Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) makraipeter1


makraipeter1
tag

én is :W

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Gondolj bele, mennyivel nagyobb vagy. Ő hogy félhet tőled.

Egyébként éjszaka aludni kell, nem pókokat nézegetni. ;)

(#3) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hát én is. :( Majd holnap (ma) teszek be fotót, ha megengeded, arról hogy milyet láttam a múltkor. Most lusta vagyok előkeresni a fényképezőt.

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A pókfóbiát akkor lehet leküzdeni, ha szembenézünk vele. Azaz hagyd néha, hogy rámásszon a kezedre, és úgy, élve vidd ki mondjuk a szobából :) Ne aggódj, a szobákban futkosó pókok rendszerint nem tudnak embert csípni, kiváltképp nem a vastag tenyérbőrön át.

(#5) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nyomj be kemotoxot oszt' jónapot.

(#6) PierNight


PierNight
aktív tag

olyan jó látni, hogy mindenki korán lefekszik aludni és nem a neten tolja magát éjjel.. :D
(én nemrég keltem ugyan xD már ittam egy kv-t is majd alszok délelőtt ha úgy van:D)

(#7) Crystalheart válasza PierNight (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ember, én ilyenkor még sajtot készítek. Hajnalban fekszem, reggel kelek, hogy délelőtt még egy sajtot készítsek. :) Szép az élet...

(#8) nem_tom


nem_tom
őstag

A bátyám is hasonlóan volt a pókokkal anno, de "kinőtte".

(#9) Piloss


Piloss
senior tag

Én sem kedvelem őket, de ha elmászik egy mellettem nem tud különösebben zavarni.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#10) Ice!?


Ice!?
őstag

akkor neked se lesz olyan háttered mint nekem. [link]
ettől független én is undorodom tőlük, mint ahogy az összes olyan állattól akinek kurva sok lába van.

(#11) PierNight válasza Ice!? (#10) üzenetére


PierNight
aktív tag

tőle is? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) Lauda


Lauda
félisten

1-2 kiveteltol eltekintve, meg a madarpokoktol sem kell felni. Ezek a haztartasban elofordulo pokok pedig az eletunk reszei, mindenhol vannak es lesznek is. Persze ez Teged nem vigasztal, ha iszonyodsz toluk. :) Egyebkent azt hallottad, hogy eletunk alatt egy csomo pokot megeszunk ejszaka, almunkban? ;]

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem aranyosak a pókok :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Lauda


Lauda
félisten

(#15) niti


niti
aktív tag

Szerintem meg lepcsapni azért, mert félsz tőle, a legkevésbé sem helyes. Nem árt neked semmit.
Annyira kivagyok ettől, nem tudom, miért kell mindent elpusztítani. Én mindig kiviszem őket, ha nagyon zavarnak, de felőlem mászkálhatnak is az ágy mögött.

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Én szinte minden rovartól irtózóm... :S

(#17) zoo8800 válasza D1Rect (#2) üzenetére


zoo8800
veterán

Éjszaka aludni kell? :)) Mondod ezt Te, 2.15-kor :C

rip and tear, until it is done

(#18) kmisi99


kmisi99
addikt

Én szeretem a pókokat meg biztos finomak is egyszer majd meg is kóstolok egy sült pókot amint alkalmam lesz rá!

(#19) deicide válasza Ice!? (#10) üzenetére


deicide
veterán

Akkor a kígyókat szereted? :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20) keIdor


keIdor
titán

Állítólag az ember élete során alvás közben 10 pókot nyel le. ;]
Jól van, nem idegesítelek, de ez tény. :D

#12: :C

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) szombatitomi válasza keIdor (#20) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Okés, akkor mostmár úgy fogok aludni, hogy minden este beragasztom a számat ilyen vastag ragasztószalaggal. :DDD

(#22) aero. válasza Lauda (#12) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Úgy készült a statisztika, hogy egy megfigyelő nézte, hány pók mászik a szájába az usernek? :DDD

(#23) Lenry válasza Crystalheart (#4) üzenetére


Lenry
félisten

annyit nem tudsz fizetni, hogy én hozzáérjek egy pókhoz.

a fauna semmilyen olyan tagját nem szeretem, amelynek nem pontosan 2 vagy pontosan 4 lába van, de elviselem. a pókoktól viszont baromira félek.
tudom, hogy nem veszélyes rám, tudom, hogy fél is tőlem, de akkor is irtózok még a közelségétől is.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Crystalheart válasza Lenry (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kezdhetnéd akkor álkaszáspókkal, ami kb. annyira veszélyes rád, mint egy... nem is tudom, talán ez a legveszélytelenebb, ez még a lágy részeken sem tud csípni.

Amúgy tudod, hogy a fóbiákkal orvoshoz kellene járni? :D És mit csinálsz, ha egy játékban emberméretű pók-ellenfelek jönnek? :DDD

(#25) DeFranco válasza Lenry (#23) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Oldd meg, hogy 4 lába legyen... vagy 2 :D Amúgy a pók egy relatíve hasznos állat. Ez rajtad persze nem segít, de olvass utána legalább, ismerd meg, akkor már lehet nem lesz annyira félelmetes.

