Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

szerintem szimplán szar a crt amit használsz :D
én egy 2003as,22colos FuSi stúdiómonitort (CRT) használok. odaver nagyon... pedig van itt a családban 22es meg 19es TFT is és nem marad el :DDD
ja és mivel félméter centire pontosan a mélysége hátra ezért még a macska is elfér rajta:D

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elment a fényereje. Nővérem is olyat használ. Nemtom hogy bírja. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Lenry válasza madstunt (#1) üzenetére


Lenry
félisten

LG 900B
lehet, hogy szar. nem tudom.

de driverből felcsavartam a gammát 1.4x-re és így már jó. a Windowsos driver nem állította ilyen jól be

lezso6: lehet, hogy nincs messze már a vége. alacsony felbontáson borzalmasan sípol. elsősorban boot alatt hallom, úgy 5 alkalomból 3-szor.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) lezso6 válasza Lenry (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A nővéremé is csinálja a sípolást. Nézz be a Nagy CRT totyikba, hátha mondanak rá valami kókány megoldást. Vagy bontózol fillérekért egy jót, ezeket már szinte ingyen vágják az emberhez. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) madstunt válasza Lenry (#3) üzenetére


madstunt
addikt

tuti hogy lassan a cső vagy a táp meghó. először elmegy a fényerő maximuma és sötétebb majd később csak sokadjára kapcsol be,véletlen váltja a képméretet mintha zoomolnál később stb,stb

Ez a véleményem azt lehet nem így van

lezso6: Én amit leírtam azt októberben vettem 5k-ért... még 2 bemenete is van amik közt kapcsolgathatok O_o

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry válasza lezso6 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

jártam már arra, akkor azzal riogattak, hogy fel fog robbanni a tápja... :D

lényegtelen, a közeljövőben tervezem egy nagyobb TFT vásárlását, akkor a kisebbik jön ennek a helyére, ez meg a dobozába a padláson. addig meg csak kibírja.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Mikori a CRT?

(#8) #19617792 válasza Lenry (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

Érdekes, nálunk van egy b 4-5 éves F700B és kutyabaja. Ez az a monitor?
F900B

(#9) Lenry válasza #19617792 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

900B

D1Rect: 2004 október

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) #19617792 válasza Lenry (#9) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jaaa, volt nekem egy ilyesmi, de 15"-os méretben, azon meg bezöldült a kép. Minden zöldesen jelent meg rajta.

(#11) Lenry válasza #19617792 (#10) üzenetére


Lenry
félisten

egyre biztatóbbak a kilátások :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nálam ez a LiteOn 1770NSL húzza az igát már jó 2003 szeptembere óta és maga a monitor +a fényereje még mindig toppon van.

Korábban volt egy Anbonn márkájú 15"-os CRT-m, nos az 3 év után valóban vesztett jelentősen a fényerejéből, aztán meg is pusztult.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) gabor85


gabor85
őstag

Eddig csak Samum volt. Első volt a SyncMaster 765MB. Imádtam. Egyszer halt meg a 3 éves gari lejárta után pár nappal. :DDD 5000-ér meghosszabbították az életét még 2 évvel, mikoris lecseréltem a mostanira, amivel szintén elégedett vagyok. LG Flatron se rossz, suliban volt rendszeresítve. Annak is :R

(#14) sviba


sviba
tag

"alt-tabolsz a Quake 3-ból."

Nana! Q3-ból csak alt+enterezni lehet. :DD Ha jól emlékszem...

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.