Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] A szúnyog

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

részben önéletrajzi :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Thunderzolee

Ahogy írtad is... rovarháló.. ehhehh.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) ádyz


ádyz
addikt

:D

Koszi az "elmenyt". :R

(#4) P00By


P00By
nagyúr

:D


Az én barátom ;) ;]

(#5) Lenry


Lenry
félisten

köszi, hogy elolvastátok :R
meg a tippeket is, szúnyog ellen :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Eszméletlen jól leírtad, pont ugyanezen a "csatán" mentem át múlt éjszaka. Szörnyű!!!! Van amikor lesből támad és nem messziről hallod, csak hogy zümm és már viszket is azt útálom a legjobban. :K :C

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#7) Lenry válasza S.J.M. (#6) üzenetére


Lenry
félisten

:R

én azt utálom, amikor nem csíp... csak zümmög, és idegesít, hogy ne tudjak aludni. szerintem direkt csinálják. ahogy a legyek szándékosan szállnak mindig az orrodra amikor alszol

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

"a magamfajta csótányokra megnőtt a chemotox igény..."

when the sun shines, we'll shine together

(#9) samfishR


samfishR
senior tag

Vége felé egy kis hiba: "Most bezzeg nem dugok ki a pofádat." Egyébként én úgy szoktam h ha már pl a 3. villanyoltás után sem találom meg, akkor kidugom a lábam a takaró alól, hagy csípje meg:D Másnap persze leszámolok vele ;]

(#10) Lenry válasza samfishR (#9) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, javítottam

én nem dugom ki a lábam, mert ha azt megcsípi, akkor másnap egész nap vakargathatom, ami ha cipőben vagyok, elég bajos :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a cikk de LOL! Szétröhögtem magam rajta!
Egyébként tényleg olyan mintha ráéreznének hogy mikor kell rohamozni.
Lehet jobb lett volna megvárni míg agyoncsípnek, és reggel könnyebb lett volna agyoncsapni őket?

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Érdekes, én fönn alszoma szénapadláson néhány bála szénán, ablak nincs és a tető alatt arasznyi hézag végig, de este még nem csípett meg szúnyog. Pedig mennyi van sötétedéskor! Talán az a kulcsa, hogy éjféltájt már nemigen aktívkodnak.

(#13) ladybug


ladybug
őstag

Szegény, teljes együttérzésem.
Én is majd megőrülök ezektől a folyamatos csatározásoktól. Mondjuk engem a nagy köpőlegyek kergetnek őrületbe. A szúnyogok csak kőröznek felettem, mellettem, de ha Párom velem van, őt csípik meg. :B

Egyébként nagyon élethűen leírtad a helyzetet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#14) Csemike válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Csemike
csendes tag

Lehet, hogy bizonyos embereket nem kedvelnek (megérzik a kipárolgásból, vagy mittomén). Engem se csípnek a szúnyogok. De azért a zümmögésük idegesít.

(#15) vwpolopg


vwpolopg
őstag

mi az istentől van ennyi szúnyog hirtelen? Múlt héten még szinte semmi, az elmúlt napokban meg egyre több és több...Konkrétan egy vacsorát nem tudtam elfogyasztani a kertben miattuk... aztán elmentem a kerti csaphoz lehajolok inni és egyszerre vagy 20-30 megjelenik körülöttem... ilyen egyszerűen nincs, francért nem irtják őket...

(#16) puttputt


puttputt
őstag

[link] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) plömplöm


plömplöm
őstag

ezittaz

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nincs mese! El kell gázosítani az egész szobát! :DDD

(#19) vwpolopg válasza plömplöm (#17) üzenetére


vwpolopg
őstag

pontosan, jól írják: ,,A kritikus állapotba került XXII. kerületben'' , "A hatalmas árhullám után hatalmas szúnyoghullám érkezett, ami szinte törvényszerű. Most minden Duna-menti területen katasztrofális a helyzet. A XXII. kerületben spontán népharagot érzünk". Nem lehet kimenni a kertbe 11. előtt és 4 után, botrány...

[ Szerkesztve ]

(#20) plömplöm


plömplöm
őstag

ésezisittaz

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#21) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

:):):)
bár nem vicces,mert enegem kikészítenek:S

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] A szúnyog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.