bízzon benned?
Nem pontosan idéztem, de a lényeg egyértelmű.

Bizalom, és pont. Benned megvan, és ez jó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) #43960832 válasza Lenry (#9) üzenetére


#43960832
törölt tag

mi szerencsére nem élünk párkapcsolatban

??

(#12) ladybug


ladybug
őstag

Örülök a felvetésednek.
Idén leszünk 10 éve házasok Párommal, 12 éve pedig együtt vagyunk. Ez idő alatt sokszor távol kerültünk egymástól, de a bizalom mindig megvolt. Sokszor ment szórakozni, barátokkal ide-oda. Nem zavart. Sőt, kicsit irigyeltem is érte, mert tőlem messze kerültek a barátnőim, és nem volt kivel menjek szórakozni. Mondjuk ez annak is volt köszönhető, hogy én már dolgoztam, amikor ő még iskolába járt.

Amióta házasok vagyunk a dolog annyiban változott, hogy még most is eljár időnként, de sokkal kevesebbszer. A számítógép a hobbija, és ehhez kapcsolódnak a barátai, szórakozási lehetőségei is. Örülök, hogy elmegy, mert tudom, hogy jól szórakozik, felszabadul. A barátai lassan az én barátaimmá is váltak, és időnként én is szórakozom velük. Akkor viszont kettesben megyünk el a gyerekeket a nagyszülőkre hagyva.

Kell, hogy időnként eleresszük egymást, hogy engedjük a másikat kilépni a mindennapi szerepéből, hogy felszabadulhasson, hogy levethesse a kötelezettséget. Szerintem erre szükség van ahhoz, hogy jól működjön a párkapcsolat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#13) Lenry válasza Lenry (#9) üzenetére


Lenry
félisten

bakker ezt hogy elírtam! :W
"mi szerencsére nem élünk párkapcsolatban"

távkapcsolatot akartam írni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) adalbert1


adalbert1
veterán

Tényleg jó dolgok az ilyen kompromisszumok.
Diszkóra meg: néha én is elmegyek haverokkal, de sajnos a vendégkör nagy részénél jobban le kell innom magam hogy el tudjam viselni azt a légkört ami ott uralkodik.

(#15) Daneey válasza #43960832 (#11) üzenetére


Daneey
tag

távkapcsolat akart az lenni...

mod.: már jól megelőztek... :)

[ Szerkesztve ]

(#16) #43960832 válasza Daneey (#15) üzenetére


#43960832
törölt tag

Vettem. :)

(#17) Thunderzolee

Hű Lenry, Téged nem bírtalak elképzelni dizsiben. :N
Valahogy ez ugrott be az írásról: [link]

Nálunk nagyon gyakori volt ez a külön bulizás, párom inkább a barátnőivel ment el szórakozni, sok ismerősünk nem értette, miért nem vagyunk féltékenyek.. de hát ez van.
Inkább vicces volt, mikor egy-egy szórakozóhelyen hajnalban összefutottunk. És lám, a "másik" sosem szedett fel másvalakit a párja helyett.
Ha elunva a partit korábban hazamentem mint Ő, vagy egyszerűen nem futottunk össze sehol az éjjel, úgyis tudtam, h hajnalban majd jön, vagy (az elfogyasztott alkohol mennyiségétől függően) majd hozzák, én meg szépen összekanalazom.
Nálunk ilyen h×lyeség, h féltékenység sosem volt..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jártam én is ugyanebben a cipőben, csak annyi volt a különbség, hogy én nem bírtam élvezni a diszkót. Nem hiányzik kicsit sem. Sem a diszkó, sem az akkori párom. :N

Rip and tear

(#19) Lenry válasza Thunderzolee (#17) üzenetére


Lenry
félisten

mint írtam; sokáig engem se lehetett diszkó közelébe se vinni, hát még be...
és erre büszke is voltam.
egy idő után viszont szerettem volna Vele menni, mert rádöbbentem, hogy "bakker másfél év alatt talán ha kétszer voltunk együtt szórakozni", és menni akartam. mindegy, hogy hova, csak Vele. ha diszkóba, akkor oda. és végülis jól tudtam érezni magam, a körülmények ellenére

persze azért a mai napig szívesebben mennék olyan helyre ahol progmetált vagy egyéb értelmes zenét játszanak, csak hát ilyen nem nagyon van


ide pl ki kellene menni, de nem lesz rá pénzem :O

a linkelt weblap pedig... "enyhén" túloz :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Csemike válasza ladybug (#12) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Sokszor ment szórakozni, barátokkal ide-oda. Nem zavart. Sőt, kicsit irigyeltem is érte, mert tőlem messze kerültek a barátnőim, és nem volt kivel menjek szórakozni. Mondjuk ez annak is volt köszönhető, hogy én már dolgoztam, amikor ő még iskolába járt."

Na, mintha ezt rólam és a kedvesemről írtad volna. :) Mondjuk, ha őszintén magamba nézek, engem igen, egy picit zavar, hogy nélkülem megy szórakozni. Nem a barátaira vagyok féltékeny, hanem arra, hogy mi nem megyünk el sehova, legalábbis nem sűrűn...
4,5 éve vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt 2x találkoztam valakivel a baráti köréből, az is tök véletlen volt.
Kicsit mások az igényeink. Én már 4 éve dolgozom, ő még mindig nem fejezte be az egyetemet, s nem is nagyon fűlik ehhez a foga, mert szereti ezt a gyerek/felelőtlen egyetemista státuszt, elég kényelmes neki. Én már nem vagyok oda a dajdajozásért, ő meg szomorú amiatt, hogy nem akarok vele beszívni... :U
Ezt leszámítva viszont nagyon jónak mondható a kapcsolatunk.