(#26) Lenry válasza Crystalheart (#24) üzenetére


Lenry
félisten

álkaszáspók. kösz. egy állat, ami pont úgy néz ki, mint egy pók. hiába veszélytelen, sőt, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy nem nagyon tudnának ártani nekem, nem is ezért félek a pókoktól.
egyszerűen taszítanak és irtózom tőlük. nem tudnám megmondani, hogy miért, de ez így van kicsi korom óta.

tudom, hogy elvileg orvoshoz kéne járni, de én antihipochonder típus vagyok, akkor megyek orvoshoz, ha már haldoklok. évek óta folyamatosan fáj a fejem, tavaly tél óta el van dugulva az orrom, mintha meg lennék fázva, 1-2 órányi folyamatos mozgás után úgy fáj a térdem, hogy állni nem tudok rajta, a vállam környéki izmok pedig már attól fájnak, ha enyhén megnyomom.

ezzel szemben fogalmam sincs, hogy ki a háziorvosom, mert nem voltam beteg még, amióta elmúltam 18, és elkerültem a gyerekorvostól.

a játékokban pedig igyekszem mihamarabb túl lenni azon a pályán. a Doom3-ban pl voltak ilyen pókok, nem az volt a kedvenc pályám.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Ezt találtam a múltkor a sarokban. 4-5 cm hosszú, és rohadt gyors. Alig bírtam követni.

(#28) Lenry válasza szombatitomi (#27) üzenetére


Lenry
félisten

:Y
én valószínűleg a szomszéd városig futottam volna tegnap éjjel, ha ezt látom meg a szobámban.
mondd, hogy az Egyenlítő környékén élsz, vagy legalábbis a Dél-Alföldtől messze, tehát esélyem nincs ezzel összefutni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) keIdor válasza Lenry (#26) üzenetére


keIdor
titán

Dark Messiah of Might and Magic-et nyomass, abba jönnek ilyenek. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) szombatitomi válasza Lenry (#28) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Szegedtől messze, Debrecentől 25 km-re. :)

(#31) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

engem este még valahogy meg is nyugtat ha van egy pók a sarokban. nem tudom miért, talán mert az is azt mutatja hogy van élet a házban vagy ilyesmi. de a kígyókkal viszont ugy vagyok hogy még képen se szeretem látni.

[ Szerkesztve ]

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#32) Lenry válasza dy_nmq (#31) üzenetére


Lenry
félisten

amíg fönn van a sarokban, addig engem bár nem nyugtat meg, de nem is érdekel. csak ne jöjjön le onnan, és még inkább: ne jöjjön a közelembe

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Viktor77 válasza Lenry (#23) üzenetére


Viktor77
titán

Olvastam valahol, hogy a tolerálható lábak száma 3. Plusz-mínusz 1.

Amúgy meg.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) Lenry válasza Viktor77 (#33) üzenetére


Lenry
félisten

HOLY SH!T
nos, Ausztráliába nem megyek.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) No-kia


No-kia
őstag

gondold el hogy álmodban ezek rajtad mászkálnak... és csak nemistudsz ellene tenni,

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36) szombatitomi válasza No-kia (#35) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hagyjad már szegényt. :D Te meg képzeld el, hogy álmodbam SE-t kell használnod, és nem tudsz ellene tenni.

(#37) Wictor válasza No-kia (#35) üzenetére


Wictor
senior tag

Szerintem ezután nem alszik többet... :DDD

Apámat 4 éve egy darázspók csípte meg a kertben, a ház körül. Szép volt a helye pár hétig...

(#38) proof88


proof88
addikt

Nekem meg anatidaephobiám van.

szerk.: egyébként ha ennyire paráztok a pókoktól, akkor szerezzetek be néhány pókszázlábút! Ezek pókokkal táplálkoznak! Igaz, azt hallottam, hogy kellemetlen érzés, ha megcsíp. :D

[ Szerkesztve ]

(#39) szombatitomi válasza Wictor (#37) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Életemben nem láttam még ilyet! :Y

(#38) proof88: Ilyenek voltak a Nem fogadott hívásban is. :D

[ Szerkesztve ]

(#40) Wictor válasza szombatitomi (#39) üzenetére


Wictor
senior tag

Én igen. Cuki volt. :D A csípése meg nagyon ronda... Mentségére legyen mondva, hogy utána simán elpusztult (mert apám agyonverte papuccsal).

Pedig elég sok van errefelé belőle (Bács megye).

[ Szerkesztve ]

(#41) szombatitomi válasza Wictor (#40) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ja, akkor nem természetes halált halt. :D

Arra sem megyek mostanában... :))

(#42) No-kia válasza szombatitomi (#36) üzenetére


No-kia
őstag

nézd meg az aláírásom, hog ymost mit használok, sajna :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#43) Wictor válasza szombatitomi (#41) üzenetére


Wictor
senior tag

Egyébként ez a pók kb. akkora, mint egy megtermettebb piaci légy, nem sokkal lehetett nagyobb. Még akkor kertes házunk volt. Apám gazolt, érzi ő, hogy valami mászik a lábán, de úgy volt vele, hogy biztosan csak a paré csiklandozza a lábát. Aztán lenézet, ugrott egy nagyot kapásból. Ő bírja az ilyeneket, de szerintem egy pillanatra a bef*sás állapota elérte őt is. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) lolller


lolller
tag

Bács-megye?Ne már... :D
Ki nem állhatom, a képek után olyan érzésem van mintha mászna rajtam valami,de nem merem megnézni...

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#45) Pukkancs válasza proof88 (#38) üzenetére


Pukkancs
tag

Ettől a pókszázlábútól szerintem csak 1-el több fóbiája lesz a felhasznűlónak ;]

(#46) Zolás


Zolás
addikt

Gondolom a TV-t is kikapcsolod ha jön a : Hihetetlen Pókember ;] ;] ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#47) westcoastog


westcoastog
veterán

varangyos béka iszonnyal mit lehet tenni? :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.