[ Szerkesztve ]

(#21) ladybug válasza Csemike (#20) üzenetére


ladybug
őstag

Mi megyünk ketten is. Kell, mert néha felőröl az itthoni tennivaló, a gyerekek. Kb 2 havonta felkerekedünk, és elmegyünk valahová. Néha csak pár órára, néha egy napra. Olyan jólesik ez. Nem kell figyelni a háztartásra, a tennivalókra, az időpontokra.

Ha ő nem veti fel, akkor te vessd fel a lehetőséget, hogy menjetek valahová. Legyen az egy ebéd, egy múzeumlátogatás, egy színházi darab vagy valami más. Keress valami programot, és mondd meg, hogy most elmentek és kész. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22) Lenry válasza Csemike (#20) üzenetére


Lenry
félisten

nem muszáj pont bulizni menni. annyi egyéb lehetőség van még, kirándulás, nyaralás, akár csak elmenni egy hétvégére az ország másik végébe, és csak egymással foglalkozni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Csemike


Csemike
csendes tag

Szerintetek nem jutott eszembe? :DDD Néha azért sikerül elcsalni valahová... De azért kifogásokban nagymenő ("nem szeretem a mozit, mert tömeg van/megígértem, hogy hazamegyek/jövő héten 34 zh-t írok"). :D De én persze tök megértő vagyok, mert mit tehetek mást... :U

Kicsike, ha olvasod (márpedig olvasod) ne utálj ezért, én azért csak imádlak úgy ahogy vagy. :) Nemráérősen, tömegiszonyosan, egyetemistásan. ;)

(#24) ladybug válasza Csemike (#23) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor egyszerűen mondd el neki, hogy szeretnél vele elmenni valahová, mert neked hiányzik. Ne menjetek tömegbe, ha nem szereti. Menjetek a természetbe.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#25) Thunderzolee válasza Csemike (#23) üzenetére

Ez olyan aranyos volt, tiszta romcsi. :P
Felér egy szerelmi vallomással.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26) Csemike válasza Thunderzolee (#25) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ne irigykedj! :DDD Amúgy Kicsike nem olvassa, mert elszállt a net az utcájukban, és a NordTelekom azt mondta, hogy majd holnap kimennek és megnézik mi a probléma... Európai szintű szolgáltatás. :)

(#27) niti


niti
aktív tag

Ha diszkóba elengedik, akkor az együtt alvást hogyhogy nem sikerül megoldanotok?

(#28) Lenry válasza niti (#27) üzenetére


Lenry
félisten

meg szoktuk oldani, volt már diszkóba indultunk, aztán mégse oda érkeztünk meg :B
de azért rossz dolog nagyon hajnalban kelni, hogy elérje az első buszt, mintha diszkóból menne haza

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) ladybug válasza Lenry (#28) üzenetére


ladybug
őstag

És miért kell ez a fene nagy titkolózás, bújkálás. A szülei nem engednék meg?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30) niti válasza Lenry (#28) üzenetére


niti
aktív tag

Elhiszem... Én csak egyszer csináltam ilyet, tényleg rossz volt. De barátnőinél sem alhat? Azt is lehetne füllenteni. Hiszen sokkal biztonságosabb valakinél alvás után, kvázi kipihenten hazautazni, mint hajnalban, tök fáradtan :F
De azt hiszem, én már a helyében fellázadnék anyuka/ apuka ellen. Örökké csak nem szabhatnak ilyen korlátokat.

[ Szerkesztve ]

(#31) Lenry válasza ladybug (#29) üzenetére


Lenry
félisten

nem
[link] [link] [link] [link]

niti: nincs olyan szegedi barátnője, akit ismernek a szülei és megengednék... így marad ez
egy darabig még

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) Daemon09


Daemon09
őstag

Nekem az előző barátnőmmel úgy ment ez, hogy Ő ment a rockkocsmába a barátnőivel, énmeg a haverokkal a diszkóba. :)

(#33) 135711


135711
újonc

Szerintem hülye dolog a külön bulizás. Ha jobb külön, mint együtt, akkor minek vagyunk együtt? Ha külön járna bulizni, akkor a problémáival is azokat keresse, akikkel bulizik...

(#34) Lenry válasza 135711 (#33) üzenetére


Lenry
félisten

járunk külön is, meg együtt is...
van, hogy a barátnőivel megy, mert csajos bulit tartanak. ez szerintem tökéletesen belefér...

Ha jobb külön, mint együtt, akkor minek vagyunk együtt?
2 és fél éve vagyunk együtt, tehát azt hiszem, nem sarokpontja a bulizás a kapcsolatunknak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Crystalheart válasza 135711 (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerinted a pároknak 0-24-ben egymás nyakában kellene lógni? A suliban voltak ilyen esetek, osztán mindig jól ki is röhögtük őket, ha még a vécére is elkísérték egymást.

(#36) NoLF válasza 135711 (#33) üzenetére


NoLF
addikt

te szereted a hülye, állandóanmagyarázós pofájátbenemfogós p.csa barátnőit? nem hiszem. ő szereti a te hülye, bolond, teljesenegyértelműen nem normális haverjaidat? kétlem.

a válasz triviális. külön IS kell menni, hogy mindenki azzal lehessen, akivel felnőtt/jó kapcsolatokat ápol.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Diszkó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.